عملیات بزرگ پلیس یونان برای انتقال پناهجویان به اردوگاه جدید در لسبوس

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عملیات بزرگ پلیس یونان برای انتقال پناهجویان به اردوگاه جدید در لسبوس جزئیات بیشتر🔽

Petros Giannakouris/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved

برخی از آنها به خبرگزاری فرانسه گفتند حتی پزشکان بدون مرز که پیش‌تر یک کلینیک در این منطقه افتتاح کرده بودند شب گذشته پس از انتشار خبر عملیات احتمالی تخلیه پناهجویان از دسترسی به محل منع شده‌اند. سازمان پزشکان بدون مرز با انتشار توییتی این موضوع را تایید کرد. در این توییت تاکید شده که پلیس عملیاتی را برای انتقال پناهجویان به ارودگاه جدید آغاز کرده اما این مسئله نباید مانع کمک‌های پزشکی شود.یونان با مساعدت سازمان ملل متحد از روز شنبه مشغول ساخت یک اردوگاه جدید هستند که به گفته مقامات رسمی در آنجا مراحل پذیرش پناهندگی از سر گرفته خواهد شد.

موریا، کمپ سوخته در یونان بزرگترین اردوگاه پناهجویان و پناهجویان در اروپا به‌شمار می‌رفت. سازمان ملل در کنار نهادهای مدافع حقوق بشر، بارها دربارهٔ وضعیت وخیم ساکنان در آن هشدار داده‌ و خواستار رسیدگی فوری به وضع پناهجویان آن شده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 815 نفر رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان از افزایش آمار مبتلایان کرونا در این کشور به 38 هزار و 815 نفر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 9129 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار بمب در بازاری در ولایت تخار افغانستان 2 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 855 نفر رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان از افزایش آمار مبتلایان کرونا در این کشور به 38 هزار و 855 نفر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شکست آمریکا در آغاز مکانیزم ماشه از پیروزی های بزرگ تاریخی ایران استرئیس جمهور، تلاش آمریکا را برای فعال کردن مکانیزم ماشه به دلیل مخالفت و عدم همراهی دیگر کشورها، شکست خورده و بی نتیجه خواند و تاکید کرد: اکنون این آمریکای تنهای رسوا، در این ماجرا دنبال این است که روز شنبه و یکشنبه برای خودش شادمانی درست کند و بگوید موفق شدم این مکانیزم را فعال کنم!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در استرالیا به 824 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »