فارس مهیای میزانی نوروز / فراهم‌سازی زمینه اسکان روزانه بیش از ۴۰ هزار مسافر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون امور هماهنگی زائرین و گردشگری استانداری فارس، اقدامات انجام شده در خصوص اسکان و رفاه مسافران نوروزی در شهر شیراز و استان فارس طی ایام نوروز را تشریح کرد.

محمد فرخ‌زاده امروز، ۲۶ اسفندماه در نشست خبری که در استانداری فارس برگزار شد، با بیان اینکه از چندماه قبل، کارگروه‌های متعدد ذیل ستاد تسهیلات سفر نوروزی در سطح استان فعالیت خود را شروع کرده‌اند، گفت: کمیته‌های خدمات حمل و نقل، امداد و نجات، انتظامی و امنیتی و ترافیک شهری، هماهنگی امور شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، برنامه‌ریزی و آمار، اسکان و رفاه، نظارت و تنظیم بازار، ارزیابی و رسیدگی به شکایات و ساماندهی و نظارت بر فضاهای اقامه نماز در محورهای مواصلاتی از جمله این کارگروه‌ها هستند.

معاون امور هماهنگی زائرین و گردشگری استانداری فارس، ظرفیت اقامت روزانه در استان طی ایام نوروز ۱۴۰۳ را ۴۱ هزار و ۵۰۰ نفر عنوان کرد که سهم شیراز ۲۲ هزار و ۵۰۰ نفر است. فرخ‌زاده همچنین از پیش‌بینی ۴۲ حسینه و مسجد برای اسکان مسافران نوروزی در زمان‌ها خاص و اضطراری خبر داد تا در صورت لزوم و رخ دادن شرایطی مثل باران و سرما، پذیرای مسافران نوروزی باشند.

معاون امور هماهنگی زائرین و گردشگری استانداری فارس با اشاره به اینکه در حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی، ۳٠٠ اتوبوس وظیفه جابه‌جایی مسافران را بر عهده خواهند داشت، گفت: نقاط حادثه خیز استان ایمن‌سازی شده است و از طریق سامانه ۱۴۱ نیز به مسائل و مشکلات مسافران پاسخ داده خواهد شد. به گفته معاون امور هماهنگی زائرین و گردشگری استانداری فارس، طرح تعریض ورودی شمال‌غرب شیراز نیز انجام شده است و تا زمانی که احداث زیرگذر گویم به اتمام برسد، این معبر برای سهولت رفت و آمد گردشگران در نظر گرفته شده است.

فرخ‌زاده از فعالیت ۳ هزار و ۳۱۴ نانوایی در استان فارس طی ایام نوروز خبر داد و گفت: با توجه به تقارن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان، تامین شکر به میزان کافی نیز پیش‌بینی شده است تا در خصوص تهیه شیرینی‌جات نیز مشکلی نداشته باشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲نوروز ایرانی با رایحه رمضانی، بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در حال ساخت است، تحقق جهش تولید در صنعت نفت، برخی از روزنامه‌های پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

۵هزار فروشگاه به شبکه کالابرگ الکترونیکی بازگشتندبیش از ۵ هزار فروشگاه از ۱۳ هزار فروشگاه متخلف به چرخه توزیع کالابرگ الکترونیکی بازگشتند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حفاظت از طبیعت با همکاری بیش از ۲۱ هزار همیار طبیعت در ایام نوروزرئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت: در سطح خراسان رضوی ۲۱ هزار و ۸۶۳ همیار طبیعت داریم که آماده هستند در ایام نوروز با ما همراهی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تخریب بیش از هزار مسجد در غزه از زمان ‌آغاز تهاجم اسرائیلاز زمان آغاز تهاجم اسرائیل، بیش از هزار مسجد در غزه ویران شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمادگی ۴۰۰ حسینه در خراسان رضوی با ظرفیت اسکان اضطراری ۵۰ هزار نفر شبمعاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: ظرفیت اسکان اضطراری با ظرفیت ۵۰ هزار نفر در شب در ایام نوروز در ۴۰۰ حسینه فراهم شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همکاری ۴۶۰ هزار همیار پلیس با راهور مازندران در ایام نوروزرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران گفت: ۴۶۰ هزار همیار پلیس و ۴۰ هزار فرهنگ یار ترافیک در ایام نوروز ۱۴۰۳ با پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران همکاری خواهند کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »