عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تغییر معاون سیاسی صداوسیما، اختلاف‌افکنی نکنید این کرسی‌ها ابدی نیست، اسرائیل به جای پیروزی خوار و ذلیل شد، انتخاباتی از جنس نفرت، تیتر برخی از روزنامه‌های یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ است.

بی شرف تر از روزنامه ستاره صبح داریم؟! وزیر کشور با لباس سپاه این حرف رو زده یا با کت وشوار وزارت؟ منافق نباشید صریح بگید با تفکر سپاه مشکل دارید.

مردم اجازه ندهید سیاسیون چرت بگویند و شما تماشاچی باشید یاید ادب شان کنید باید بفهمند فرهنگ مزخرف درگیری قرون وسطایی اونا از عرجای دنیا و هر حزبی بسن ما خریدار نداره ما می‌خواهیم زندگی کنیم و شما اگر مدعی هستید بابد خدمت کنید و بساصلاح طلبان از خدا بی خبر مدتهاست قبل از انتخابات از عدم حضور مردم در انتخابات دم می زدند که رفتارهای دولت و مجلس باعث حضور کم مردم می شود و پیش بینی می کردند که به کمتر از 30 درصد می رسد اما حالا که مردم به پای صندوقهای رای آمدند یا از رای سفید دم می زنند یا از رای کم...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲عقده‌گشایی علیه روحانیت موساد فرمان داد، پادوها به صف شدند، افطار در غزه با ظرف خالی، سور مرگ در چهارشنبه آخر سال، تیتر برخی از روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ثروت‌آفرینی ۹۰۰ میلیارد دلاری با امضای بزرگ‌ترین قرارداد گازی، نشان فتح فرمانده تقدیم سپاه، امضای بزرگترین قرارداد گاز کشور، تیتر برخی از روزنامه‌های دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲قرآن توانسته است در غزه قله استقامت را به دنیا نشان دهد، غزه اسکار را هم گرفت، قاریان قرآن مبلغان رسالت‌های الهی، تیتر برخی از روزنامه‌های چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲حضور مردم در انتخابات جهاد در برابر یک‌سال تلاش دشمن بود، منتخبان به جای حاشیه‌سازی ایده و برنامه بدهند، درختکاری به یاد مقاومت فلسطین، تیتر برخی از روزنامه‌های چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

نمایش و نقد «عامه پسند» در فرهنگسرای ارسبارانفیلم سینمایی «عامه پسند» به کارگردانی سهیل بیرقی یکشنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۲ در فرهنگسرای ارسباران اکران و پس از آن نقد و بررسی می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »