علی خامنه‌ای رهبران طالبان را «مسئولان محترم کنونی افغانستان» خواند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

علی خامنه‌ای: برخی دولت‌ها در عادی‌سازی روابط [با اسرائیل] خطایی بزرگ و گناه کردند بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علی خامنه‌ای، رهبر ایران روز یکشنبه از آن دسته از دولت‌های منطقه که روابط‌‌شان با اسرائیل را عادی کرده‌اند خواست تا موضع خود را تغییر دهند.

رهبر ایران در بخش دیگری از سخنانش انفجارهای اخیر در مساجد افغانستان را «تاسف‌بار» و «گریه‌آور» خواند و گفت: «آمریکایی‌ها صراحتا بیان کرده بودند ما داعش را ایجاد کردیم.»علی خامنه‌ای از رهبران گروه طالبان تحت عنوان «مسئولان محترم کنونی» افغانستان یاد کرد و از آنها خواست تا با حضور در مراکز و مساجد شیعیان و تشویق اهل سنت به شرکت در اجتماعات مشترک مانع از حمله به مساجد شیعیان شوند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عادی سازی روابط و حمایت از طالبان خطا و گناه نیست بلکه یک عمل صالح و شایسته است ولی عادی سازی روابط با اسراییل خطا و گناه نابخشودنی عجب!

کشتن و به بدبختی رساندن مردم مسلمان ایران هم اصلا ظلم نیست، فقط کشتن فلسطینی ها ظلمه !!

واکسن هم گناه بود

اخندهای ظالم تریاکی ایران که رژیم وحشی طالبان را می‌خواهند به رسمیت بشناسد ایا گناه کبیر را مرتکب نمیشوند ،

اخه این گوزو کی ادم بحساب میارهِِِ..

تو خلیفه خلافهای جهان اسلام نیستی. تو به مریضی خود بزرگ بینی دچار هستی که از نظر روانشناسی ثابت شده، تو فقط فیلا خلیفه ایران اشغال شده هستی. آنهایی که عکس تو را بالا می‌بردن پول و اسلحه گفتند. پولی که تو دریغ و دزدیدی. برای همین عکس تو را تو ایران آتش میزنند.

😂🤣😂🤣🖕🖕☝️☝️

هر كشورى هم با كشور آخوند روابطشو خوب ميكنه به گاى عظما ميره

قطعا ادامه پیدا نمیکنه ... ترستون از نزدیک شدن ما به کشورای عربی ستودنیه

والله هركي كنار جبه شماس خيانت به مردمش كرده

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابتکاری در اندونزی برای کاهش استرس؛ استفاده از نگهبانان «بازی مرکب» در آزمون استخدامیدفتر منطقه‌ای وزارت دادگستری در جاوه شرقی به صحنه بازی‌های سریال کره‌ای «بازی مرکب» تبدیل شد و ناظران این آزمون استخدامی نیز لباس‌های نگهبانان این بازی را به تن کردند و اسلحه‌های قلابی به دست گرفتند. اگه همین کار رو تو آزمون ایران کرده بودن الان صدای اعتراض همه بلند بود که به آزمون‌دهنده ها استرس دادن همه آزمون رو خراب کردن.....اِل و بِل... یادمون نمیره اکران فیلم به وقت شام، دو تا داعشی نمایشی ساختن ملت روی سر حاتمی‌کیا خراب شدن بابا گاييدين دنيارو با اين سريال بازي مركب
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خامنه‌ای در توییتر صفحه به زبان ترکی آذربایجانی باز کردحالا به زبان انگلیسی عربی فارسی اسپانیایی وو ایجاد کرده مگر ملا خامنه ای این همه زبان بلد است 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 تازه کل این زبان های مختلف متحد شدند به ملا خامنه ای و همه گفتند هر چه ملا خامنه ای بگه ما اطاعت می کنیم 😆😆😆😆😆😆😆😆😆 چون نام ملا خامنه ای برده شده لایک نمی کنم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگاره‌ علی دایی در کویر سیرجان نقش بستنگاره‌ علی دایی در کویر سیرجان نقش بست تصویر پرتره‌ایی با بیش از ۲۰۰۰ مترمربع از چهره علی دایی در کویر سیرجان طراحی و اجرا شد. ملت رفتند در کویر سیرجان کسخل شدند؟ یا کسخل بودند رفتند کویر سیرجان؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه جان‌ باختن شماری از شهروندان روسیه در انفجار کارخانه‌ باروت‌سازی را تسلیت گفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا از اعضای سازمان تجارت جهانی خواست از لغو مالکیت معنوی واکسن‌های کرونا حمایت کنندآمریکا از اعضای سازمان تجارت جهانی خواست از لغو مالکیت معنوی واکسن‌های کرونا حمایت کنند جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا موضع قبلی ایالات متحده در این رابطه را در ماه مه تغییر داد، با این حال تاکنون پیشرفتی در این زمینه صورت نگرفته است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ثبت بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »