عملیات‌های ارتش آذربایجان برای آزادسازی اراضی اشغالی این کشور ادامه دارد

11/07/1399 07:13 ب.ظ

ارتش جمهوری آذربایجان به عملیات‌های خود برای آزاد‌سازی اراضی اشغالی این کشور از سیطره ارمنستان، ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

ارتش جمهوری آذربایجان به عملیات‌های خود برای آزاد‌سازی اراضی اشغالی این کشور از سیطره ارمنستان، ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی ارتش جمهوری آذربایجان به عملیات‌های خود برای آزاد‌سازی اراضی اشغالی این کشور از سیطره ارمنستان، ادامه داده و در راستای این عملیات‌ها ساعات صبح امروز کنترل برخی ارتفاعات استراتژیک در منطقه ماداگیز استان آغ‌دره را به دست گرفت.

ارتش جمهوری آذربایجان همچنین به حملات توپخانه‌ای خود به مواضع ارتش ارمنستان در استان آغ‌دره ادامه می‌دهد. از سوی دیگر حملات توپخا‌نه‌ای آذربایجان به مواضع نظامیان ارمنستان از مناطق مجاور قابل رویت است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

منابع اطلاعاتی: در ارمنستان کسی حاضر نیست هم خود و هم فرزندان خود را به جبهه های جنگ در قره باغ ارسال کند. می گویند ما آنجا چکار داریم؟ خودمان در داخل هزار مشکل داریم. این دولت را نگران کرده است

بیرق یک گردان ارتش ارمنستان به دست ارتش آذربایجان افتادوزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که ارتش این کشور موفق به تصاحب بیرق یکی از گردان‌های ارتش ارمنستان در منطقه آغ‌دره شده است. - خبرگزاری آناتولی بیرق نه‌دی؟

ادامه عملیات ارتش آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی

انهدام باتری‌های توپخانه‌ای ارتش ارمنستان توسط آذربایجانوزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان تصاویری هوایی از انهدام باتری‌های توپخانه‌ای ارتش ارمنستان را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی آذربایجان باید از نیروهای ویژه کوماندوئی نیز استفاده کند تا ارتباط با پشت جبهه را قطع کند.

سقوط یک فروند پهپاد ارتش تروریست آمریکا در سوریه- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimیک فروند پهپاد ارتش تروریست آمریکا در سوریه سقوط کرد این پهپاد شناسایی آمریکا در روستای الدرداره در حومه تل تمر سقوط کرده و نظامیان آمریکایی عملیات جستجو برای یافتن لاشه آن را آغاز کردند

ادامه عملیات ارتش آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی

بیرق یک گردان ارتش ارمنستان به دست ارتش آذربایجان افتادوزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که ارتش این کشور موفق به تصاحب بیرق یکی از گردان‌های ارتش ارمنستان در منطقه آغ‌دره شده است. - خبرگزاری آناتولی بیرق نه‌دی؟

ارتش جمهوری آذربایجان به عملیات‌های خود برای آزاد‌سازی اراضی اشغالی این کشور از سیطره ارمنستان، ادامه می‌دهد.باکو/ رسلان رحیم‌اف/ خبرگزاری آناتولی

ارتش جمهوری آذربایجان به عملیات‌های خود برای آزاد‌سازی اراضی اشغالی این کشور از سیطره ارمنستان، ادامه داده و در راستای این عملیات‌ها ساعات صبح امروز کنترل برخی ارتفاعات استراتژیک در منطقه ماداگیز استان آغ‌دره را به دست گرفت.

ارتش جمهوری آذربایجان همچنین به حملات توپخانه‌ای خود به مواضع ارتش ارمنستان در استان آغ‌دره ادامه می‌دهد.

از سوی دیگر حملات توپخا‌نه‌ای آذربایجان به مواضع نظامیان ارمنستان از مناطق مجاور قابل رویت است.

بر اساس تصاویر ثبت شده از سوی خبرنگاران «آناتولی» از مناطق کوهستانی تحت کنترل ارتش ارمنستان، ستونی از دود به آسمان برخاسته است.