العربية

العربية

فاوشی به خاطر انتقاد از عجله کردن بریتانیا در استفاده از واکسن کرونا پوزش خواست

فاوشی از انتقاد از بریتانیا در مورد عجله کردن در استفاده از واکسن کرونا پوزش خواست #العربية

04/12/2020 04:17:00 ب.ظ

فاوشی از انتقاد از بریتانیا در مورد عجله کردن در استفاده از واکسن کرونا پوزش خواست العربية

کارشناس ارشد کنترل بیماری‌های عفونی ایالات متحده به دلیل انتقادش در مورد عجله مقامات بریتانیا برای

دکتر آنتونی فاوشی، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، در مصاحبه قبلی جنجال برانگیخت که در آن او گفته بود، مسئولان واکسیناسیون در بریتانیا عملکردی توام «با احتیاط» همچون سازمان غذا و داروی ایالات متحده نداشتند.فاوشی در آن زمان بر این باور بود كه آژانس تنظیم كننده دارو و مراقبت‌های بهداشتی بریتانیا مانند شخصی است كه «ماراتن را دور زده و در نیمه پایانی شركت كرده و در صدور این تأیید، عجله كرده است». وی این عملکرد را با سازمان غذا و داروی آمریكا مقایسه كرد كه به گفته وی مراقب بود از قضاوت سریع در مورد واكسن جلوگیری کند زیرا نمی خواهد شک و تردیدی در مورد واکسن بوحود آید.

هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim درگیری و شعارهای ضد حکومتی در جشن هواداران پرسپولیس | DW | 31.07.2021

فاوشی، پنجشنبه 3 دسامبر گفت که در صدد ابراز این مطلب بود که مقامات ایالات متحده، کارکرد متفاوتی با همتایان بریتانیایی دارند که لزوما بهتر نیست، اما گفته‌های فاوشی نتوانست مطلب را به درستی ادا کند.فاوشی به بی بی سی گفت: «من هم به جامعه علمی و هم جامعه سازمانی بریتانیا اعتماد زیادی دارم و هر کسی که من و روابط من با این نهادها را به معنای واقعی کلمه طی دهه‌ها بشناسد ، می‌داند که این چنین است.»

بریتانیا چهارشنبه 2 دسامبر نخستین کشور غربی بود که مجوز استفاده از واکسن کووید 19 را به شکل گسترده داد و مسئولان امر، موافقت فوری خود را با محصول تولید شده توسط شرکت آمریکایی فایزر و شرکت آلمانی بیونتک اعلام کردند. به گفته منتقدان، مسئولان امر در بریتانیا در بررسی داده‌ها در مورد ایمنی و کارآیی واکسن عجله به خرج دادند. headtopics.com

فاوشی این ایده را رد کرد و گفت که سازمان غذا و دارو باید به دلیل تردید زیاد در مورد واکسن‌ها در ایالات متحده، حرکت محتاطانه‌تری داشته باشد. به همین دلیل، «نهادهای نظارتی ایالات متحده تمام اطلاعات اولیه شرکت فایزر و بیونتک را به روشی بررسی میکنند که نمی‌توانست با سرعت بیشتری انجام شود.»

فاوشی گفت که حداقل یک هفته دیگر طول می‌کشد تا سازمان غذا و دارو، بررسی خود را کامل کند، اما ایالات متحده و بریتانیا در نهایت به یک جمع بندی خواهند رسید. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

بایدن: اگر آمریکا وارد یک جنگ واقعی شود در نتیجه حمله سایبری خواهد بود- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

تو که داری فارسی مینویسی نادان در ایران بهش میگن فاوچی! فاوچی!

فرار هنگ‌کنگی‌ها به بریتانیا به دلیل ترس از سرکوب پکنفرار هنگ‌کنگی‌ها به بریتانیا به دلیل ترس از سرکوب پکن برخی به دلیل ترس از مجازات بابت حمایت از اعتراضات دموکراسی‌خواهانه این تصمیم را گرفته‌اند و برخی می‌گویند دست‌اندازی پکن به شیوه زندگی و آزادی‌های مدنی آنها غیرقابل تحمل شده است ویت کونگی باید عمل کنند

بریتانیا از ایران خواست تا آمادگی آمریکا برای بازگشت به «برجام» را غنیمت بشماردبریتانیا چهارشنبه 10 مارس 2021 از ایران خواست تا فرصت آمادگی آمریکا برای بازگشت به توافق هسته‌ای به اگرنشه منافع تان به خطر میوفته منافع ملی مملکت ما چی چهل واندی ساله توسط اروپا وچین وروسیه داره غارت میشه

کُندی در رسیدن کشتی‌های حامل کامیون‌ از بریتانیا به بندر کاله فرانسهاینکه چه تعداد کشتی وارد بندر کاله فرانسه شوند به توان تست‌گیری بریتانیا بستگی خواهد داشت. رانندگان کامیونی که می‌خواهند از بریتانیا وارد فرانسه و اروپا شوند باید نتیجهٔ منفی تست کرونا را نشان دهند.

سختگیری جدید برای شهروندان کشورهای ثالث عازم به بریتانیا که از فرانسه عبور می‌کنندشهروندان بسیاری از کشورهای ثالث از سه قاره آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی که از فرانسه به عنوان ترانزیت برای رفتن به بریتانیا استفاده می کنند و ویزای بلندمدت بریتانیا و یا اقامت این کشور را دارند، باید ویزای موقت فرانسه تهیه کنند.

زن پناهنده ۱۶ سال پس از فرار از کنگو در بریتانیا به ریاست دانشگاه می‌رسددبورا کایمبه در جمهوری دموکراتیک کنگو دست به افشاگری علیه یک گروه مسلح زده بود. او در نهایت به دلیل تهدیدهای اعضای این گروه مجبور شد از کشورش بگریزد.