عکس روز: مسابقات قهرمانی اسکواش در مرکز خرید – DW

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

📸 عکس روز: مسابقات قهرمانی اسکواش در مرکز خرید ژاپن در این روزها شاهد برگزاری رقابت‌های ملی اسکواش است. درخور توجه آنکه این مسابقات نه در ورزشگاه که در دل یک مرکز خرید در شهر یوکوهاما برگزار می‌شود. برای این کار یک اتاقک شیشه‌ای مدرن که حال و هوایی 'فضایی' دارد، احداث شده است. اسکواش به عنوان یک از رشته‌های رسمی المپیک ۲۰۲۸ لس‌آنجلس ثبت شده است. ()

ایران اخبار, ایران سرفصلها

با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند.ژاپن در این روزها شاهد برگزاری رقابت‌های ملی اسکواش است. درخور توجه آنکه این مسابقات نه در ورزشگاه که در دل یک مرکز خرید در شهر یوکوهاما برگزار می‌شود. برای این کار یک اتاقک شیشه‌ای مدرن که حال و هوایی "فضایی" دارد، احداث شده است. اسکواش به عنوان یک از رشته‌های رسمی المپیک ۲۰۲۸ لس‌آنجلس ثبت شده است.

قرار است که بازگشایی کلیسا نوتردام پاریس در دسامبر ۲۰۲۴ صورت گیرد.عکس هوایی نیروگاه خورشیدی شناور بر روی آب‌های پشت سد سیرتا واقع در ۱۳۰ کیلومتری غرب جاکارتا، پایتخت اندونزی را نشان می‌دهد که روز ۹ اکتبر افتتاح شد. این نیروگاه با ۳۴۰ هزار پانل، سومین نیروگاه شناور بزرگ جهان است که ۱۹۲ مگاوات برق تولید و مصرف ۵۰ هزار خانوار را تامین می‌کند. هزینه ۱۰۰ میلیون دلاری این نیروگاه توسط دولت اندونزی و شرکت انرژی تجدید‌پذیر "مصدر" از امارات متحده عربی تامین شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی پیشکسوتان کشورمسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی پیشکسوتان کشور در مشهد پایان یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قهرمانی مجدد اسنوکرباز خوزستانی در مسابقات بین‌المللی ایران جونیوراسنوکرباز خوزستانی مجددا در مسابقات بین المللی ایران جونیور بر سکوی قهرمانی ایستاد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مدال برنز دختر رکابزن ایران در قهرمانی آسیادختر رکابزن ایران در رده جوانان مسابقات کوهستان قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ مدال برنز گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایلام، قهرمان دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان منطقه ۴ کشور شدرئیس هیئت تکواندو استان ایلام از قهرمانی تیم ایلام در بخش پسران و دختران دومین دوره مسابقات قهرمانی خردسالان منطقه چهار کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شروع جدال ۱۴ تیم در لیگ سی‌وهفتم والیبال + برنامه هفته نخستبه گزارش ایلنا، سی‌وهفتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران از فردا یک‌شنبه 30 مهرماه در شهرهای اردکان، سرچشمه، سیرجان، گرگان، اصفهان و دو دیدار در تهران آغاز می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شروع رقابت‌های جذاب لیگ برتر والیبالبه گزارش ایلنا، سی‌وهفتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران از امروز در شهرهای اردکان، سرچشمه، سیرجان، گرگان، اصفهان و دو دیدار در تهران آغاز می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »