فارس رتبه نخست اسکان میهمانان نوروزی در مدارس را کسب کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل آموزش و پرورش فارس شیراز از رتبه نخست آموزش و پرورش فارس در پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در مدارس استان در دور اول سفرهای نوروزی خبر داد.

فرشید قاسمی امروز، ۴ فروردین در حاشیه بازدید از کمپ‌های اسکان مهمانان نوروزی در آموزش و پرورش فارس به ارائه آماری از آخرین وضعیت اسکان‌ها در استان پرداخت و گفت: تا امروز بیش از ۲۷۵ هزار و ۶۰۰ نفر در قالب ۵۳ هزار خانواده در سطح استان و بیش از ۱۸۸ هزار نفر در قالب ۳۶ هزار خانواده در مدارس و اماکنی که توسط آموزش و پرورش در نظر گرفته شده بود، استان اسکان یافته‌اند.

قاسمی همچنین به تفکیک آمارها در اماکن اسکان آموزش و پرورش استان پرداخت و افزود: از این تعداد بیش از ۱۸ هزار ۸۰۰ نفر شب در خوابگاه‌های دانش‌آموزی، ۱۳ هزار ۹۰۰ نفر شب در باشگاه‌های فرهنگیان و معلم سراها و مابقی نیز در کلاس‌های درس اسکان داده شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فارس مهیای میزانی نوروز / فراهم‌سازی زمینه اسکان روزانه بیش از ۴۰ هزار مسافرمعاون امور هماهنگی زائرین و گردشگری استانداری فارس، اقدامات انجام شده در خصوص اسکان و رفاه مسافران نوروزی در شهر شیراز و استان فارس طی ایام نوروز را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخشش خبرنگار ایلنا در جشنواره منطقه ای گاز و رسانهخبرنگار ایلنا در سومین جشنواره منطقه ای گاز و رسانه رتبه سوم را کسب کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

استفاده از پهبادها برای کنترل حوادث جاده‌ایقرارگاه نوروزی پلیس فارس صبح امروز در جلو مجتمع فرهنگی رفاهی طلائیه شیراز به منظور ایجاد امنیت و آرامش برای میهمانان نوروزی افتتاح شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نسبت بیکاری به مشارکت اقتصادی در زنجان رتبه اول کشوری استاستاندار زنجان گفت: زنجان در حوزه اشتغال و در چهار فصل متوالی در نسبت بیکاری به مشارکت اقتصادی رتبه اول کشوری را کسب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دانشگاه تهران دارنده مقام نخست تعاملات بین‌المللی در بین دانشگاه‌های کشوردانشگاه تهران بر اساس اعلام مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم، رتبه اول دانشگاه‌های کشور را در تعاملات علمی و بین‌المللی کسب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کسب رتبه چهارم کشور در انجام واکسیناسیون ‌لمپی‌اسکین‌ توسط ایلاممعاون سلامت دامپزشکی استان ایلام گفت: دامپزشکی استان با پوشش واکسیناسیون بیش از ۸۵ درصدی دام‌ها علیه بیماری لمپی‌اسکین، در ارزیابی‌های سراسری سازمان، رتبه چهارم کشور را کسب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »