عکس‌های بی‌سابقه همسر پادشاه تایلند موجب شگفتی مردم این کشور شد

06/06/1398 12:56:00 ب.ظ

عکس‌های جدید منتشر شده از سوتیدا الونگکورن، همسر واجیر الونگکورن، پادشاه تایلند موجب شگفتی مردم این

عکس‌های جدید منتشر شده از سوتیدا الونگکورن، همسر واجیر الونگکورن، پادشاه تایلند موجب شگفتی مردم این وبگاه رسمی پادشاه تایلند روز دوشنبه 26 آگوست تصاویر بی‌سابقه‌ای از سوتیدا الونگکورن منتشر کرد.

در این عکس‌ها ملکه جدید تایلند که پیش از این محافظ پادشاهی این کشور بود، با لباس نظامی و در حال انجام تمرینات نظامی دیده می‌شود. عکس دیگری از خانم سوتیدا الونگکورن در کنار همسرش درون یک هواپیمای نظامی ثبت شده است.

این تصاویر پس از آن منتشر شدند که به دستور پادشاه تایلند صفحه‌ زندگینامه ملکه این کشور در وبگاه رسمی پادشاه راه‌اندازی شد. مسئولان قصر پادشاهی می‌گویند حجم بازدیدها سبب شده وبگاه پادشاه از کار بیافتد. روزنامه رویال گازیت روز چهارشنبه 2 می 2019 اعلام کرد که واجیر الونگکورن 66 ساله با محافظ شخصی خود، سوتیدا الونگکورن ازدواج کرد.

سوثیدا، ملکه جدید تایلند اگر چه سه سال است که در قصر پادشاهی حضور دارد و همه جا همراه واجیر است، اما اطلاعات بسیار اندکی درباره او وجود دارد. نام خانوادگی ملکه تایلند پیش از ازدواج با پادشاه، تیدجای بود. او چهارمین همسر واجیر الونگکورن است. headtopics.com

براساس اخباری که به رسانه‌های تایلند درز کرده، سوتیدا پیش از ورود به قصر پادشاهی، مهماندار تای ایرویز، خطوط هوایی تایلند، بود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

عکس‌های خصوصی پادشاه تایلند و معشوقه‌‌اش وب‌سایت دفتر سلطنتی را از دسترس خارج کرداقدام دفتر سلطنتی تایلند در انتشار یک مجموعه عکس از پادشاه این کشور و معشوقه‌‌اش، باعث شد پایگاه اینترنتی این دفتر به علت ترافیک بالا از دسترس خارج شود.

صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زندسخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زند»، خواستار تصمیم گیری جدی قوای سه گانه در این زمینه شد.

شنای کودکان کوبایی در استخر سیاراین استخر متحرک به وسیله یک تراکتور در مناطق روستایی جا به جا می شد.

محمدعلی نجفی با وثیقه آزاد شدتهران- ایرنا- وکیل مدافع محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران اعلام کرد: نجفی که به اتهام قتل همسر دوم خود در زندان به سر می‌برد، با تودیع وثیقه از زندان آزاد شد.

همتی: به مردم گفتم در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند/ ذخایر اسکناس مان خوب استرئیس بانک مرکزی: به مردم گفتم در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند حرف‌هایم از سر دلسوزی بود تا جلوی ضرر مردم گرفته شود ضرر سرمایه‌گذاری در بانک، از ضرر سرمایه‌گذاری روی ارز کمتر است

جانسون: می‌خواهم فعالیت پارلمان بریتانیا را معلق کنمنخست وزیر بریتانیا در تلاش است تا فعالیت پارلمان این کشور را در فاصله باقیمانده تا پایان مهلت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به حداقل ممکن برساند.