علی‌عسگری: استعفا ندادم، از پتروشیمی هم اطلاع کافی دارم | DW | 13.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عبدالعلی علی‌عسگری رییس سابق صدا و سیما که در یک انتصاب جنجالی به مدیریت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس منصوب شده، گفته خبر استعفایش 'کذب محض' است. او همچنین عنوان کرده که در زمینه پتروشیمی اطلاعات کافی دارد.

عبدالعلی علی‌عسگری رییس سابق صدا و سیما که در یک انتصاب جنجالی به مدیریت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس منصوب شده، گفته خبر استعفایش"کذب محض" است. او همچنین عنوان کرده که در زمینه پتروشیمی اطلاعات کافی دارد.

هم‌زمان روابط عمومی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس نیز با انتشار توضیحاتی درباره انتصاب علی عسگری به سمت مدیرعاملی این هلدینگ، جزئیات جدیدی را از سوابق فعالیت‌های قبلی او اعلام کرد. علی‌عسگری از سال ۱۳۹۵ به مدت پنج سال رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی بود. پس از پایان دوره پنج‌ساله ریاست این سازمان خامنه‌ای پیمان جبلی را به جای او منصوب کرد.یکی دیگر از ایراداتی که به انتصاب علی‌عسگری به مدیریت هلدینگ خلیج فارس گرفته شد مربوط به این موضوع بود که بخشی از سهام این شرکت متعلق به سهام عدالت و در نتیجه در مالکیت بخش خصوصی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما هم داریم !!!!

یعنی ؛ به شماها چه ربطی داره … سفره انقلاب ، مال خودمون هست …

من نفهمیدم این سی سال که ایشان درعرصه فرهنگی مشغول به فعالیت بوده ورود اشتباهی بوده یا الان که در صنعت پتروشیمی مشغول به کار شده اند

اینها در همه زمینه ها استاد هستند . مگر الان شهردار تهران نیست دکترای معماری و شهرسازی هسته ای دارد ...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دانشمندان اسرائیلی در اقدامی که غیرممکن به نظر می‌رسید، یک ابرنواختر را شناسایی کردنددانشمندان در اسرائیل موفق شدند انفجار یک ستاره عظیم ولف–رایه را شناسایی کنند. ستاره‌های ولف–رایه که بسیار پرجرم هستند و به دلیل نور زیاد از گونه‌های فراغول‌ محسوب می‌شوند، زندگی خود را با انفجاری بزرگ پایان می‌دهند که «ابرنواختر» نامیده می‌شود. دانشمندای اسرائیلی گوه خوردن با تو احتمالا این ابرنو اخترکه دانشمندان اسرائیلی کشف کردن محسن رضائیه از بالا آسمان اسرائیل رفت نیکاراگوئه بیخ گوش آمریکا حالا ببینیم باهاش چکار می‌کنن تبریک به دانشمندان عزیز ،...،.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خواسته زندانیان سیاسی از نهادهای جهانی؛ «آبتین زمانی به بیمارستان رفت که امیدی به نجاتش نبود»شماری از زندانیان سیاسی در ایران، جمهوری اسلامی را مسئول مرگ بکتاش آبتین دانسته و از «بی‌توجهی» نهادهای بین‌المللی به کشتن زندانیان سیاسی در ایران انتقاد کردند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واکسن‌هایی که تزریق نمی‌شد و دور انداخته می‌شد؛ پرستار ایتالیایی بازداشت شدچهل و پنج نفری که گفته می‌شود گواهی‌های واکسن جعلی را دریافت کرده‌اند هم تحت پیگرد قرار گرفته‌اند. مگه وزارتیها دل ندارند،
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شین‌بت هویت مامور ایرانی که اسرائیلی‌ها را برای جاسوسی استخدام کرده بود، افشا کردسازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل، «شین‌بت» از بازداشت پنج اسرائیلی از جمله چهار زن که توسط یک مأمور اطلاعاتی ایران برای انجام مأموریت در اسرائیل استخدام شده بودند، خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت فردی که مجسمه قاسم سلیمانی را آتش زدMolaniaHiwa میگفتن خمینی بت شکن هست،الان هم خمینی بت شده هم قاتلان تحت فرمان خمینی، کسی که مجسمه قصاب سوریه و عراق رو آتش زده بت شکن بوده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جامعه نمی‌پذیرد مجلسی که از رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کرد، حساب خودش را از دولت جدا کند/ مردم از نمایندگان بیان مشکلات نمی‌خواهند/ تاکتیک قالیباف راه به جایی نمی‌بردیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه از نمایندگان بیان مسئله و مشکلات نمی‌خواهد زیرا مردم خودشان تریبون‌های مختلفی در اختیار دارند و می‌توانند مشکلات را بیان کنند، افکار عمومی از نمایندگان حل مشکلات می‌خواهند نه این‌که بیایند مشکلات را بیان کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »