عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نوروز ایرانی با رایحه رمضانی، بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در حال ساخت است، تحقق جهش تولید در صنعت نفت، برخی از روزنامه‌های پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ است.

در پاسخ ابلهان خاموشی است اما باید گفت سلام مسکن مهر درزمان احمدی نژاد با تمام توان ساخته شد ومردم ساکن ودعا گوبودند وقتی یک پدر سوخته آمد و گفت مزخرف است وافتخارش نساختن یک مسکن بود و8سال شیخ انگلیسی با تمام توان مقابل ساخت آن ایستاد که فقط احمدی نژاد را بدنام کند تعطیل شد اما کورها نمی بینند که دولت رییسی باقیمانده را ساخت تحویل داد فرق انسان و حیوان عقل است انسان می بیند و می فهمد اما حیوان می بیند اما نمی فهمدبرخی رسانه ها و‌روزنامه ها زورنامه! اند..

منتقدین عزیز؛ مخالفین اصل وفرع نظام! آیا دل شکسته وفسرده میتواندنبرد کند؟چگونه فرد بدبین‌ شده، دوباره خوشبین شده واعتمادوهمراهی خواهد کرد؟اگربیندیشید،مسیرمعقولی برای تحقق اهدافی‌ که حق شهروندی‌تان است،خواهیدیافت..دولت و مجلس لطف کنند و تعطیلی ۲۹ اسفند و چهارم فروردین را حذف کنند/ خدا شاهد است کار اداری و دادگاه و ..... داریم/ مدرسه ها که دل بخواهی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲حضور مردم در انتخابات جهاد در برابر یک‌سال تلاش دشمن بود، منتخبان به جای حاشیه‌سازی ایده و برنامه بدهند، درختکاری به یاد مقاومت فلسطین، تیتر برخی از روزنامه‌های چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲قرآن توانسته است در غزه قله استقامت را به دنیا نشان دهد، غزه اسکار را هم گرفت، قاریان قرآن مبلغان رسالت‌های الهی، تیتر برخی از روزنامه‌های چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲عقده‌گشایی علیه روحانیت موساد فرمان داد، پادوها به صف شدند، افطار در غزه با ظرف خالی، سور مرگ در چهارشنبه آخر سال، تیتر برخی از روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ثروت‌آفرینی ۹۰۰ میلیارد دلاری با امضای بزرگ‌ترین قرارداد گازی، نشان فتح فرمانده تقدیم سپاه، امضای بزرگترین قرارداد گاز کشور، تیتر برخی از روزنامه‌های دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲تغییر معاون سیاسی صداوسیما، اختلاف‌افکنی نکنید این کرسی‌ها ابدی نیست، اسرائیل به جای پیروزی خوار و ذلیل شد، انتخاباتی از جنس نفرت، تیتر برخی از روزنامه‌های یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تصاویر دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر انقلابشرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم امروز پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ با رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره) دیدار کردند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »