آذربایجان, قره‌باغ, آذربایجان, آغدام, آغدره, اشغالگری ارمنستان, قبه‌له, قره‌باغ

آذربایجان, قره‌باغ

عملیات آذربایجان برای آزادسازی قره‌باغ اشغالی با اقتدار کامل ادامه دارد

عملیات #آذربایجان برای آزادسازی #قره‌باغ اشغالی با اقتدار کامل ادامه دارد

22/10/2020 11:33:00 ق.ظ

عملیات آذربایجان برای آزادسازی قره‌باغ اشغالی با اقتدار کامل ادامه دارد

ارتش جمهوری آذربایجان با اقتدار کامل در تمام جبهه‌ها، عملیات خود برای آزادسازی قره‌باغ اشغالی از دست ارمنستان را ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

22.10.2020باکو/خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که عملیات ارتش برای بیرون راندن اشغالگران ارمنستان در استان‌های آغدره، آغدام، فضولی، جبرائیل، زنگلان و قوبادلی در طول شب ادامه یافت.در این اطلاعیه آمده است: نظامیان ارمنستان که با توپ و خمپاره به سمت خطوط دفاعی آذربایجان آتش می‌گشودند، از برخی تپه‌ها و مواضع مهم در جبهه قوبادلی عقب نشینی کردند.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

بیانیه مذکور تاکید کرده است که به پرسنل هنگ 155 توپخانه نظامیان ارمنستان در جبهه خوجاوند تلفات زیادی وارد شده و آنان به دلیل کمبود وسایل نقلیه و بسته بودن جاده، نتوانستند مجروحانشان را منتقل کنند.همچنین داوطلبان ارتش ارمنستان که به تازگی به واحدهای توپخانه در شمال هادورت رسیده بودند مواضع خود را رها کرده و متواری شدند. هنگ پنجم آنان ارمنستان نیز در جبهه آغدره با آتش توپخانه ارتش آذربایجان منهدم شد.

همچنین فرمانده گردان سوم هنگ ناپدید، رئیس ستاد کشته و در نتیجه تخریب پناهگاه زیرزمینی، تلفات قابل توجهی به نظامیان ارمنستان وارد شده است. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

عملیات ارتش آذربایجان در راستای آزادی سرزمین‌هایی که در اشغال ارمنستان است در مناطق مختلف ادامه داشت.

عملیات آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی ادامه دارد

عملیات ناسا برای نمونه‌برداری از سیارک بنو در ۳۳۰ میلیون کیلومتری زمین با موفقیت انجام شددر صورتی که نمونه‌های جمع آوری شده کافی باشند، بشر به اطلاعات تازه‌ای در خصوص ترکیبات شیمیایی اولیه خورشید و دیگر سیاره‌های منظومه شمسی دست پیدا خواهد کرد.

عملیات آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی ادامه دارد

تصاویر آناتولی از غنايم جنگی آذربایجان در نبرد با ارمنستانخبرگزاری آناتولی بخشی از غنایم جنگی ارتش جمهوری آذربایجان در نبرد آزادسازی قره‌باغ اشغالی از دست نظامیان ارمنستان را به تصویر کشید. - خبرگزاری آناتولی تانکهای ارمنستان به دست ارتش آذربایجان افتاد مبارکه چرخ هاشون به سلامتی بچرخه

آیا پهپادهای ترکیه معادله جنگ در قره‌باغ را تغییر می‌دهند؟استفاده آذربایجان از پهپادهای ساخت ترکیه در جنگ با ارمنستان بر سر منطقه ناگورنو- قره‌باغ ، توجه کارشناسان نظامی را به خود جلب کرده است yes معادله جنگ تغییر یافته چه بخواهید چه نخواهید .تاکنون ۴ شهرستان آزاد شده و جنگ در مرزهای عرمنستان با برتری آذربایجان ادامه دارد.بزودی خبرهای بسیار خوبی از آزادی دیگر شهرها خواهیم شنید. وظیفه ما به عنوان یک انسان در هر صورت دفاع از صلح، آرامش و مظلوم است.

ویدئو؛ موسیقی سنتی آذربایجان در پناهگاه ترتر در بحبوحه جنگ قره‌باغهرچند برخی شهرها نیز هدف گرفته شده‌اند اما ظاهرا زندگی عادی شهروندان در هر دو پایتخت باکو و ایروان و شهرهای دور از خطوط اصلی جنگ از جریان نایستاده است.