فاوشی به خاطر انتقاد از عجله کردن بریتانیا در استفاده از واکسن کرونا پوزش خواست

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فاوشی از انتقاد از بریتانیا در مورد عجله کردن در استفاده از واکسن کرونا پوزش خواست العربية

گرفتن مجوز واکسن کووید 19 پوزش خواست و تاکید کرد که به مسئولان أمور بهداشتی بریتانیا اعتماد زیادی دارد.

فاوشی در آن زمان بر این باور بود كه آژانس تنظیم كننده دارو و مراقبت‌های بهداشتی بریتانیا مانند شخصی است كه «ماراتن را دور زده و در نیمه پایانی شركت كرده و در صدور این تأیید، عجله كرده است». وی این عملکرد را با سازمان غذا و داروی آمریكا مقایسه كرد كه به گفته وی مراقب بود از قضاوت سریع در مورد واكسن جلوگیری کند زیرا نمی خواهد شک و تردیدی در مورد واکسن بوحود آید.

فاوشی به بی بی سی گفت: «من هم به جامعه علمی و هم جامعه سازمانی بریتانیا اعتماد زیادی دارم و هر کسی که من و روابط من با این نهادها را به معنای واقعی کلمه طی دهه‌ها بشناسد ، می‌داند که این چنین است.» فاوشی این ایده را رد کرد و گفت که سازمان غذا و دارو باید به دلیل تردید زیاد در مورد واکسن‌ها در ایالات متحده، حرکت محتاطانه‌تری داشته باشد. به همین دلیل، «نهادهای نظارتی ایالات متحده تمام اطلاعات اولیه شرکت فایزر و بیونتک را به روشی بررسی میکنند که نمی‌توانست با سرعت بیشتری انجام شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو که داری فارسی مینویسی نادان در ایران بهش میگن فاوچی! فاوچی!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرار هنگ‌کنگی‌ها به بریتانیا به دلیل ترس از سرکوب پکنفرار هنگ‌کنگی‌ها به بریتانیا به دلیل ترس از سرکوب پکن برخی به دلیل ترس از مجازات بابت حمایت از اعتراضات دموکراسی‌خواهانه این تصمیم را گرفته‌اند و برخی می‌گویند دست‌اندازی پکن به شیوه زندگی و آزادی‌های مدنی آنها غیرقابل تحمل شده است ویت کونگی باید عمل کنند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا از ایران خواست تا آمادگی آمریکا برای بازگشت به «برجام» را غنیمت بشماردبریتانیا چهارشنبه 10 مارس 2021 از ایران خواست تا فرصت آمادگی آمریکا برای بازگشت به توافق هسته‌ای به اگرنشه منافع تان به خطر میوفته منافع ملی مملکت ما چی چهل واندی ساله توسط اروپا وچین وروسیه داره غارت میشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کُندی در رسیدن کشتی‌های حامل کامیون‌ از بریتانیا به بندر کاله فرانسهاینکه چه تعداد کشتی وارد بندر کاله فرانسه شوند به توان تست‌گیری بریتانیا بستگی خواهد داشت. رانندگان کامیونی که می‌خواهند از بریتانیا وارد فرانسه و اروپا شوند باید نتیجهٔ منفی تست کرونا را نشان دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سختگیری جدید برای شهروندان کشورهای ثالث عازم به بریتانیا که از فرانسه عبور می‌کنندشهروندان بسیاری از کشورهای ثالث از سه قاره آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی که از فرانسه به عنوان ترانزیت برای رفتن به بریتانیا استفاده می کنند و ویزای بلندمدت بریتانیا و یا اقامت این کشور را دارند، باید ویزای موقت فرانسه تهیه کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زن پناهنده ۱۶ سال پس از فرار از کنگو در بریتانیا به ریاست دانشگاه می‌رسددبورا کایمبه در جمهوری دموکراتیک کنگو دست به افشاگری علیه یک گروه مسلح زده بود. او در نهایت به دلیل تهدیدهای اعضای این گروه مجبور شد از کشورش بگریزد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »