عملیات چشمه صلح تروریست‌ها را متزلزل کرد

25/07/1398 04:03:00 ب.ظ

17.10.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی به گزارش منابع امنیتی، با پیشروی نیروهای مسلح ترکیه در چارچوب علمیات چشمه صلح در شرق فرات صفوف اعضای گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک متزلزل شده است.

در این ارتباط نزدیک به 600 نفر که گروه تروریستی مذکور آنان را وادار به جنگیدن در منطقه رقه و طبقه کرده بود، فرار کرده و بیش از 40 نفر نیز تسلیم نیروهای مسلح ترکیه شده‌اند.

منابع امنیتی همچنین گفتند که شمار قابل توجهی از عرب‌ها در شرق فرات حمایت خود را از این گروه تروریستی قطع کرده اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سیاه نمایی صفحات وابسته به تروریست‌ها علیه عملیات چشمه صلحسیاه نمایی صفحات وابسته به تروریست‌ها علیه عملیات چشمه_صلح OperationPeaceSpring disinformation اینجا کسی آناتولی رو به کیر خودشم حساب نمیکنه. اینکه 4 تا گوساله خبر و عکس جعلی منتشر کنن، چیزی از تخم حیض بودنِ اون اردوغانِ کسکش پدر کم نمیکنه. کیر تو روح اردوغان و سردبیر آناتولی فارسی. عن سگ صفرقلی به قبر پدر اردوغان و آناتولی. در بیار کیر اردوغانو از دهنت که یه نفس بگیری.

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 637 نفر رسید

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 653 نفر رسید

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 673 نفر رسید

ادامه عملیات چشمه صلح

شصت و چهار نیروی ارتش ملی سوریه در عملیات چشمه صلح شهید شدندعه!!! تا حالا که تو جنگ با داعش و بقیه نیروهای شبه نظامی فعال در سوریه، به هلاکتمیرسیدن، حالا یهو شدن شهید؟ چطور وقتی نیروهای مورد حمایت دولت ترکیه، نیروهای ارتش سوریه رو میکشتن ، بهشون نمیگفتین شهید؟ روحشان شاد