فایزر اولین مجوز تولید انبوه واکسن کرونا را درخواست کرد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

فایزر اولین مجوز تولید انبوه واکسن کرونا را درخواست کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شرکت داروسازی فایزر و شریک آن بایو‌ان‌تک امروز جمعه، برای واکسن کرونای تولیدی خود از سازمان نظارت بر دارو و غذای آمریکا مجوز اضطراری درخواست کرده‌اند.

اطلاعات به دست آمده از آزمایش‌های پیشرفته واکسن، میزان موفقیت آن را در جلوگیری از ابتلای افراد بالای ۶۵ سال به کرونا 95% نشان داده است. رییس شرکت فایزر روز پنجشنبه گفت درخواست مجوز اضطراری نقطه عطفی در راه تولید واکسن کرونا و ارائه آن به جهان خواهد بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همینک انتقال تروریست های تکفیریه ترکیه به تالش مغان

درود بر شرف تان

یه ایالت دیگه هم تایید کنه، مجوز صادر شده!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فایزر و بایون‌تک خواستار مجوز اتحادیهٔ اروپا برای توزیع واکسن خود شدند«اگر همه چیز خوب پیش برود احتمالا واکسیناسیون شهروندان اروپایی پیش از پایان سال آغاز خواهد شد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست شرکت فایزر از اتحادیه اروپا برای صدور مجوز استفاده واکسن کرونادو شرکت فایزر و بیونتیک در نیمه ماه گذشته از تکمیل آزمایش اثر بخشی واکسن ضد کرونا خبر دادند. دو شركت 👍🏻👍🏻
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انگلستان مجوز تجویز گسترده واکسن کرونای ساخت شرکت‌های بیونتک و فایزر را صادر کردانگلستان مجوز تجویز گسترده واکسن کرونای ساخت شرکت‌های بیونتک و فایزر را صادر کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توصیه رسمی کارشناسان در آمریکا به صدور مجوز برای واکسن فایزر - BBC News فارسیهیاتی از کارشناسان در آمریکا رسما به سازمان مواد غذایی و دارویی این کشور (اف دی اِی) توصیه کرده برای واکسن کووید-۱۹ شرکت فایزر/بیواِنتِک مجوز صادر کند. انتظار می رود اف دی اِی ظرف چند روز چنین مجوزی را صادر کند که در این صورت ابتدا کارمندان بخش بهداشتی و پرسنل خانه های سالمندان در اولویت خواهند بود. ننگ بر رسانه برون مرزی اطلاعات سپاه و کارمندان مزدورش این همون واکسنی نیست که الژی شدید شبیه شوک انافلاکسی میده، ۶ نفر کشته داده که دلیل مرگ دو نفرشون مشخص نیست ؟ سر اون دوتا کارمند ان اچ اس چی اومد که رفتن سی سی یو ؟ ملیاردر های گرسنه ای امریکا بسیار وارخطا استند معلوم نیست که کروما ادم کش است یا واکسین بالینی بی تجربه؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سازمان غذا و داروی آمریکا مجوز استفاده اضطراری از واکسن فایزر را صادر کردسازمان غذا و داروی آمریکا اولین واکسن کووید ۱۹ را برای استفاده اضطراری در ایالات متحده آمریکا مجاز کرده است. میلیون ها دوز واکسن کرونا ویروس فایزر و BioNTech که مشخص شده است ۹۵ درصد موثر است به زودی در سراسر این کشور حمل خواهد شد تا واکسیناسیون طی چند روز آغاز شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »