علی‌عسگری: استعفا ندادم، از پتروشیمی هم اطلاع کافی دارم | DW | 13.01.2022

23/10/1400 05:55 ب.ظ

عبدالعلی علی‌عسگری رییس سابق صدا و سیما که در یک انتصاب جنجالی به مدیریت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس منصوب شده، گفته خبر استعفایش 'کذب محض' است. او همچنین عنوان کرده که در زمینه پتروشیمی اطلاعات کافی دارد.

عبدالعلی علی‌عسگری رییس سابق صدا و سیما که در یک انتصاب جنجالی به مدیریت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس منصوب شده، گفته خبر استعفایش 'کذب محض' است. او همچنین عنوان کرده که در زمینه پتروشیمی اطلاعات کافی دارد. علی‌عسگری: استعفا ندادم، از پتروشیمی هم اطلاع کافی دارم عبدالعلی علی‌عسگری رییس سابق صدا و سیما که در یک انتصاب جنجالی به مدیریت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس منصوب شده، گفته خبر استعفایش"کذب محض" است.

او همچنین عنوان کرده که در زمینه پتروشیمی اطلاعات کافی دارد.

پس از چندین روز جنجال و اعتراض به انتصاب رییس سابق صدا و سیما به مدیریت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، روز پنج‌شنبه ۲۳ دی برای مدتی خبر استعفای او منتشر شد. ساعاتی بعد اما خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، ایرنا این خبر را تکذیب کرد.

محور بیشتر اعتراضات به انتصاب او، عدم دانش و آگاهی و نیز تجربه کاری علی‌عسگری در زمینه پتروشیمی بود. او اما در یک گفت‌وگوی اختصاصی به خبرنگار ایرنا گفته است: «بنده از زمانی که معارفه شدم با قدرت برنامه‌های این هلدینگ را دنبال می‌کنم و از مردم می‌خواهم که به این شایعه‌سازی‌ها توجه نکنند و اخبار را از منابع معتبر دنبال کنند.» headtopics.com

ما هم داریم !!!!

یعنی ؛ به شماها چه ربطی داره … سفره انقلاب ، مال خودمون هست …

من نفهمیدم این سی سال که ایشان درعرصه فرهنگی مشغول به فعالیت بوده ورود اشتباهی بوده یا الان که در صنعت پتروشیمی مشغول به کار شده اند

ادامه مطلب:
dw_persian »

اینها در همه زمینه ها استاد هستند . مگر الان شهردار تهران نیست دکترای معماری و شهرسازی هسته ای دارد ...

دانشمندان اسرائیلی در اقدامی که غیرممکن به نظر می‌رسید، یک ابرنواختر را شناسایی کردنددانشمندان در اسرائیل موفق شدند انفجار یک ستاره عظیم ولف–رایه را شناسایی کنند. ستاره‌های ولف–رایه که بسیار پرجرم هستند و به دلیل نور زیاد از گونه‌های فراغول‌ محسوب می‌شوند، زندگی خود را با انفجاری بزرگ پایان می‌دهند که «ابرنواختر» نامیده می‌شود. دانشمندای اسرائیلی گوه خوردن با تو احتمالا این ابرنو اخترکه دانشمندان اسرائیلی کشف کردن محسن رضائیه از بالا آسمان اسرائیل رفت نیکاراگوئه بیخ گوش آمریکا حالا ببینیم باهاش چکار می‌کنن تبریک به دانشمندان عزیز ،...،.

خواسته زندانیان سیاسی از نهادهای جهانی؛ «آبتین زمانی به بیمارستان رفت که امیدی به نجاتش نبود»شماری از زندانیان سیاسی در ایران، جمهوری اسلامی را مسئول مرگ بکتاش آبتین دانسته و از «بی‌توجهی» نهادهای بین‌المللی به کشتن زندانیان سیاسی در ایران انتقاد کردند.

واکسن‌هایی که تزریق نمی‌شد و دور انداخته می‌شد؛ پرستار ایتالیایی بازداشت شدچهل و پنج نفری که گفته می‌شود گواهی‌های واکسن جعلی را دریافت کرده‌اند هم تحت پیگرد قرار گرفته‌اند. مگه وزارتیها دل ندارند،

شین‌بت هویت مامور ایرانی که اسرائیلی‌ها را برای جاسوسی استخدام کرده بود، افشا کردسازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل، «شین‌بت» از بازداشت پنج اسرائیلی از جمله چهار زن که توسط یک مأمور اطلاعاتی ایران برای انجام مأموریت در اسرائیل استخدام شده بودند، خبر داد.

بازداشت فردی که مجسمه قاسم سلیمانی را آتش زدMolaniaHiwa میگفتن خمینی بت شکن هست،الان هم خمینی بت شده هم قاتلان تحت فرمان خمینی، کسی که مجسمه قصاب سوریه و عراق رو آتش زده بت شکن بوده

جامعه نمی‌پذیرد مجلسی که از رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کرد، حساب خودش را از دولت جدا کند/ مردم از نمایندگان بیان مشکلات نمی‌خواهند/ تاکتیک قالیباف راه به جایی نمی‌بردیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه از نمایندگان بیان مسئله و مشکلات نمی‌خواهد زیرا مردم خودشان تریبون‌های مختلفی در اختیار دارند و می‌توانند مشکلات را بیان کنند، افکار عمومی از نمایندگان حل مشکلات می‌خواهند نه این‌که بیایند مشکلات را بیان کنند.