غنی: امنیت انتخابات افغانستان را تامین می‌کنیم

29/05/1398 11:54:00 ق.ظ

رئیس جمهور افغانستان اظهار داشت با کمک پلیس امنیت انتخابات آتی را تامین و با هرگونه تهدیدی در این زمینه مبارزه خواهیم کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور افغانستان اظهار داشت با کمک پلیس امنیت انتخابات آتی را تامین و با هرگونه تهدیدی در این زمینه مبارزه خواهیم کرد. - خبرگزاری آناتولی Shukrullah Naser | Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی محمداشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در دیدار با نیروهای امنیتی در ساختمان وزارت کشور در کابل گفت: تا برقراری صلح، نیروهای امنیتی و دفاعی ما با هر نوع تهدیدی مبارزه خواهند کرد.

به گزارش دفتر ریاست جمهوری افغانستان، وی ضمن حمایت مجدد از پلیس این کشور تاکید کرد: «همانطور که در میدان جنگ موفق و پیروز شدید، امنیت انتخابات را نیز تامین کنید. داعش و سایر تروریست ها را از بین ببری. به کمک مردم این گروه ها را ریشه‌کن می‌کنیم».

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

'بازگشت پیشمرگه به کرکوک امنیت و ثبات این منطقه را دچار مخاطره می کند'

ابتکار از قوه قضائیه خواست تا لایحه تامین امنیت زنان را تایید کندابتکار: - رئیس قوه قضائیه قول داده بود که لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در حداقل زمان بررسی شود اما اکنون مهلت تمام شده و از او می‌خواهم که این لایحه را تائید کند. - از تمام افراد دخیل در قانون‌گذاری می‌خواهم که لایحه حمایت از کودکان را تصویب کنند.

ایران از حاکمیت ملی و اتحاد و یکپارچگی افغانستان حمایت می‌کند/آمادگی ایران برای کمک به ایجاد امنیت پایدار، استحکام صلح و انسجام ملی در افغانستان / هیچ‌گونه صلحی بدون حضور مردم و نمایندگان قانونی ملت افغانستان پایدار نخواهد بودرئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران و افغانستان از اشتراکات تاریخی و فرهنگی بی‌شماری برخوردار بوده و در طول قرن‌ها در کنار هم زندگی کرده‌اند، اظهار داشت: تهران از حاکمیت ملی و اتحاد و یکپارچگی افغانستان حمایت می‌کند و برای کمک به ایجاد امنیت پایدار، استحکام صلح و انسجام ملی در این کشور همواره آمادگی دارد.

مشارکت بحرین در تلاش‌های آمریکا برای تامین امنیت دریانوردی در آب‌های خلیجپادشاهی بحرین دوشنبه 19 اوت اعلام کرد، این کشور به تلاش‌هایی خواهد پیوست که آمریکا همگام با دیگر

فرمانده سنتکام از پیوستن بحرین به ائتلاف امنیت کشتیرانی در خلیج فارس استقبال کردفرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام از پیوستن بحرین به ساز و کار حفاظت از کشتیرانی آزاد و امنیت دریانوردی در خلیج فارس استقبال کرد. ژنرال کنت مکنزی در بیانیه ای که دوشنبه ۲۸ مرداد منت

ایران پرچم‌دار امنیت در خلیج فارس و دریای عمان استفرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که «ایران پرچم‌دار امنیت در خلیج فارس و دریای عمان است» خاطرنشان کرد که کشورهای حوزه خلیج فارس که ما را تهدید می‌کنند باید بدانند که اگر اتفاقی برای ناوهای اتمی در این منطقه بیفتد آن‌ها حتی آب خوردن هم نخواهند داشت.