عموزاده خلیلی بار دیگر رئیس انجمن نویسندگان کودک و نوجوان شد

31/04/1399 08:45:00 ب.ظ

فریدون عموزاده خلیلی بر اساس آرای اعضای هیئت مدیره منتخب بیست‌وسومین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان بار دیگر به عنوان رئیس این انجمن انتخاب شد.

فریدون عموزاده خلیلی بر اساس آرای اعضای هیئت مدیره منتخب بیست‌وسومین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان بار دیگر به عنوان رئیس این انجمن انتخاب شد. بر این اساس، در این جلسه محمود برآبادی به عنوان نایب رئیس، مناف یحیی‌پور به سمت دبیر و سولماز خواجه‌وند به عنوان خزانه‌دار انجمن نویسندگان کودک و نوجوان انتخاب شدند.

این جلسه با حضور اعضای هیئت مدیره جدید انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، تنی چند از اعضای هیئت مدیره پیشین و سه نفر بازرس اصلی دوره جدید این انجمن برگزار شد و از هفته آینده جلسات هفتگی هیئت مدیره به منظور برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری درباره امور جاری و تحولات احتمالی برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

نیکی هیلی: اگر بایدن رئیس جمهور شود، بار دیگر به توافق هسته‌ای ایران می‌پیونددنیکی هیلی: «همه پیشرفتهایی که ما در موضوع اسرائیل و خاورمیانه داشتیم.... در صورت ریاست جمهوری جو بایدن، همه این پیشرفتها از بین می‌رود. زیرا آنها قصد دارند که به عقب برگردند و در تلاشند که به توافق هسته‌ای ایران بازگردند.»

نیکی هیلی: اگر بایدن رئیس جمهور شود بار دیگر به برجام می‌پیوندد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل معتقد است اگر بایدن رئیس جمهور آمریکا شود بار دیگر به توافق هسته‌ای با ایران می‌پیوندد.

رئیس پنتاگون به چین سفر می‌کندرئیس پنتاگون با تاکید بر این اینکه ایالات متحده در پی مناقشه و تنش نیست، یادآور شد که کشورش ادعاهای پکن در دریای جنوبی چین را «نامشروع و غیرقانونی» می داند.

فعالان زیست‌محیطی کُرد در منگنه حکومت و احزابانجمن زیست‌محیطی ژیوای پاوه اوایل روز پنجشنبه ۵ تیرماه در اطلاعیه‌ای کوتاه از آتش‌سوزی منطقه حفاظت‌شده «دروله» و اطراف «سیمان» در پاوه و سازماندهی و اعزام تیم‌‌های عملیاتی به این مناطق برای اطفای حریق خبر داد.

مسعود بارزانی: اقلیم کردستان هرگز به محلی برای تهدید منافع و امنیت ایران تبدیل نخواهد شدمحمد جواد ظریف که از بغداد به اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق سفر کرده است، با «مسعود بارزانی» رئیس حزب دموکرات کردستان عراق و رئیس پیشین اقلیم دیدار و گفتگو کرد.

یک نماینده دیگر به کرونا مبتلا شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimیک نماینده دیگر به کرونا مبتلا شد فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد و کلات هم به ویروس کرونا مبتلا شد