فاطمه رحمانی به کرونا مبتلا شد

31/04/1399 04:19 ب.ظ

یک عضو دیگر مجلس خبر ابتلای خود به کرونا را تایید کرد

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس به کرونا مبتلا شد.

فاطمه رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا ابتلای خود به بیماری کرونا را تأیید کرد و گفت: تا شنبه آینده قرنطینه خانگی هستم. تقریبا سه هفته است که از خانه بیرون نرفته‌ام.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بهبودی خود خبر داد و گفت: حال عمومی من رو به بهبود است اما هنوز ریه‌ها درگیر با ویروس کرونا هستند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

وزیر خارجه نیجریه به کرونا مبتلا شدجفری اونیاما٬ وزیر امور خارجه نیجریه به کووید-19 مبتلا شده است. - خبرگزاری آناتولی

یک نماینده دیگر به کرونا مبتلا شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimیک نماینده دیگر به کرونا مبتلا شد فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد و کلات هم به ویروس کرونا مبتلا شد

نماینده مشهد در مجلس پس از ابتلا به کرونا قرنطینه شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimنماینده مشهد به کرونا مبتلا شد با مثبت شدن تست کرونای حجت‌الاسلام بحرینی، وی در منزل قرنطینه شد تا ضمن مداوا، علائم بیماری نیز رفع شود

مذاکرات سران اروپا بر سر بودجه تخصیصی کرونا به روز چهارم کشیده شدبا عدم توافق نهایی پس از سه روز مذاکرات فشردۀ رهبران اروپایی در بروکسل بر سر تصویب بودجه احیای اقتصادی به ارزش ۱.۸ تریلیون یورو، گفتگوها به روز چهارم کشیده شده است.

اسپانیا؛ شمار مبتلایان به کرونا در سه هفته سه برابر شدوزارت بهداشت اسپانیا روز دوشنبه ۲۰ ژوئیه (۳۰ تیر) اعلام کرد موج جدید شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا شمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در این کشور در سه هفته اخیر سه برابر شود.

کرونا به عوامل شیب کاهشی ازدواج اضافه شد /افزایش متقاضیان «وام ازدواج»معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از افزایش متقاضیان وام ازدواج در سه ماهه نخست امسال نسبت به سه ماهه نخست سال گذشته خبر داد و گفت: تعداد متقاضیان این وام تا پایان خرداد ماه امسال بیش از ۴۲۰ هزار مورد بوده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته به ۴۱۴ هزار مورد می‌رسید.