فتحی: شش ماه پیش می‎‌خواستم بروم / امیدوارم مشکلات استقلال حل شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فتحی: شش ماه پیش می‌خواستم بروم / امیدوارم مشکلات استقلال حل شود

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فتحی در اولین روز بعد از جانشینی سیدرضا افتخاری گمان داشت در استقلال همه چیز طبق روال پیش خواهد رفت و او می‌تواند یکی از مدیرانی باشد که نامش در تاریخ این باشگاه ثبت خواهد شد: "کار سختی نیست اما امیدوارم با هماهنگی مسئولان و هواداران و حمایت های استقلال بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم و باشگاه استقلال را به جایگاه ویژه اش برسانیم."

تجربه تمامی این مسئولیت‌ها هیچکدام به اندازه استقلال نبود و فتحی که پس از سیدرضا افتخاری امیدوار بود بتواند استقلال را از مشکلات متعدد نجات بدهد در آخر به دلیل مسائلی از استقلال استعفا کرد که قبل از آن هر مدیری نتوانستند روزی آن را تحمل کرده و در نهایت کنار رفتند. روز دوشنبه آخرین روز فتحی بود و او پس از مدت‌ها انتقاد شدید با وجود اینکه همیشه تلاش داشت تا نشان بدهد حضور روی صندلی مدیریت استقلال برایش سودی ندارد استعفایش مورد قبول واقع شده بود. سوالی که هواداران از فتحی داشتند این بود که چرا زودتر استقلال را رها نکرده است؟ او که مشکل اصلی را می‌دانسته چرا پیش از این تیم را ترک نکرده و این فضا را به مدیریت بعدی واگذار نکرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسمی: امیرحسین فتحی از مدیرعاملی استقلال استعفا داددر انتظار تصمیم وزیر رسمی: امیرحسین فتحی از مدیرعاملی استقلال استعفا داد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فتحی از استقلال رفت/ موافقت وزیر ورزش با استعفافتحی از استقلال رفت موافقت وزیر ورزش با استعفا سخنگوی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که وزیر ورزش و جوانان با استعفای فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال موافقت کرده و آن را برای هیات مدیره باشگاه جهت تعیین جانشین ارجاع داده است. وزیر باید یکبار هم که شده انتخاب هیئت مدیره را به طریقی به هواداران استقلال واگذار کنه (به شرطی که تمام مسئولیت هایش را بپذیرند) ببینیم چه گلی به سر خودشون میزنند. همین هواداران و پیش کسوتان که به حیا کن رها کن عادت کرده اند ظرف ۶ ماه کل تیم را نابود خواهند کرد. استراماچونی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استراماچونی: مشکلات حل شود برمی‌گردم/ پیشنهادی از تیم دیگری ندارمسرمربی ایتالیایی استقلال گفت اگر مشکلات حل شود، فردا به تهران بازمی‌گردد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استراماچونی: هنوز در دلم امید بازگشت به استقلال نمُرده استتهران- ایرنا- «آندره‌آ استراماچونی» در گفت‌وگوی اختصاصی با ایرنا، بار دیگر با اشاره به احتمال بازگشت به راس کادر فنی استقلال در صورت حل مشکلات، با هواداران آبی‌ها درد و دل کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مدیرعامل باشگاه استقلال استعفا دادفتحی استعفا داد با اعلام سخنگوی وزارت ورزش و جوانان، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال از سمتش استعفا داده است و استعفای او توسط وزیر در حال بررسی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رسمی: امیرحسین فتحی از مدیرعاملی استقلال استعفا داددر انتظار تصمیم وزیر رسمی: امیرحسین فتحی از مدیرعاملی استقلال استعفا داد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »