عکاس آناتولی لحظه تیراندازی یک شهرک‌نشین یهودی به فلسطینی‌ها را ضبط کرد

29/09/1399 12:17 ق.ظ

عکاس خبرگزاری آناتولی لحظه تیراندازی تصادفی یک شهرک‌نشین یهودی به سوی فلسطینی‌ها را ضبط کرد. - خبرگزاری آناتولی

عکاس خبرگزاری آناتولی لحظه تیراندازی تصادفی یک شهرک‌نشین یهودی به سوی فلسطینی‌ها را ضبط کرد. - خبرگزاری آناتولی هشام ابو شقره، عکاس خبرگزاری «آناتولی» امروز جمعه لحظه شلیک گلوله یک شهرک‌نشین یهودی به سمت فلسطینی‌هایی که در اعتراض به احداث شهرک‌های غیرقانونی یهودی در منطقه المغیر واقع در کرانه باختری تظاهرات می‌کردند ضبط کرد.

فلسطینی‌ها برای اعتراض به احداث شهرک‌های غیرقانونی یهودی در منطقه المغیر از توابع رام‌الله تجمع کرده بودند. پس از این میان فلسطینی‌ها و شهرک‌نشینان یهودی افراطی که چوپ و سنگ همراه داشتند، درگیری رخ داد.

همچنین در تصاویر ضبط شده از سوی هشام ابو شقره، یک شهرک‌نشین یهودی به صورت تصادفی به سمت معترضان فلسطینی شلیک می‌کند. بنابراین نظامیان اسرائیلی به منطقه مذکور آمدند و برای جلوگیری از بالا گرفتن تنش میان طرفین تلاش کردند. معترضان فلسطینی از این نظامیان خواستند تا شهرک‌نشینان یهودی را از این منطقه دور نگه دارند.پس از اشغال کرانه باختری رود اردن و قدس در سال 1967 توسط اسرائیل بیش از 250 شهرک یهودی‌نشین در این مناطق ساخته شده که حدود 650 هزار یهودی در آنها ساکن هستند. بر اساس اصول حقوق بین المللی سکونت آنان در این شهرک‌ها که در منطقه اشغالی ساخته شده، غیرقانونی است. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

عکاس آناتولی جایزه مسابقه بین‌المللی عکس 'POY' آسیا را از آن خود کردعکاس خبرگزاری آناتولی موفق به دریافت جایزه بین‌المللی عکس سال POY در آسیا شد. - خبرگزاری آناتولی

جایزه مسابقه بین‌المللی عکس 'POY' به عکاس آناتولی رسیدعکاس خبرگزاری آناتولی موفق به دریافت جایزه بین‌المللی عکس سال POY در آمریکا شد. - خبرگزاری آناتولی عکسای آنادولو بی نظیر و شاهکار هستن

«ابوالفضل امان‌الله» عکاس ورزشی به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به زندان رفت

یونس علیشیری، عکاس باسابقه ورزشی درگذشت

یک عکاس قصد دارد از مراسم آنلاین یلدای ایرانیان عکاسی کندخوب اول پول انار و مخلفاتش را بده تا ما هم یک عکس عالی براش بفرستیم که با این قیمتها …چاکریم و نمیشه Yasmin4freedom باغ وحش گیر اوردن ما ادا دربیاریم اینا غکس بگیرن .. برو 'دروازه غار تهران' و' اسمال آباد مشهد 'عکس بیگیر اگر عکاس هستی نه اینکه خایه بخارونی بگی برام عکس میوه وشیرینی بزارید که ما 4 ماه 5 ماه هم نمیبینیم...هرکدوم از شما که طی دوماه اخیر دائم میوه داشتن درک نمیکنه مردم درچه حال ان عکس میگیریم براش می فرستیم

عکاس خبرگزاری آناتولی لحظه تیراندازی تصادفی یک شهرک‌نشین یهودی به سوی فلسطینی‌ها را ضبط کرد.قدس/ مصطفی دوه‌جی/ خبرگزاری آناتولی

هشام ابو شقره، عکاس خبرگزاری «آناتولی» امروز جمعه لحظه شلیک گلوله یک شهرک‌نشین یهودی به سمت فلسطینی‌هایی که در اعتراض به احداث شهرک‌های غیرقانونی یهودی در منطقه المغیر واقع در کرانه باختری تظاهرات می‌کردند ضبط کرد.

فلسطینی‌ها برای اعتراض به احداث شهرک‌های غیرقانونی یهودی در منطقه المغیر از توابع رام‌الله تجمع کرده بودند. پس از این میان فلسطینی‌ها و شهرک‌نشینان یهودی افراطی که چوپ و سنگ همراه داشتند، درگیری رخ داد.

همچنین در تصاویر ضبط شده از سوی هشام ابو شقره، یک شهرک‌نشین یهودی به صورت تصادفی به سمت معترضان فلسطینی شلیک می‌کند.

بنابراین نظامیان اسرائیلی به منطقه مذکور آمدند و برای جلوگیری از بالا گرفتن تنش میان طرفین تلاش کردند. معترضان فلسطینی از این نظامیان خواستند تا شهرک‌نشینان یهودی را از این منطقه دور نگه دارند.پس از اشغال کرانه باختری رود اردن و قدس در سال 1967 توسط اسرائیل بیش از 250 شهرک یهودی‌نشین در این مناطق ساخته شده که حدود 650 هزار یهودی در آنها ساکن هستند. بر اساس اصول حقوق بین المللی سکونت آنان در این شهرک‌ها که در منطقه اشغالی ساخته شده، غیرقانونی است.

گفتنی است فلسطینیان تقریبا هر جمعه در مناطق مختلف کرانه باختری در اعتراض به شهرک‌سازی‌های غیرقانونی اسرائیل و ساخت دیوار حائل تظاهرات می‌کنند و مورد حمله نظامیان این کشور قرار می‌گیرند.