علی ربیعی در نشست خبری: هدف سهمیه‌بندی بنزین برقراری عدالت اجتماعی بود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

سخنگوی دولت در نشست خبری: هدف سهمیه‌بندی_بنزین برقراری عدالت اجتماعی بود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، علی ربیعی سخنگوی دولت ظهر امروز در نشست خبری بااصحاب رسانه در مورد طرح اصلاح قیمت بنزین گفت: همگان بخوبی می‌دانند اصلاح قیمت بنزین از موضوعات مهم چالش برانگیز بوده است.

ربیعی با تاکید بر اینکه بیماری کشور را بسیاری همین یارانه سوخت می دانند، اظهار داشت: رییس جمهور خود را فدای منافع کشور و مردم کرد. وی افزود: دولت سایر ارکان نظام را در جریان این طرح قرار داد و آن‌ها در سه جلسه مختلف این تصمیم را تایید کردند. با توجه به تایید سران سه قوه خوشحال هستیم که مورد نظر و موافقت رهبر معظم انقلاب قرار گرفت. دولت به انتقادات در مورد افزایش تورم و بازتوزیع منابع توجه کرده و در این جلسه خدمت مردم توضیح داده خواهد شد. برخی در این جلسه و برخی در جلسات آتی توضیح داده می‌شود.

سخنگوی دولت تصریح کرد: قطعا میان کسانی که نگران معیشت خود هستند با کسانی که از سلاح‌ها استفاده کردند تفاوت است. رفتارهای آن‌ها کاملا با رفتار تروریست‌ها قدیمی ایران که به انتظار کوچک شدن ایران نشستند منطبق است. در گزارشات اخیر خود مردم گزارش هایی دادند که عده‌ای صورت خود را با ماسک پوشانده و تخریب می‌کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🎥 ربیعی:‌ رئیس‌جمهور خود را فدای منافع کشور و مردم کرد سهمیه‌بندی_بنزین

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه آیت‌الله صافی گلپایگانی پیرامون سهمیه‌بندی و گران شدن بنزینبیانیه آیت‌الله صافی گلپایگانی درباره ماجرای بنزین: طرحی در شب میلاد رسول رحمت توسط سران قوا تصویب شد که موجب تأسف و نگرانی است از نمایندگان مجلس می‌خواهیم برای رفع مشکلات مردم اقدام کنند گرانی، تورم و بیکاری بسیاری از اقشار مملکت را در وضعیت سخت قرار داده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سهم صفر درصدی "گردشگریی" در سهمیه‌بندی بنزین!- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimسهم صفر درصدی 'گردشگری' در سهمیه‌بندی_بنزین! آنچه که مسلم است قربانی شدن گردشگری به دلیل سهمیه‌بندی بنزین است؛ صنعتی که در بسیاری از کشورها به عنوان صنعت اول برای گردش مالی به حساب می‌آید و ورشکستگی آن تبعات جبران نشدنی به همراه خواهد داشت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اولین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی پس از سهمیه‌بندی بنزین + تصاویرجلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا برگزار شد. 😐🤔
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعتراضات به گرانی بنزین؛ دستگیری دست‌کم ۴۰ معترض در شهر یزد تایید شد♦️اعتراضات به گرانی بنزین؛ دستگیری دست‌کم ۴۰ معترض در شهر یزد تایید شد ⚡️پس از اعتراضات گسترده در ایران، در حالی که گزارش‌ها حاکی از دست کم کشته شدن هفت نفر در این اعتراضات است، بنابر گزارش‌های رسمی دست کم ۴۰ نفر در اعتراضات شهر یزد دستگیر شده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد♦️در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی_بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد ⚡️در ادامه اعتراضات مردم به افزایش نرخ بنزین و قطعی گسترده اینترنت، رسانه‌های داخل ایران به نقل از منابع آگاه گزارش دادند که قطعی اینترنت مشخص نیست چه زمانی وصل شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا بنزین در ایران واقعا ارزان بود؟قیمت بنزین در ایران در بیست سال گذشته به طور متوسط در هر دوره حدود ۴۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »