علی مطهری: سرکوب اعتراضات آبان می‌توانست روحانی را ساقط کند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علی مطهری نماینده مجلس دهم با اشاره به سرکوب گسترده معترضان در حوادث آبان ۹۸ آن‌ را «فاجعه» خواند و گفت عملکرد دولت روحانی در این «ماجرای تلخ» «بسیار غلط» بود و می‌توانست منجر به «ساقط شدن رئیس‌جمهور» شود. اخبار_ایران تهران علی_مطهری اعتراضات_پاییز_۹۸

استان‌وایر- «علی مطهری»، نماینده مجلس دهم با اشاره به سرکوب گسترده معترضان در حوادث آبان ۱۳۹۸ آن‌را را «فاجعه» خواند و گفت عملکرد دولت روحانی در این «ماجرای تلخ» بد و «بسیار غلط» بود و می‌توانست حتی منجر به «ساقط شدن رئیس جمهور» شود.

این نماینده مجلس دهم همچنین اذعان داشته که برخورد با معترضان به گران شدن قیمت بنزین «خیلی بد» بوده است و آمار اعلام شده از سوی مسئولان نیز « غیرقابل قبول» بوده است. علی مطهری طرح افزایش قیمت بنزین در آبان ۹۸ را با گران شدن بنزین در دو دوره احمدی‌نژاد مقایسه کرده و گفت: « در دوره احمدی‌نژاد «خود او برای گران کردن بنزین چند بار با مردم حرف زد و مردم را آماده کرد، یارانه را ریخت و زیرکی به خرج داد ولی اینجا بی محابا وارد شدند و گفتند بعدها یارانه هم می‌دهیم که کار از کار گذشته بود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علی مطهری: روحانی باید در پی حوادث آبان ۹۸ ساقط می‌شد | DW | 14.03.2021به گفته علی مطهری 'سوءمدیریت و عملکرد دولت در موضوع گرانی بنزین، باید به ساقط شدن روحانی می‌انجامید اما حتی اجازه استیضاح وزیر کشور را هم به مجلس ندادند'. او کشته شدن ۲۳۰ نفر به خاطر اعتراض را 'فاجعه' خواند. نه_به_جمهوري_اسلامي متأسفانه خاورمیانه نقطه ای از دنیا ست که در برهه ای از تاریخ حکومت‌هایش دست نشانده بوده و دموکراسی وجود نداشته رژیم آخوندی از این قاعده مستثنا نیست رژیمی که خدا، قانون، وهمه چیز رهبری باشد جز استبداد و دیکتاتوری چیزی نیست تحریم_انتخابات_۱۴۰۰ نه_به_جمهوري_اسلامي بیشتر از ۱۵۰۰ نفر نه فقط ۲۳۰ . نه_به_جمهوری‌_اسلامی آبان_خونین رای_بی_رای No_to_the_Islamic_Republic
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

علی مطهری: حمله به سفارت سعودی در تهران یک کار زشت بودعلی مطهری، نائب رئیس پیشین مجلس ایران که برای انتخابات ریاست‌جمهوری در این کشور هم کاندیدا شده، ضمن در مورد سفارت آمریکا هم بپرسید و روز قدس تا خود واقعی و روشنفکرش رو ببینید کار رسول الله زشت‌تر بود، یعنی اوج کثافت و جنایت بود امیدوارم با یک فکر باز،در فرصتی مناسب،بتونم نوشتن کتاب قدرت کاذب و قدرت واقعی رو آغاز کنم.جمهوری اسلامی دچار توهم قدرت کاذب شد.مرکل هم درست از همین نقطه خورد.حتما باید قبل از حس قدرت گرفتن،فاکتورهایی که به ما حس قدرت میدن رو باید بررسی کنیم.وگرنه خودمون رو درست وسط پرتگاه قرار..
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

علی مطهری: مرد اگر کنار دریا تحریک نشود بیمار است | DW | 07.04.2021مطهری در سخنانی که با استهزا و انتقادهای زیادی روبرو شد گفته 'خدا خواسته ما [مردان] تحریک شویم، باید تحریک شویم'. عضو فراکسیون امید مجلس دهم ادعا می‌کند اگر رفراندوم برگزاری شود 'اکثر مردم' به حجاب اختیاری رای نمی‌دهند. حکومت دینی ایران به طالبان بنیادگرایی افراطی افغانستان نزدیک است. مرد باید توی تخت تحریک بشه نه کنار دریا کنار دریا جای آفتاب گرفتن و استراحت کردنه فقط یه مسلمان پفیوز میتونه در هر لحظه و در هر مکان تحریک بشه به غیر از تو قبر اون خدای دیوث شما فقط تحریک شدن یادتون داده شعور ، عقل و درک و فهم و انسانیت رو یاد نداده؟؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

علی مطهری: حجاب در ایران اختیاری استیک کلمه از مادر عروس، اون هم وقت موقع انتخابات ای خاک ... بعد مردم به اینگونه افراد دل بسته اند تا بحال دیده یا شنیده اید که او از چشم پاک ، تقوی و اصالت حرف بزند. ذهن منحرف و کثیف
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی گسترده در نیزارهای اطراف میدان شهید مطهری بوشهر + فیلم- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید سربازان گمنام موسی تو آتش زدن هم از سربازان امام زمان حرفه ای ترند. اون از آتش سوزی دو روز پیش تو کارخانه ساخت سلاح شیمیایی در قم این هم از اراضی نیروی دریایی ارتش در بوشهر. خب سپاهی خاک بر سر، این همه سطل آب دارین که میتونین اسرائیل رو زیر آب ببرین. یه چند تاش رو روی این آتش ها بریزین.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »