علی‌عسگری خبر استعفای خود از هُلدینگ خلیج فارس را تکذیب کرد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی جنجال خبری بر سر انتصاب رئیس سابق صداوسیما به مدیریت هلدینگ خلیج فارس، پس از آن‌که برخی رسانه‌های نزدیک به حکومت خبر استعفایش را منتشر کردند، خود او این خبر را تکذیب کرد.

در پی چندین روز جنجال خبری بر سر انتصاب عبدالعلی علی‌عسگری، رئیس سابق صداوسیما، به مدیریت هلدینگ خلیج فارس، صبح روز پنج‌شنبه، ۲۳ دی، پس از آن‌که برخی رسانه‌های نزدیک به حکومت خبر استعفایش را منتشر کردند، خود او این خبر را تکذیب کرد.

برخی انتقادها متوجه کارنامه فعالیت آقای علی‌عسگری است که هیچ سابقه‌ای در صنعت نفت و پتروشیمی ندارد، اما با انتصاب دولتی به مدیریت شرکتی رسیده که گفته می‌شود حدود یک‌پنجم کل درآمد ارزی ایران از آن به دست می‌آید. محمد سرافراز پس از برکناری به‌شکل استعفا از صداوسیما در سال ۱۳۹۵، در سال ۱۳۹۸ روایت خودش از پشت‌‌ پردهٔ نفوذ مجتبی خامنه‌ای در صداوسیما و برخی بی‌انضباطی‌های مدیریتی و فساد مالی و ساختار قدرت سیاسی این سازمان را در قالب یک گفت‌وگوی ۲۷۰ صفحه‌ای در فضای مجازیدر مقابل آقای علی‌عسگری در مصاحبه امروز خود با خبرگزاری فارس و مهر ادعا کرده است که «کارویژه ما قطع دست رانت‌خواران و کسانی است که چشم طمع به این شرکت دارند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هردم ازین باغ بری میرسد!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت ورزش خود را با جلسه جنجالی «شاخ‌های اینستا» بی‌ارتباط معرفی کردرادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ایران بار دیگر حق رای خود را در مجمع عمومی سازمان ملل از دست دادنام کشورهایی همچون ونزوئلا، سودان، آنتیگوآ و باربودا، کنگو، گینه، پاپوئا گینه نو و وانواتو هم در کنار اعضایی که حق رای خود را در مجمع عمومی سازمان ملل متحد از دست داده‌اند دیده می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران حق رأی خود در سازمان ملل را به‌دلیل عدم پرداخت بدهی‌هایش از دست دادخردادماه امسال نیز ایران حق رأی خود در سازمان ملل را به دلیل پرداخت نکردن حق عضویتش برای مدتی از دست داد. سازمان ملل دقیقاااآااا چه کاری میکنه؟؟؟ دهن سرویسا حق عضویت سازمان ملل رو هم نمیدن
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ایران حق رای خود در سازمان ملل را از دست دادایران و ونزوئلا و شش کشور دیگر حق رای در سازمان ملل را به دلیل عدم پرداخت حق عضویت خود از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی حکومت جاهلیت اشغالگر ایران خیلی وقته در همه جای داخلی و خارجی، رای خود را از دست داده.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چرا جمهوری اسلامی دوباره حق رای خود در سازمان ملل را از دست داد؟همونجا توی امریکا یک صندوق صداقت میزاشت ایرانی های وطن پرست میتونستند مبلغش رو تامین کنند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دانشمندان اسرائیلی در اقدامی که غیرممکن به نظر می‌رسید، یک ابرنواختر را شناسایی کردنددانشمندان در اسرائیل موفق شدند انفجار یک ستاره عظیم ولف–رایه را شناسایی کنند. ستاره‌های ولف–رایه که بسیار پرجرم هستند و به دلیل نور زیاد از گونه‌های فراغول‌ محسوب می‌شوند، زندگی خود را با انفجاری بزرگ پایان می‌دهند که «ابرنواختر» نامیده می‌شود. دانشمندای اسرائیلی گوه خوردن با تو احتمالا این ابرنو اخترکه دانشمندان اسرائیلی کشف کردن محسن رضائیه از بالا آسمان اسرائیل رفت نیکاراگوئه بیخ گوش آمریکا حالا ببینیم باهاش چکار می‌کنن تبریک به دانشمندان عزیز ،...،.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »