علی خامنه‌ای: به کاهش تعهدات برجامی با جدیت ادامه خواهیم داد

10/07/1398 02:43:00 ب.ظ

علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در جریان دیدار با مجمع عالی فرماندهان سپاه گفت ایران به کاهش تعهدات برجامی خود با جدیت ادامه خواهد داد تا وقتی که به نتیجه مطلوب برسد جزئیات بیشتر🔽

علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی روز چهارشنبه ۱۰ مهر در جریان دیدار با مجمع عالی فرماندهان سپاه گفت ایران به کاهش تعهدات برجامی خود با جدیت ادامه خواهد داد تا وقتی که به نتیجه مطلوب برسد. ایران در ماه اردیبهشت پس از آنکه اعلام کرد کشورهای باقیمانده در برجام به وظایف خود در قبال توافق هسته‌ای عمل نکرده‌اند، کاهش تدریجی تعهدات برجامی را در دستور کار قرار داد.

امری که تا کنون سه مرحله از آن انجام شده است و ایران گفته است گام چهارم را نیز به زودی برخواهد داشت.

رهبر جمهوری اسلامی که در حسینیه امام خمینی تهران حضور یافته بود همچنین سیاست «فشار حداکثری» آمریکا را سیاستی شکست خورده نامید و گفت: «خیال می‌کردند اگر سیاست فشار حداکثری روی ایران متمرکز شود جمهوری اسلامی مجبور به نرمش می‌شود. تا این ساعت به حول و قوه‌ی الهی فهمیدند فشار حداکثری خودشان را دچار مشکل کرده».

علی خامنه‌ای همچنین با اشاره به تلاش قدرت‌های اروپایی برای برقراری تماس مستقیم میان ایران و آمریکا افزود: «این اواخر برای اینکه یک حالت نمادینی برای تسلیم ایران درست کنند و رئیس‌جمهور کشورمان را وادار به ملاقات کنند به التماس هم افتادند و رفقای اروپایی‌شان را واسطه قرار دادند. تا آخر هم موفق نشدند و این سیاست تا آخر هم شکست خواهد خورد.» headtopics.com

یورو نیوز و دویچه وله از صدا و سیمای ریش آخوندها فعالیتشون بیشتره. باشد تا رستگار شوید، فقط یادتون باشه، در قرن ۲۱ با وجود تکنولوژی و ثبت تاریخ در دستان مردم، خیانتها فراموش نمیشن.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نیویورکر: روحانی با گفتگوی تلفنی با ترامپ مخالفت کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«نیویورکر: روحانی با گفتگوی تلفنی با ترامپ مخالفت کرد» رئیس‌جمهور فرانسه قصد داشته است تا با تلاش خود یک گفتگوی تلفنی را بین رئیس‌جمهور اسلامی ایران و رئیس‌جمهور آمریکا برقرار کند ولی روحانی حاضر به این گفتگو نشده است

مقابله با خشونت علیه زنان با حذف واژه‌ی 'زن' | DW | 30.09.2019لایحه تأمین امنیت زنان در برابر خشونت پس از بررسی دو ساله در قوه قضاییه با تغییر نام و با عنوان 'لایحه صیانت، کرامت و امنیت بانوان در برابر خشونت' برای تصویب به هیئت دولت رسید. نکات منفی و مثبت این لایحه کجاست؟

افزایش گردشگران ایرانی به ترکیه با گسترش خطوط ریلی

توصیه رئیسی به حل مشکلات کارگران همزمان با احضار گسترده آنان | DW | 30.09.2019رئیس قوه قضائیه هم‌زمان با احضار کارگران نیشکر هفت‌تپه، خواستار حل و فصل اعتراضات کارگری توسط دولت و مجلس شد. ۴۰ کارگر هفت‌تپه به پلیس امنیت احضار شده‌اند. به گفته سندیکای این واحد، ۱۵۰ کارگر دیگر نیز در شرف اخراج‌اند.

همزمان با روز ملی چین| اعتراضات در هنگ کنگ به خشونت کشیدهمزمان با هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین، اعتراضات در هنگ کنگ روز سه‌شنبه ۹ مهرماه به خشونت کشیده شده است. پلیس در درگیری با معترضان از گاز‌های اشک‌آور استفاده کرده و معترضان نیز اقدام به پرتاب

نماینده خوی با تکذیب مبالغ اعلامی سرقت شده از منزلش: مراقب باشیم ایمانمان به سرقت نرودنماینده خوی با تکذیب مبالغ اعلامی سرقت شده از منزلش: *مراقب باشیم ایمانمان به سرقت نرود *بنده از جایگاه فردی که اسناد و مدارکش به سرقت رفته و امنیت روانی خانواده‌ام متزلزل شده است، در جایگاه متهم قرار گرفتم همین شناسایی که دم از ایمان فراوون میزنید، پوند و یورو و دلار و طلای فراوون دارید، وگرنه ماکه ایمانمون زیاد نیست، ارز و طلای زیادی نداریم، پس نگران از بین رفتن ایمان ما نباش، نگران خانواده باش که با بی ارزی چه میکنن. ما که مراقبم. بقول خودشون، اولی دوروب مرده شوری یوور! مرده بلند شده داره مرده شور رو میشوره.