عملکرد مجلس یازدهم می‌توانست بهتر از این باشد/ موضوع شفافیت آرا نمایندگان در مجلس به جمع‌بندی می‌رسد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سروری در گفت‌وگو با ایلنا: عملکرد مجلس یازدهم می‌توانست بهتر از این باشد/ موضوع شفافیت آرا نمایندگان در مجلس به جمع‌بندی می‌رسد

پرویز سروری عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به این سوال که آیا شورای ائتلاف برنامه‌های خود را برای انتخابات آینده تدوین کرده است یا خیر، گفت: جلسات شورای ائتلاف بعد از برگزاری آخرین انتخابات به طور منظم برگزار می‌شود، همچنین هر دو هفته یک بار هم شورای مرکزی و هیئت اجرایی جلسات خود را برگزار می‌کنند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره عملکرد امروز مجلس چیست، گفت: این سوال کلی بوده و سوالی نیست که با خوب و بد جواب دهیم. بستگی دارد که کدام عملکرد مجلس مدنظر است. معتقدیم، رویکردهای مجلس، بسیار خوب بوده، در عمل خوب عمل کرده اما می‌توانست بهتر از این هم عمل کند. سروری تصریح کرد: به اعتقاد ما، تقویت فراکسیون‌های مجلس می‌تواند در تقویت عملکرد مجلس موثر باشد. احساس ما بر این است که مجلس امروز، با روحیه و نشاط انقلابی است و در کل نگاه آن، کمک به دولت است. اما نمایندگانی، به عملکرد دولت انتقاد دارند. در نهایت آنکه فکر می‌کنیم آن چیزی که مردم از دولت، مجلس، قوه قضائیه و همه دستگاه‌ها توقع دارند، هم‌افزایی فراگیر است تا ان‌شاالله عملکرد هر روزشان در حل معضلات و مشکلات مردم بیشتر جلوه‌گر باشد.

وی درباره این سوال که آیا مجلس طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس را تصویب می‌کند یا خیر گفت: برداشت من این است که حتماً این موضوع در مجلس به جمع‌بندی می‌رسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عملکرد بسیار موفق ترکیه در مبارزه با کروناعملکرد بسیار موفق ترکیه در مبارزه با کرونا فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه امروز چهارشنبه با انتشار پیامی در حساب رسمی خود در توئیتر اعلام کرد: هیچ بیمار مبتلا به کووید-19 در بخش مراقبت‌های ویژه 804 بیمارستان و 519 کلینیک‌ کشور بستری نیست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: احمدی‌نژاد به مراسم دیدار با خامنه‌ای دعوت نشده بودیک نماینده مجلس شورای اسلامی می‌گوید محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهوری پیشین ایران برای دیدار روز سه‌شنبه مقام‌های جمهوری اسلامی با علی خامنه‌ای، «دعوت» نشده بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت و لایحه حمایت از زنان در برابر خشونترئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت رسیدگی به لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت در این کمیسیون تشریح کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چند نهاد دولتی در آمریکا نسبت به کشف یک بدافزار سایبری هشدار دادندبرخی رسانه‌های آمریکا به نقل از منابع خود می‌گویند که نشانه‌هایی از دست داشتن روسیه در این زمینه دیده می‌شود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تراکم فروشی نمی‌کنیم/شهرداری از ماه آینده ۳ شیفته می‌شودشهردار تهران به تشریح عملکرد ۶ ماهه شهرداری تهران پرداخت و با بیان اینکه شفافیت مالی را به تمامی حوزه های شهرداری تهران تسری می دهیم، گفت: هیچ چیز بهتر ازاین نیست که مردم ناظر بر عملکرد ما باشند. در حوزه خدمات شهری چند طرح بزرگ را اجرا کردیم اما برای یک ماه و نیم آینده سوپر اپلیکیشن و زیر ساختی را ایجاد می کنیم که مردم ناظر باشند، اگر در جایی خطایی باشد آنها برای ما ارسال کنند و ما نیز به آنها گزارش دهیم. فیلم و عکس بفرستند و ما پیگیری کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »