علی مطهری: از همان ابتدا هدف‌مان تولید بمب هسته‌ای بود اما افشا شد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایران طی ۲۰ سال گذشته همواره مدعی بوده که دنبال ساخت سلاح هسته‌ای نیست و بارها به فتوای علی خامنه‌ای استناد کرده‌ که استفاده از سلاح‌های شیمیایی و هسته‌ای را «حرام» اعلام کرده است.

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی می‌گوید جمهوری اسلامی ایران از همان ابتدا به‌دنبال ساخت بمب هسته‌ای برای «تقویت قوای بازدارنده» بود، اما نتوانست محرمانه بودن این موضوع را حفظ کند و افشا شد.

محسن رضایی فرمانده سپاه در دوران جنگ نیز در نامه‌ای محرمانه‌ به آیت‌الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی از نیاز به داشتن «سلاح‌های لیزری و هسته‌ای» برای بازدارندگی مقابل حملات عراق سخن گفته بود.برای اولین بار شورای ملی مقاومت ایران در سال ۱۳۸۱ فعالیت غنی‌سازی اورانیوم در نطنز و تاسیسات آب سنگین اراک را افشا کرد.

ایران طی ۲۰ سال گذشته همواره مدعی بوده که دنبال ساخت سلاح هسته‌ای نیست و مقامات جمهوری اسلامی بارها به فتوای آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی استناد کرده‌اند که استفاده از سلاح‌های شیمیایی و هسته‌ای را «حرام» اعلام کرده است.آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای اروپایی، ایران را به پنهانکاری در برنامه هسته‌ای متهم می‌کنند و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز اعلام کرده که ایران از شفاف‌سازی سایت‌های مشکوکی که آثار اورانیوم در آن کشف شده است، طفره می‌رود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از خودتان منافق تر کسی نیست

این اسکل کلا دنبال جلب توجه. حرفاشو خیلی جدی نگیرید. اگه پسر مطهری نبود ته تهش میشد شاطر نونوایی

پس به فتوای علی،ریدم! چرا؟ دم خروس دیدم! این مذهبی که شما بان استناد میکنید بر اساس تزویر، دروغ، حق خوری، کشتار و چپاول بناشده و به یک فرقه بیشتر شبیه هست تا یک مذهب آسمانی ! فرقه یکدست! ۳۰ ساله خون مردم را تو شیشه کردین که بمب تولید کنید؟ قاشق گه خوری رو رو کمرتون بزنید!

یه تنه رید به هیکل خامنه‌ای

سلام مخفی فاش شد فردا دارم دارم هم شود فاش بیخردان را بکار ناید و ره به ترکستان جانیان را هم برای خود زنی دیگر دیر است پاره پاره خواهد شد ایران به نزدیکتر دیگر پایان شب یلداست

مطهری عقل نداره

سلام گر چنین نمی بود جای تانی بود چون نالایقان بیسواد بی منطق.. کی توانند بگردانند کشور و ملکی بر آزادی و رفاه و آسایش خلق حالا که اینها هم دزدند هم غارتگر هم جانی هم ..و هر چه پنداری و گوئی بچسبد بر این اشیا

اسلام دین دروغ و ریا است همانطور که خمینی خیلی وعده ها داد در فرانسه وقتی پایش به تهران رسید به راحتی گفت خدعه کردم خامنه‌ای هم میگه حرام است اما اگر دستش به بمب هسته ای برسد میگه تقیه وخدعه کردم . تا آخوند کفن نشود این وطن وطن نشود نه به جمهوری اسلامی

حرف راست و درست را باید از این بچه شیخ بشنوید 🖕🏻🇮🇷🖕🏻🤗🤪😂🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوزش ابی از این که گفت سیاسی نیست و جامعه‌ای که دنبال قهرمان است | DW | 22.04.2022ابی، خواننده ایرانی در ویدیویی از مخاطبانش از این بابت عذر خواسته که گفته بود علت نخواندن ترانه خلیج فارس در کنسرت‌های دبی این بوده که فردی سیاسی نیست. از او هم به دلیل نخواندن ترانه و هم به دلیل این پوزش انتقاد شده است. گند زده می خواد بشوردش. آخر عمری خیلی به خودت گند زدی زبان پارسی رو خیلی خوب سخن میگی دویچه وله 👍 اقای ابی شما هرکاری کنی باز هم مردم گوه میخورند پس لطفا مردونگی کن و پای حرفت بمون
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اولنا زلنسکی: تا جایی که ممکن است در برابر بحران انسانی ایستادگی می‌کنیم📌اولنا زلنسکی: تا جایی که ممکن است در برابر بحران انسانی ایستادگی می‌کنیم اولنا_زلنسکی، همسر ولودمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین به سوالات خبرنگار_آناتولی درباره تجربیات خود از جنگی که با حمله روسیه به این کشور که 24 فوریه آغاز شد، پاسخ داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دانشمندان پرونده بیماری را که ۵۰۵ روز به کرونا مبتلا بود بررسی می‌کننددانشمندان پرونده بیماری را که ۵۰۵ روز به کرونا مبتلا بود بررسی می‌کنند از آنجا که همه افراد تست کرونا نمی‌دهند و یا مانند این فرد مرتب این تست را انجام نمی‌دهند نمی‌توان گفت که او دارای طولانی‌ترین مدت ابتلا به کووید-۱۹ بوده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: 🌄 روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (خار چشم آل یهود و آل سعود ) به فرمان بنیان گذار انقلاب اسلامی گرامی باد... 👤 🇮🇷‌طاهــا شیرازے الاصل 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بوکس فیوری و وایت؛ بریتانیایی‌هایی که برای قهرمانی جهان به رینگ می‌روند - BBC News فارسیتایسون فیوری، قهرمان سنگین‌وزن بوکس جهان از منظر سازمان معتبر 'دبلیو‌بی‌سی' شنبه (۲۳ آوریل) شب پیش چشم ۹۶ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه ومبلی برای دفاع از عنوانش با دیلیلان وایت مبارزه خواهد کرد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

برخی دولتمردان هنوز در فضای انتخابات سیر می‌کنند/ منصفانه نیست که اتفاقات مثبت را پای خودمان بنویسیم و مشکلات را گردن گذشتگان بیندازیمشیرزاد در گفت‌وگو با ایلنا: برخی دولتمردان هنوز در فضای انتخابات سیر می‌کنند/ منصفانه نیست که اتفاقات مثبت را پای خودمان بنویسیم و مشکلات را گردن گذشتگان بیندازیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

علی مطهری: از همان ابتدا هدف‌ جمهوری اسلامی ساخت بمب اتم بوددر یکی از صریح‌ترین اشارات مقامات سابق جمهوری اسلامی به ماهیت برنامه‌ هسته‌ای ایران، علی مطهری، نایب رییس سابق مجلس اعلام کرد که هدف جمهوری اسلامی از برنامه اتمی‌اش از همان ابتدا ساخت سلاح هسته‌ای بوده است. اخبار_ایران ⭕ حرف راست و درست را از این بچه شیخ بشنو 🖕🏻🇮🇷🖕🏻🤗🤪😆🤣
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »