غنی: چابهار بندر تجاری برای توسعه افغانستان و ایران شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور افغانستان در دیدار با وزیر نیرو ایران اظهار داشت بندر چابهار باید به بندر تجاری و ترانزیتی برای توسعه دو کشور تبدیل شود. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور افغانستان در دیدار با وزیر نیرو ایران اظهار داشت بندر چابهار باید به بندر تجاری و ترانزیتی برای توسعه دو کشور تبدیل شود.محمد اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان در دیدار با رضا اردکانیان، وزیر نیرو ایران در کاخ ریاست جمهوری در کابل گفت: بندر چابهار باید به یک بندر تجاری و ترانزیتی برای توسعه و پیشرفت بیشتر دو کشور و منطقه تبدیل شود.

رئیس جمهور افغانستان ضمن تاکید بر همکاری ها میان دو کشور در بخش‌های انرژی و توسعۀ زیربناها، اظهار داشت: باید برنامه‌ریزی‌ها در راستای راهکارهای مناسب برای استفاده از انرژی طبیعی در منطقه باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشتی باوند، برزیل را به مقصد ایران ترک کرددومین کشتی ایرانی یعنی ترمه روز دوشنبه و پس از ترک بندر پاراناگوئا برای بارگیری ذرت به سوی بندر ایمبیتوبا در جنوب برزیل حرکت کرد. کاشکی توش پر از گوسفند بود .حیفش دیگه گوشت خوب گیرمان نمیاد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدیو... فرار جنجالی سه خواهر ایرانی بلوچ به پاکستانویدیویی از سه خواهر ایرانی بلوچ که اعلام کردند از ترس کشته شدن توسط دایی‌شان از بندر چابهار ایران به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

درخواست کمک خدمه یک کشتی تجاری ایرانی از روسیه/ بستری شدن 10 ملوان در آستراخانساعاتی پیش ۱۰ ملوان کشتی تجاری ایران به نام 'تینا' مستقر در بندر آستراخان که به سندروم عفونت حاد روده‌ای دچار شده بودند، از این بندر درخواست کمک‌های پزشکی کردند. بنا بر اعلام مسئولان روسی حال هیچ‌کدام از ملوانان ایرانی وخیم نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۱ سال برای حفظ منافع ایران در دریای خزر مذاکره کردیم/ با هیچکس تعارف نداریم/ اجازه نمی‌دهیم پهنه خزر به منطقه‌ای برای حضور نیروهای خارجی تبدیل شودوزیر امور خارجه ایران با تاکید بر اینکه برای حفظ منافع ایران در دریای خزر ۲۱ سال مذاکره شده است، گفت: ما در کنوانسیون اخیر مانع شدیم که ایران در عمل انجام شده قرار بگیرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک فرادستگاهی برای تعیین ارزش کالاهای تجاری+سند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک فرادستگاهی برای تعیین ارزش کالاهای تجاری» معاون فنی گمرک ایران در مکاتبه‌ای با دبیر ستاد تنظیم بازار پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک برای تعیین ارزش کالاهای وارداتی و صادراتی را مطرح کرد مسئولینی همانند گربه‌ی گیج !! بی‌سواد ، بی‌انگیزه ، بی‌برنامه ، بی هدف ، با طرح‌هایی ناکارآ و احمقانه
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمادگی مالزی برای توسعه همکاری با ترکیه در حوزه صنایع دفاعیوزیر دفاع مالزی ضمن اشاره به پیشرفت چشمگیر ترکیه در صنایع دفاعی بر آمادگی برای توسعه همکاری در این حوزه تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »