عکس: عراقی‌ها در موج گرمای بالای ۵۰ درجه خودشان را خنک می‌کنند - BBC News فارسی

31/07/2020 01:57:00 ق.ظ

عکس: عراقی‌ها در موج گرمای بالای ۵۰ درجه خودشان را خنک می‌کنند

عکس: عراقی‌ها در موج گرمای بالای ۵۰ درجه خودشان را خنک می‌کنند

عراقی‌ها می‌کوشند در موج گرما که سراسر خاورمیانه را فرا گرفته خودشان را خنک کنند. روز سه شنبه دمای هوا در بغداد پایتخت عراق به حدود ۵۲ درجه رسید که یکی از گرمترین روزهای پایتخت بود.

۴۳ دقیقه پیشEPAعراقی‌ها می‌کوشند در موج گرما که سراسر خاورمیانه را گرفته خودشان را خنک کنند.روز سه شنبه دمای هوا در بغداد پایتخت عراق به حدود ۵۲ درجه رسید که یکی از گرمترین روزهای پایتخت بود.قرار است روز چهارشنبه حرارت به بالای ۵۱ درجه برسد.بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند در خانه بمانند و بعضی هم زیر دوش های موقت خودشان را خنک می‌کنند.

منبع تصویر،EPAدمای فوق العاده فشار بیشتری را بر بخش خدمات شهری که با محدودیت هم مواجه است، وارد کرده استبه خاطر قطعی برق بسیاری از ساکنان بغداد برای به کار بردن پنکه و کولر از ژنراتورهای دستی استفاده می‌کنند.منبع تصویر،وضعیت کنونی باعث ناخرسندی گسترده مردم و از سرگیری تظاهرات در اوایل این هفته شد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

کرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیاکرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیا در استرالیا، هنگ کنگ و اسرائیل که از شمار مبتلایان به شدت کاسته شده بود، ویروس بار دیگر شدت گرفته است.

بنکسی سه نقاشی را برای وقف به بیمارستانی در بیت‌لحم به حراج گذاشت - BBC News فارسینقاشی‌های بنکسی، دیوارنگار نامدار، با تم بحران پناهندگی به مبلغ بیش از ۲.۲ میلیون پوند (۲.۹ میلیون دلار) در یک حراجی در لندن به فروش رفت؛ مبلغ فروش قرار است وقف بیمارستانی در بیت‌لحم شود.

اینفوگرافی| کدام کشورها بیشترین نرخ تورم را در جهان دارند؟براساس بررسی‌های اقتصادی در سال 2020 میلادی، گزارش مرکز آمار و صندوق بین‌المللی پول، ایران چهارمین کشور پرتورم جهان شده است. ایران بالاترین میزان تورم در بین کشورهای منطقه و خاورمیانه را دارد.

آمریکا: اقدام ایران در مسلح کردن حوثی‌ها درگیری‌های یمن را طولانی کرده استکلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل، ضمن هشدار نسبت به ارسال تسلیحات از سوی ایران برای شبه‌نظامیان حوثی در یمن، این اقدام را باعث تداوم ناآرامی‌ها در این کشور دانست.

آتش سوزی در نیروگاه طرشت؛ مدیرعامل نیروگاه احتمال خرابکاری را رد کردمدیرعامل نیروگاه طرشت اعلام کرد آتش‌سوزی ظهر در واحد گازی ۲۵ مگاواتی این نیروگاه مهار شده و تلفات جانی نداشته است.

قوه قضاییه خودکشی سه زندانی در قرچک را تکذیب کردمرکز رسانه قوه قضاییه: *شایعه خودکشی ۳ زندانی در زندان قرچک از اساس کذب است *هیچ موردی از آنچه در رسانه‌های معاند گفته شده در زندان زنان قرچک رخ نداده است

عکس: عراقی‌ها در موج گرمای بالای ۵۰ درجه خودشان را خنک می‌کنند ۴۳ دقیقه پیش EPA عراقی‌ها می‌کوشند در موج گرما که سراسر خاورمیانه را گرفته خودشان را خنک کنند.داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز ، کشورهای آمریکا، برزیل، هند و روسیه بیشترین شمار مبتلا در دنیا را دارند.جدیدترین اثر بنکسی بیش از صد هزار پوند فروخته شد مبلغ فروش این نقاشی‌ها صرف ساخت بخش جدیدی برای بیماری‌های حاد قلبی و تجهیزات توانبخشی کودکان در "انجمن اعراب بیت‌لحم برای توانبخشی" خواهد شد..

روز سه شنبه دمای هوا در بغداد پایتخت عراق به حدود ۵۲ درجه رسید که یکی از گرمترین روزهای پایتخت بود. قرار است روز چهارشنبه حرارت به بالای ۵۱ درجه برسد. در ژاپن، شمار مبتلایان جدید به «کووید-۱۹» از آغاز ماه ژوئیه بیش از ۶۰درصد افزایش داشته است. بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند در خانه بمانند و بعضی هم زیر دوش های موقت خودشان را خنک می‌کنند. بنکسی برای خلق این سه‎گانه، روی سه نقاشی قدیمی روغنی سبک دوره رمانتیک، دوباره نقاشی کرده است. منبع تصویر، EPA دمای فوق العاده فشار بیشتری را بر بخش خدمات شهری که با محدودیت هم مواجه است، وارد کرده است به خاطر قطعی برق بسیاری از ساکنان بغداد برای به کار بردن پنکه و کولر از ژنراتورهای دستی استفاده می‌کنند. هنگ کنگ کشورهایی چون بلژیک و اسپانیا، شاهد افزایشی بودند که از اوایل ماه مه بی‌سابقه بوده است و از همین رو برخی از محدودیت‌ها برای مهار ویروس را بازگرداندند. منبع تصویر، وضعیت کنونی باعث ناخرسندی گسترده مردم و از سرگیری تظاهرات در اوایل این هفته شد.

روز دوشنبه دست کم دو نفر در تظاهرات کشته شدند. شمار مبتلایان در برزیل به ۲. الکس برانکزیک، رئیس بخش هنرهای معاصر اروپا در سادبیز، قبل از شروع حراجی گفت "بنکسی برای خلق نمای دریای مدیترانه در ۲۰۱۷ سه نقاشی روغنی را با هنرنمایی خودش مخدوش کرد تا آثاری را خلق کند که در عین اینکه چشم‌اندازی از قرن نوزدهم را نمایش می‌دهد، ولی نورافکن را روی یکی از بحران‌های عظیم قرن بیست و یکم می‌اندازد". در شهر موصل هم جوانان خودشان را در آب دجله خنک می‌کنند. منبع تصویر، . بررسی‌های رویترز نشان می‌دهد ویروس کرونا در آمریکا در ۱۱ روز گذشته، ۱۰ هزار قربانی گرفته است که این، سریع‌ترین افزایش میزان مرگ‌ و‌میر ناشی از «کووید-۱۹» بوده است.