عموزاده خلیلی بار دیگر رئیس انجمن نویسندگان کودک و نوجوان شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فریدون عموزاده خلیلی بر اساس آرای اعضای هیئت مدیره منتخب بیست‌وسومین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان بار دیگر به عنوان رئیس این انجمن انتخاب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، اعضای منتخب هیئت مدیره جدید این انجمن عصر سه‌شنبه سی‌ویکم تیر ٩٩ با تشکیل جلسه‌ای مجازی نسبت به تعیین سمت‌های اعضای هیئت مدیره اقدام کردند.

بر این اساس، در این جلسه محمود برآبادی به عنوان نایب رئیس، مناف یحیی‌پور به سمت دبیر و سولماز خواجه‌وند به عنوان خزانه‌دار انجمن نویسندگان کودک و نوجوان انتخاب شدند. این جلسه با حضور اعضای هیئت مدیره جدید انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، تنی چند از اعضای هیئت مدیره پیشین و سه نفر بازرس اصلی دوره جدید این انجمن برگزار شد و از هفته آینده جلسات هفتگی هیئت مدیره به منظور برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری درباره امور جاری و تحولات احتمالی برگزار خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیکی هیلی: اگر بایدن رئیس جمهور شود، بار دیگر به توافق هسته‌ای ایران می‌پیونددنیکی هیلی: «همه پیشرفتهایی که ما در موضوع اسرائیل و خاورمیانه داشتیم.... در صورت ریاست جمهوری جو بایدن، همه این پیشرفتها از بین می‌رود. زیرا آنها قصد دارند که به عقب برگردند و در تلاشند که به توافق هسته‌ای ایران بازگردند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نیکی هیلی: اگر بایدن رئیس جمهور شود بار دیگر به برجام می‌پیوندد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل معتقد است اگر بایدن رئیس جمهور آمریکا شود بار دیگر به توافق هسته‌ای با ایران می‌پیوندد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رئیس پنتاگون به چین سفر می‌کندرئیس پنتاگون با تاکید بر این اینکه ایالات متحده در پی مناقشه و تنش نیست، یادآور شد که کشورش ادعاهای پکن در دریای جنوبی چین را «نامشروع و غیرقانونی» می داند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فعالان زیست‌محیطی کُرد در منگنه حکومت و احزابانجمن زیست‌محیطی ژیوای پاوه اوایل روز پنجشنبه ۵ تیرماه در اطلاعیه‌ای کوتاه از آتش‌سوزی منطقه حفاظت‌شده «دروله» و اطراف «سیمان» در پاوه و سازماندهی و اعزام تیم‌‌های عملیاتی به این مناطق برای اطفای حریق خبر داد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مسعود بارزانی: اقلیم کردستان هرگز به محلی برای تهدید منافع و امنیت ایران تبدیل نخواهد شدمحمد جواد ظریف که از بغداد به اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق سفر کرده است، با «مسعود بارزانی» رئیس حزب دموکرات کردستان عراق و رئیس پیشین اقلیم دیدار و گفتگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک نماینده دیگر به کرونا مبتلا شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimیک نماینده دیگر به کرونا مبتلا شد فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد و کلات هم به ویروس کرونا مبتلا شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »