عملیات آذربایجان برای آزادسازی قره‌باغ اشغالی با اقتدار کامل ادامه دارد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش جمهوری آذربایجان با اقتدار کامل در تمام جبهه‌ها، عملیات خود برای آزادسازی قره‌باغ اشغالی از دست ارمنستان را ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

ارتش جمهوری آذربایجان با اقتدار کامل در تمام جبهه‌ها، عملیات خود برای آزادسازی قره‌باغ اشغالی از دست ارمنستان را ادامه می‌دهد.وزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که عملیات ارتش برای بیرون راندن اشغالگران ارمنستان در استان‌های آغدره، آغدام، فضولی، جبرائیل، زنگلان و قوبادلی در طول شب ادامه یافت.

بیانیه مذکور تاکید کرده است که به پرسنل هنگ 155 توپخانه نظامیان ارمنستان در جبهه خوجاوند تلفات زیادی وارد شده و آنان به دلیل کمبود وسایل نقلیه و بسته بودن جاده، نتوانستند مجروحانشان را منتقل کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عملیات ارتش آذربایجان در راستای آزادی سرزمین‌هایی که در اشغال ارمنستان است در مناطق مختلف ادامه داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عملیات آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی ادامه دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عملیات ناسا برای نمونه‌برداری از سیارک بنو در ۳۳۰ میلیون کیلومتری زمین با موفقیت انجام شددر صورتی که نمونه‌های جمع آوری شده کافی باشند، بشر به اطلاعات تازه‌ای در خصوص ترکیبات شیمیایی اولیه خورشید و دیگر سیاره‌های منظومه شمسی دست پیدا خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عملیات آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی ادامه دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تصاویر آناتولی از غنايم جنگی آذربایجان در نبرد با ارمنستانخبرگزاری آناتولی بخشی از غنایم جنگی ارتش جمهوری آذربایجان در نبرد آزادسازی قره‌باغ اشغالی از دست نظامیان ارمنستان را به تصویر کشید. - خبرگزاری آناتولی تانکهای ارمنستان به دست ارتش آذربایجان افتاد مبارکه چرخ هاشون به سلامتی بچرخه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آیا پهپادهای ترکیه معادله جنگ در قره‌باغ را تغییر می‌دهند؟استفاده آذربایجان از پهپادهای ساخت ترکیه در جنگ با ارمنستان بر سر منطقه ناگورنو- قره‌باغ، توجه کارشناسان نظامی را به خود جلب کرده است yes معادله جنگ تغییر یافته چه بخواهید چه نخواهید .تاکنون ۴ شهرستان آزاد شده و جنگ در مرزهای عرمنستان با برتری آذربایجان ادامه دارد.بزودی خبرهای بسیار خوبی از آزادی دیگر شهرها خواهیم شنید. وظیفه ما به عنوان یک انسان در هر صورت دفاع از صلح، آرامش و مظلوم است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ موسیقی سنتی آذربایجان در پناهگاه ترتر در بحبوحه جنگ قره‌باغهرچند برخی شهرها نیز هدف گرفته شده‌اند اما ظاهرا زندگی عادی شهروندان در هر دو پایتخت باکو و ایروان و شهرهای دور از خطوط اصلی جنگ از جریان نایستاده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »