علی‌عسگری خبر استعفای خود از هُلدینگ خلیج فارس را تکذیب کرد

23/10/1400 12:48:00 ب.ظ

در پی جنجال خبری بر سر انتصاب رئیس سابق صداوسیما به مدیریت هلدینگ خلیج فارس، پس از آن‌که برخی رسانه‌های نزدیک به حکومت خبر استعفایش را منتشر کردند، خود او این خبر را تکذیب کرد.

در پی جنجال خبری بر سر انتصاب رئیس سابق صداوسیما به مدیریت هلدینگ خلیج فارس، پس از آن‌که برخی رسانه‌های نزدیک به حکومت خبر استعفایش را منتشر کردند، خود او این خبر را تکذیب کرد. نسخه چاپی در پی چندین روز جنجال خبری بر سر انتصاب عبدالعلی علی‌عسگری، رئیس سابق صداوسیما، به مدیریت هلدینگ خلیج فارس، صبح روز پنج‌شنبه، ۲۳ دی، پس از آن‌که برخی رسانه‌های نزدیک به حکومت خبر استعفایش را منتشر کردند، خود او این خبر را تکذیب کرد.

از جمله خبرگزاری‌های فارس و مهر به‌نقل از عبدالعلی علی‌عسگری نوشتند: «مولد خبری که منتشر شده، تاریک‌خانه‌های باندهای ثروت و قدرت است و آن‌ها از قطع کردن دست‌اندازی‌هایشان به این مجموعه نگران شدند.» این در حالی است که انتصاب او به مدیریت هلدینگ خلیج فارس، که در یک سال گذشته «۶۷ هزار میلیارد تومان سود خالص» داشته و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پتروشیمی دنیاست، همچنان با موجی از انتقاد و مخالفت چهره‌های سیاسی متعلق به جناح‌های محتلف جمهوری اسلامی مواجه است.

برخی انتقادها متوجه کارنامه فعالیت آقای علی‌عسگری است که هیچ سابقه‌ای در صنعت نفت و پتروشیمی ندارد، اما با انتصاب دولتی به مدیریت شرکتی رسیده که گفته می‌شود حدود یک‌پنجم کل درآمد ارزی ایران از آن به دست می‌آید. headtopics.com

هردم ازین باغ بری میرسد!

در همین زمینه، محمد سرافراز، رئیس اسبق صداوسیما که پس از برکناری جایش را به آقای علی‌عسگری داده بود، پس از انتشار خبر انتصاب او در هلدینگ خلیج فارس، در توئیتی شیوه انتصاب و مدیریت او را زیر سؤال برد.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

وزارت ورزش خود را با جلسه جنجالی «شاخ‌های اینستا» بی‌ارتباط معرفی کردرادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند.

ایران بار دیگر حق رای خود را در مجمع عمومی سازمان ملل از دست دادنام کشورهایی همچون ونزوئلا، سودان، آنتیگوآ و باربودا، کنگو، گینه، پاپوئا گینه نو و وانواتو هم در کنار اعضایی که حق رای خود را در مجمع عمومی سازمان ملل متحد از دست داده‌اند دیده می‌شود.

ایران حق رأی خود در سازمان ملل را به‌دلیل عدم پرداخت بدهی‌هایش از دست دادخردادماه امسال نیز ایران حق رأی خود در سازمان ملل را به دلیل پرداخت نکردن حق عضویتش برای مدتی از دست داد. سازمان ملل دقیقاااآااا چه کاری میکنه؟؟؟ دهن سرویسا حق عضویت سازمان ملل رو هم نمیدن

ایران حق رای خود در سازمان ملل را از دست دادایران و ونزوئلا و شش کشور دیگر حق رای در سازمان ملل را به دلیل عدم پرداخت حق عضویت خود از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی حکومت جاهلیت اشغالگر ایران خیلی وقته در همه جای داخلی و خارجی، رای خود را از دست داده.

چرا جمهوری اسلامی دوباره حق رای خود در سازمان ملل را از دست داد؟همونجا توی امریکا یک صندوق صداقت میزاشت ایرانی های وطن پرست میتونستند مبلغش رو تامین کنند

دانشمندان اسرائیلی در اقدامی که غیرممکن به نظر می‌رسید، یک ابرنواختر را شناسایی کردنددانشمندان در اسرائیل موفق شدند انفجار یک ستاره عظیم ولف–رایه را شناسایی کنند. ستاره‌های ولف–رایه که بسیار پرجرم هستند و به دلیل نور زیاد از گونه‌های فراغول‌ محسوب می‌شوند، زندگی خود را با انفجاری بزرگ پایان می‌دهند که «ابرنواختر» نامیده می‌شود. دانشمندای اسرائیلی گوه خوردن با تو احتمالا این ابرنو اخترکه دانشمندان اسرائیلی کشف کردن محسن رضائیه از بالا آسمان اسرائیل رفت نیکاراگوئه بیخ گوش آمریکا حالا ببینیم باهاش چکار می‌کنن تبریک به دانشمندان عزیز ،...،.