فاوشی به خاطر انتقاد از عجله کردن بریتانیا در استفاده از واکسن کرونا پوزش خواست

04/12/2020 04:17:00 ب.ظ

فاوشی از انتقاد از بریتانیا در مورد عجله کردن در استفاده از واکسن کرونا پوزش خواست #العربية

العربية

فاوشی از انتقاد از بریتانیا در مورد عجله کردن در استفاده از واکسن کرونا پوزش خواست العربية

کارشناس ارشد کنترل بیماری‌های عفونی ایالات متحده به دلیل انتقادش در مورد عجله مقامات بریتانیا برای

دکتر آنتونی فاوشی، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، در مصاحبه قبلی جنجال برانگیخت که در آن او گفته بود، مسئولان واکسیناسیون در بریتانیا عملکردی توام «با احتیاط» همچون سازمان غذا و داروی ایالات متحده نداشتند.فاوشی در آن زمان بر این باور بود كه آژانس تنظیم كننده دارو و مراقبت‌های بهداشتی بریتانیا مانند شخصی است كه «ماراتن را دور زده و در نیمه پایانی شركت كرده و در صدور این تأیید، عجله كرده است». وی این عملکرد را با سازمان غذا و داروی آمریكا مقایسه كرد كه به گفته وی مراقب بود از قضاوت سریع در مورد واكسن جلوگیری کند زیرا نمی خواهد شک و تردیدی در مورد واکسن بوحود آید.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

تو که داری فارسی مینویسی نادان در ایران بهش میگن فاوچی! فاوچی!

فرار هنگ‌کنگی‌ها به بریتانیا به دلیل ترس از سرکوب پکنفرار هنگ‌کنگی‌ها به بریتانیا به دلیل ترس از سرکوب پکن برخی به دلیل ترس از مجازات بابت حمایت از اعتراضات دموکراسی‌خواهانه این تصمیم را گرفته‌اند و برخی می‌گویند دست‌اندازی پکن به شیوه زندگی و آزادی‌های مدنی آنها غیرقابل تحمل شده است ویت کونگی باید عمل کنند

بریتانیا از ایران خواست تا آمادگی آمریکا برای بازگشت به «برجام» را غنیمت بشماردبریتانیا چهارشنبه 10 مارس 2021 از ایران خواست تا فرصت آمادگی آمریکا برای بازگشت به توافق هسته‌ای به اگرنشه منافع تان به خطر میوفته منافع ملی مملکت ما چی چهل واندی ساله توسط اروپا وچین وروسیه داره غارت میشه

کُندی در رسیدن کشتی‌های حامل کامیون‌ از بریتانیا به بندر کاله فرانسهاینکه چه تعداد کشتی وارد بندر کاله فرانسه شوند به توان تست‌گیری بریتانیا بستگی خواهد داشت. رانندگان کامیونی که می‌خواهند از بریتانیا وارد فرانسه و اروپا شوند باید نتیجهٔ منفی تست کرونا را نشان دهند.

سختگیری جدید برای شهروندان کشورهای ثالث عازم به بریتانیا که از فرانسه عبور می‌کنندشهروندان بسیاری از کشورهای ثالث از سه قاره آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی که از فرانسه به عنوان ترانزیت برای رفتن به بریتانیا استفاده می کنند و ویزای بلندمدت بریتانیا و یا اقامت این کشور را دارند، باید ویزای موقت فرانسه تهیه کنند.

زن پناهنده ۱۶ سال پس از فرار از کنگو در بریتانیا به ریاست دانشگاه می‌رسددبورا کایمبه در جمهوری دموکراتیک کنگو دست به افشاگری علیه یک گروه مسلح زده بود. او در نهایت به دلیل تهدیدهای اعضای این گروه مجبور شد از کشورش بگریزد.

گرفتن مجوز واکسن کووید 19 پوزش خواست و تاکید کرد که به مسئولان أمور بهداشتی بریتانیا اعتماد زیادی دارد.عکس آرشیوی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ از زمانی که دولت چین در تابستان گذشته قانون سخت‌گیرانه امنیت ملی را در هنگ‌کنگ به اجرا گذاشت، هزاران تن از شهروندان هنگ‌کنگی تصمیم به ترک خانه و مهاجرت به بریتانیا گرفته‌اند.شرط پایبندی تهران به تعهدات هسته‌ایش را غنیمت بشمارد.Aa راه‌بندان بزرگ و بسته بودن دروازهٔ دوور بریتانیا رسیدن کشتی‌ها از این کشور به فرانسه را مختل کرده است.

دکتر آنتونی فاوشی، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، در مصاحبه قبلی جنجال برانگیخت که در آن او گفته بود، مسئولان واکسیناسیون در بریتانیا عملکردی توام «با احتیاط» همچون سازمان غذا و داروی ایالات متحده نداشتند. فاوشی در آن زمان بر این باور بود كه آژانس تنظیم كننده دارو و مراقبت‌های بهداشتی بریتانیا مانند شخصی است كه «ماراتن را دور زده و در نیمه پایانی شركت كرده و در صدور این تأیید، عجله كرده است». برخی به دلیل ترس از مجازات بابت حمایت از اعتراضات دموکراسی‌خواهانه این تصمیم را گرفته‌اند و برخی می‌گویند دست‌اندازی پکن به شیوه زندگی و آزادی‌های مدنی آنها غیرقابل تحمل شده است. وی این عملکرد را با سازمان غذا و داروی آمریكا مقایسه كرد كه به گفته وی مراقب بود از قضاوت سریع در مورد واكسن جلوگیری کند زیرا نمی خواهد شک و تردیدی در مورد واکسن بوحود آید. این موضع بریتانیا پس از آن مطرح شد که حسن روحانی چهارشنبه خواستار بازگشت فوری ایالات متحده به توافق هسته‌ای سال 2015 شد. فاوشی، پنجشنبه 3 دسامبر گفت که در صدد ابراز این مطلب بود که مقامات ایالات متحده، کارکرد متفاوتی با همتایان بریتانیایی دارند که لزوما بهتر نیست، اما گفته‌های فاوشی نتوانست مطلب را به درستی ادا کند. لندن می‌گوید ۷ هزار تن از دارندگان گذرنامه بریتانیایی‌های خارج، یا گواهی سفر که پیش از تحویل هنگ‌کنگ به چین در سال ۱۹۹۷ به ساکنان آن داده شد، از ژوئیه به این طرف وارد بریتانیا شده‌اند. فاوشی به بی بی سی گفت: «من هم به جامعه علمی و هم جامعه سازمانی بریتانیا اعتماد زیادی دارم و هر کسی که من و روابط من با این نهادها را به معنای واقعی کلمه طی دهه‌ها بشناسد ، می‌داند که این چنین است. طبق مقررات رانندگان کامیونی که می‌خواهند از بریتانیا وارد فرانسه و اروپا شوند باید نتیجهٔ منفی تست کرونا را نشان بدهند که حداکثر ۷۲ ساعت قبل از عزیمت انجام شده باشد.

» بریتانیا چهارشنبه 2 دسامبر نخستین کشور غربی بود که مجوز استفاده از واکسن کووید 19 را به شکل گسترده داد و مسئولان امر، موافقت فوری خود را با محصول تولید شده توسط شرکت آمریکایی فایزر و شرکت آلمانی بیونتک اعلام کردند. خبرهای دیگر . بدانید با بازگشت شما به تعهدات بلافاصله ما هم به کلیه تعهدات خود برمی‌گردیم». به گفته منتقدان، مسئولان امر در بریتانیا در بررسی داده‌ها در مورد ایمنی و کارآیی واکسن عجله به خرج دادند. فاوشی این ایده را رد کرد و گفت که سازمان غذا و دارو باید به دلیل تردید زیاد در مورد واکسن‌ها در ایالات متحده، حرکت محتاطانه‌تری داشته باشد.. به همین دلیل، «نهادهای نظارتی ایالات متحده تمام اطلاعات اولیه شرکت فایزر و بیونتک را به روشی بررسی میکنند که نمی‌توانست با سرعت بیشتری انجام شود. برچسب‌ها.» فاوشی گفت که حداقل یک هفته دیگر طول می‌کشد تا سازمان غذا و دارو، بررسی خود را کامل کند، اما ایالات متحده و بریتانیا در نهایت به یک جمع بندی خواهند رسید.

او گفت: «در نهایت، این واکسن از ایمنی و کارآمدی برخوردار است... مردم بریتانیا آن را بدست می‌آورند و آنها واقعاً كار خوبی انجام می‌دهند. مردم ایالات متحده نیز این كار را خواهند کرد و ما هم كار خوبی انجام خواهیم داد.

» .