علی پروین: فیفا ما را مجبور می‌کند زنان را به ورزشگاه راه دهیم

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علی پروین، بازیکن سابق تیم ملی ایران، با بیان اینکه فیفا در نهایت ایران را مجبور می‌کند، زنان را به

این بازیکن سابق تیم پرسپولیس، در گفت و گو با همشهری، یکشنبه 8 سپتامبر 2019، گفت: «بیایید یک برنامه‌ریزی کنید. الان بیشتر پدرها می‌ترسند بچه‌های‌شان را ببرند استادیوم! به خاطر همین شعارهای زشت و فحش‌هایی که می‌دهند. اجازه دهند خانم‌ها به ورزشگاه بیایند تا فضای ورزشگاه بهتر شود».

پروین، فشار فیفا به ایران برای ورود زنان به ورزشگاه را یادآور شد و اظهار کرد: «چرا خودمان شرایط حضور خانم‌ها در ورزشگاه‌ها را فراهم نکنیم تا با فشار بیرونی مجبور به انجام این کار شویم». پروین تاکید کرد که در نهایت که فیفا ایران را مجبور می‌کند، زنان را به ورزشگاه راه دهد، مانند اتفاقی که در بازی پرسپولیس مقابل کاشیما در فینال آسیا رخ داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ملک سلمان وزیر انرژی عربستان را برکنار کرد و پسرش را جای او گذاشتپادشاه عربستان طی حکمی در ساعات پایانی شب گذشته خالد بن عبدالعزیز الفالح وزیر انرژی این کشور را از پستش برکنار کرد و به جای او پسرش را در این پست گذاشت؛ اقدامی که با مقدمات اخیر چیده شده از سلب اختیاراتش در زمینه صنعت و معدن و نیز کنار گذاشتن او از هیئت مدیره شرکت 'آرامکو' دور از انتظار نبود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انصاری‌فرد: از برانکو خواستیم بدون مراجعه به فیفا مشکل‌مان را برطرف کنیم/ فعلا قصدی برای تغییر سرپرست تیم نداریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimمدیرعامل پرسپولیس: *از برانکو خواستیم بدون مراجعه به فیفا مشکل‌مان را برطرف کنیم *فعلا قصدی برای تغییر سرپرست تیم نداریم *بحث رفتن علیپور منتفی شده است *ما ظرفیت تیم‌مان پر است و بازیکن جدیدی نمی‌توانیم جذب کنیم *تا نیم‌فصل جابه‌جایی نداریم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پیروزی قاطع فرانسه و انگلستان، نزدیک شدن رونالدو به رکورد علی داییدر مرحله مقدماتی مسابقات یورو ۲۰۲۰ تیم‌های فرانسه و انگلستان موفق شدند با پیروزی‌های قاطع به یک برد دیگر در این رقابت‌ها دست یابند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش مسعود شجاعی و وریا غفوری به خودسوزی دختر؛ ما را محاکمه خواهند کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آزمایش‌های ژنتیکی جزئیات بیشتری از حمله خونبار مغولان به روسیه را آشکار کرده استوقتی جنگجویان مغول در سال ۱۲۳۸ میلادی به شهر یاروسلاول روسیه حمله کردند، آن شهر به دریایی از خون تبدیل شد. به گزارش سایت علمی «لایو ساینس»، در این حمله صدها نفر به طور وحشتناک و فاجعه‌انگیزی کشته شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عده‌ای از همان اول آقای طالقانی را خاری در چشم‌ خود می‌دیدند
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »