عکس: عراقی‌ها در موج گرمای بالای ۵۰ درجه خودشان را خنک می‌کنند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

عکس: عراقی‌ها در موج گرمای بالای ۵۰ درجه خودشان را خنک می‌کنند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

عراقی‌ها می‌کوشند در موج گرما که سراسر خاورمیانه را گرفته خودشان را خنک کنند.قرار است روز چهارشنبه حرارت به بالای ۵۱ درجه برسد.

منبع تصویر،به خاطر قطعی برق بسیاری از ساکنان بغداد برای به کار بردن پنکه و کولر از ژنراتورهای دستی استفاده می‌کنند.روز دوشنبه دست کم دو نفر در تظاهرات کشته شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیاکرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیا در استرالیا، هنگ کنگ و اسرائیل که از شمار مبتلایان به شدت کاسته شده بود، ویروس بار دیگر شدت گرفته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بنکسی سه نقاشی را برای وقف به بیمارستانی در بیت‌لحم به حراج گذاشت - BBC News فارسینقاشی‌های بنکسی، دیوارنگار نامدار، با تم بحران پناهندگی به مبلغ بیش از ۲.۲ میلیون پوند (۲.۹ میلیون دلار) در یک حراجی در لندن به فروش رفت؛ مبلغ فروش قرار است وقف بیمارستانی در بیت‌لحم شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| کدام کشورها بیشترین نرخ تورم را در جهان دارند؟براساس بررسی‌های اقتصادی در سال 2020 میلادی، گزارش مرکز آمار و صندوق بین‌المللی پول، ایران چهارمین کشور پرتورم جهان شده است. ایران بالاترین میزان تورم در بین کشورهای منطقه و خاورمیانه را دارد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: اقدام ایران در مسلح کردن حوثی‌ها درگیری‌های یمن را طولانی کرده استکلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل، ضمن هشدار نسبت به ارسال تسلیحات از سوی ایران برای شبه‌نظامیان حوثی در یمن، این اقدام را باعث تداوم ناآرامی‌ها در این کشور دانست.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آتش سوزی در نیروگاه طرشت؛ مدیرعامل نیروگاه احتمال خرابکاری را رد کردمدیرعامل نیروگاه طرشت اعلام کرد آتش‌سوزی ظهر در واحد گازی ۲۵ مگاواتی این نیروگاه مهار شده و تلفات جانی نداشته است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

قوه قضاییه خودکشی سه زندانی در قرچک را تکذیب کردمرکز رسانه قوه قضاییه: *شایعه خودکشی ۳ زندانی در زندان قرچک از اساس کذب است *هیچ موردی از آنچه در رسانه‌های معاند گفته شده در زندان زنان قرچک رخ نداده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »