علی‌اف از اردوغان بابت واکنش به حمله ارمنستان علیه آذربایجان تشکر کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

03.10.

2020الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور آذربایجان با ارسال نامه‌ای به رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه از وی بابت واکنش به اقدام نظامی ارمنستان علیه آذربایجان قدردانی و اعلام کرد: اظهارات شما بار دیگر نشان داد که آذربایجان در دفاع از آرمان به‌حق خود تنها نیست.

وی خاطرنشان کرد: ارتش ارمنستان در 27 سپتامبر علیه آذربایجان عملیات جدیدی را آغاز کرد. تمام نهادهای جمهوری ترکیه این حمله را بلافاصله به‌شدت محکوم کرده و آن را «یک اقدام خائنانه» خواندند. علی‌اف در نامه خود تاکید کرد: مقامات نهادهای مرتبط دولت، اعضای پارلمان و نمایندگان تشکلات مردم‌نهاد ترکیه در قبال این مسئله موضع قاطع و روشنی اتخاذ کردند. هر روز از برادران و خواهران ترک تعداد زیادی نامه دریافت می‌کنم. همه اینها نمونه آشکار دیگری از همبستگی ترکیه و آذربایجان است. از جانب خود و مردم آذربایجان از شما و مردم ترکیه بابت این همبستگی تشکر می‌کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: مبارزه تا آزادسازی قره‌باغ از دست اشغالگران ادامه خواهد یافترئيس جمهور ترکیه بر تداوم مبارزه آذربایجان تا آزادسازی کامل قره‌باغ از اشغال ارمنستان تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: هیچ کس از حمایت ما از آذربایجان ناراحت نشودوزیر امور خارجه ترکیه گفت که نباید کسی از حمایت‌های آنکارا از جمهوری آذربایجان ناراحت شود. - خبرگزاری آناتولی فقط پان فارس و کورد دارن میسوزن شما کی باشید؟ نیه آخی!جهنمه ناراحات اولسونلار!
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جزییات تازه از بازداشت معترضان به حمایت جمهوری اسلامی از ارمنستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

الهام علی‌اف: پرچم آذربایجان در ماداگیز برافراشته شدیاشاسین آزربایجان سوقاووشان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 34 میلیون و 484 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد ترکیه از بیانیه مشترک آمریکا، روسیه و فرانسه درباره قره‌باغانتقاد ترکیه از بیانیه مشترک آمریکا، روسیه و فرانسه درباره قره‌باغ رئیس جمهوری ترکیه: یک آتش بس دائمی تنها زمانی دست می‌یابد که 'اشغالگران ارمنستانی' از قره باغ خارج شوند خفه شو آخوند کراواتی رهبر مفنگیان جهان خفه خون گرفته در حالیکه ترکیه در حال تجاوز به منافع ملی ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »