عیادت رئیس‌کل دادگستری هرمزگان از مصدوم حادثه تخریب سرپناه در بندرعباس/ دستور قضایی برای کمک فوری به خانواده آسیب‌دیده- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

30/08/1399 12:51 ب.ظ

عیادت از مصدوم حادثه بندرعباس رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان با حضور در بیمارستان شهید محمدی از مصدوم حادثه تخریب یک منزل مسکونی توسط شهرداری بندرعباس عیادت کرد-بخش اول

واکنش دادستانی بندرعباس به ‌تخریب منزل یک زن سرپرست خانوار/احضار عوامل دخیل در تخریب

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه افزود: به سازمان‌های حمایتی هم دستور قضایی داده شده است که به این خانواده کمک فوری شود. وی همچنین عنوان داشت: همه خدمات بیمارستانی برای فرد مصدوم، رایگان خواهد بود و باید طول درمان او نیز به صورت کامل طی شود.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

خیلی خوبه که دوربین میبرید...لطف کنید از پول همین مردم یه خونه بهش بدهید دوربین هم حتما با خودتون ببرید... اگر فیلم و دوربینی نبود اون موقعه چی؟ صدایی به جایی نمی رسید.کما اینکه از این اتفاقا هست و صدایی به جایی نمرسه programmer1367 شدید مثل اربابان دوران رضا خان اول گوسفندان و زمین فقرارو میگیرید بعد با ی تیکه زمین خودتون منت میزارید سرشون مگه بدون اطلاع ق.ق حکم تخریب قابل اجراست؟؟؟

با یه خودکشی دسته جمعی دل ملتی رو شاد کنید چکارش دارید ؟ به مقام انسانیت رسیده ! نوشدارو بعد از مرگ سهراب تو کدوم لیگ بازی می کرد؟ صالحی: همه خدمات بیمارستانی برای فرد مصدوم، رایگان خواهد بود و باید طول درمان او نیز به صورت کامل طی شود-بخش دوم باریکلا،خونه طرف رو روی سرش خراب کنید بعد برید عیادت!

واکنش دادستانی بندرعباس به ‌تخریب منزل یک زن سرپرست خانوار/احضار عوامل دخیل در تخریب

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه افزود: به سازمان‌های حمایتی هم دستور قضایی داده شده است که به این خانواده کمک فوری شود.

وی همچنین عنوان داشت: همه خدمات بیمارستانی برای فرد مصدوم، رایگان خواهد بود و باید طول درمان او نیز به صورت کامل طی شود.

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تأکید کرد: آنچه در مورد تخریب محل سکونت این خانم در بندرعباس رخ داده و نوع و شیوه عملکرد مسئولین و کارکنان شهرداری و نحوه برخورد با آنچه از سوی آنها غیرقانونی خوانده شده است، به طور دقیق در دست بررسی است.