فایل صوتی خدیجه مهدی‌پور از زندان؛ انتقاد از کم‌توجهی به زندانیان سیاسی گمنام

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«خدیجه مهدی‌پور»، زندانی سیاسی محبوس در زندان ایلام، در فایل صوتی که در اختیار ایران‌وایر قرار گرفته است با انتقاد از کم‌توجهی به زندانیان سیاسی گمنام گفته: «سه ماه که از من بی خبر بودید به این دلیل است که به سراغم نیامدید.» اخبار_ایران

استان‌وایر- «خدیجه مهدی‌پور»، زندانی سیاسی که دوران حبس خود را در زندان ایلام سپری می‌کند در فایل صوتی که در اختیار ایران‌وایر قرار گرفته با بیان اینکه به وکیل نیاز دارد، از کم توجهی فعالان و سازمان‌های حقوق بشری به زندانیان سیاسی گمنام انتقاد کرده است.

خانم مهدی‌پور در پیام صوتی خود با بیان اینکه از ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰ در بند نسوان زندان ایلام به سر می‌برد می‌گوید: «سه ماه که از من بی خبر بودید به این دلیل است که به سراغم نیامدید.» خدیجه مهدی‌پور در پیام صوتی خود می‌گوید: «در طول این سه ماه با سپری کردن تمامی مراحل دادرسی به تنهایی و بدون حضور وکیل در جلسات دادگاه از خودم در مقابل ۶اتهام وارده دفاع می‌کردم که در نهایت منجر به صدور حکم ۲۰ماهه گردید.»خانم مهدی‌پور با اشاره به اینکه بی‌خبری و پیگیری نکردن وضعیت زندانیان سیاسی گمنام می‌تواند پیامدهای ناگواری برای آن‌ها داشته باشد درباره آخرین وضعیت خود گفته که نیازمند یک وکیل برای انجام امور قضایی و نامه نگاری‌های مربوط به پرونده خود است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگاه کارشناسان ترکیه‌ای به رویدادهای سیاسی، اقتصادی، امنیتی و فرهنگی ایران در سال 2021کارشناسان مرکز مطالعات ایرانی در آنکارا «ایرام سنتر» در پنلی به بررسی رویدادهای سیاسی، اقتصادی، امنیتی و فرهنگی ایران در سال 2021 پرداختند. - خبرگزاری آناتولی تشگیلات داخلی و خارجی و حکومت جاهلیت تحمیلی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران استعمرار علوم بی منطق هفتکانه ی جاهلیت تحمیلی و بساط شئونیزم‌ فارسی را به همچی ترجیح داده ایران و ایرانیان را نابود کرده همچنان جاهلانه دنبال استعمارگری و انحصار ملتهای ایران و منطقه است!.... انصافاایرام بسیاردقیق عمل میکند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احتمال قاچاق سلاح از ایران به یمن در پیش‌نویس گزارش محرمانه سازمان مللبه گزارش روزنامه «وال استریت ژورنال» تهیه‌کنندگان پیش‌نویس گزارش محرمانه سازمان ملل به مصاحبه‌های انجام‌شده با خدمه یمنی شناورهای توقیف شده و داده‌های دریانوردی استناد کرده‌اند. کس خار خامنه‌ای در برابر سیل میلیاردها دلار 'سلاحهاى زيبا' كه به ائتلاف سعوديها هديه مى دهيد، بگذاريد چند لنج سلاح هم به مردم يمن برسد! موضع شما نشان مى دهد كه در اين ميان بي طرف نمى باشيد و در كشتار مردمان بى گناه يمنى با قاتلان همراهيد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعزام علیرضا فرشی به مرخصی درمانی پس از ماه‌ها تحمل بیماری در زندان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: موسیلاژ در نرخ تورم را در اسرع‌ وقت از بین خواهیم بردرئیس‌جمهور ترکیه تاکید کرد همان‌گونه که معضل موسیلاژ در نرخ ارز را پاکسازی کردیم، موسیلاژ در نرخ تورم را نیز در اسرع‌ وقت از بین خواهیم برد. - خبرگزاری آناتولی لە کلکی ئەم تێرۆریستە بەم کە ئێوە پێی ئێژن; سەرۆک کۆمار.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

5 ماه است از پسرمان بی‌خبریم/ فرهاد به قصد مهاجرت به انگلیس وارد ترکیه شدفرهاد جوان کردستانی که به قصد مهاجرت به کشور انگلیس از طریق مرز وارد ترکیه شد در همان ابتدای ورودش در یازدهم مرداد ماه سال‌جاری ناپدید شده و تاکنون خانواده این جوان نتوانستند از طریق مراجع قضایی ترکیه و ایران اثری از او بیابند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نماینده رشت در مجلس: ارتفاع زباله در سراوان به ۹۵ متر رسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »