فاکس نیوز: میزان مقبولیت پرزیدنت ترامپ در آمریکا به سطح پیش از پاندمی کرونا و به ۵۲ درصد رسید

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

🔺فاکس نیوز: میزان مقبولیت پرزیدنت ترامپ در آمریکا به سطح پیش از پاندمی کرونا و به ۵۲ درصد رسید ⚡️شبکه فاکس نیوز گزارش داد، طبق نظرسنجی، میزان مقبولیت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در میان مردم مانند دوران پیش از پاندمی کرونا به ۵۲ درصد رسیده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شبکه فاکس نیوز روز شنبه ۱۵ شهریور گزارش داد، طبق نظرسنجی مؤسسه راسموسن، میزان مقبولیت دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده در میان مردم بار دیگر مانند دوران پیش از پاندمی کرونا به ۵۲ درصد رسیده است.

بر اساس گزارش این مؤسسه که دیروز منتشر شد، همچنین تعداد کسانی که به شدت به پرزیدنت ترامپ اعتقاد دارند با تعداد کسانی که به شدت با او مخالف هستند برابر است و هر دو گروه ۴۲ درصد از پرسش‌شوندگان را تشکیل داده‌اند. آخرین باری که میزان مقبولیت پرزیدنت ترامپ ۵۲ درصد بود، اواخر فوریه سال جاری میلادی (بهمن ماه گذشته) و چند هفته پیش از آغاز پاندمی ویروس جدید کرونا کووید۱۹ و به تعطیلی کشیده شدن بسیاری از مشاغل و فعالیت‌ها بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون وزیر خارجه آمریکا: از کشورها و شرکت‌های جهان می‌خواهیم به «شبکه پاک ۵جی» بپیوندند🔺معاون وزیر خارجه آمریکا: از کشورها و شرکت‌های جهان می‌خواهیم به «شبکه پاک ۵جی» بپیوندند ⚡️توئیتر وزارت خارجه آمریکا از قول معاون وزیر خارجه نوشت چین سعی می‌کند از اهرم فناوری ۵جی برای ایجاد و صادرات نسخه‌ای از داستان «۱۹۸۴» جرج اُورول استفاده کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش ایران به تماس پمپئو با وزیر خارجه سوییس قبل از سفر به ایرانسخنگوی وزارت خارجه: سفر وزیر خارجه سوئیس به ایران ربطی به مسائل روابط ایران و آمریکا ندارد، این سفر از قبل و در چارچوب روابط دوجانبه و سفرهای منظم وزرای خارجه دو کشور برنامه ریزی شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا ۶ ژوئیه ۲۰۲۱ رسما از سازمان جهانی بهداشت خارج می‌شود🔺آمریکا ۶ ژوئیه ۲۰۲۱ رسما از سازمان جهانی بهداشت خارج می‌شود ⚡️ مورگان اورتگاس گفت: سازمان_جهانی_بهداشت از اعمال اصلاحات فوری لازم، که با نشان دادن استقلال از حزب کمونیست چین آغاز می‌شود، سرباز زده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات آمریکا؛ فیسبوک یک هفته پیش از رای‌گیری آگهی تازه نمی‌پذیرد - BBC News فارسیفیسبوک اعلام کرده است که در هفت روز منتهی به انتخابات سوم نوامبر آمریکا آگهی سیاسی جدیدی نخواهد پذیرفت. با این حال این شرکت همچنان اجازه انتشار یا پخش آگهی های موجود را خواهد داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: آزادی برخی از زندانیان سیاسی بحران سیاسی در ونزوئلا را رفع نمی‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 192هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »