علیرضا دبیر: گرین‌کارت آمریکا را پس دادم و گفتم از کشورتان خوشم نیامد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

علیرضا دبیر: گرین‌کارت آمریکا را پس دادم و گفتم از کشورتان خوشم نیامد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران درباره داشتن گرین‌کارت آمریکا که در روزهای اخیر حاشیه‌هایی ایجاد کرده است گفت که «هفت سال پیش گرین کارتم را پس دادم و گفتم از کشورتان خوشم نیامد.»

این حواشی در حالی ایجاد شده است که تیم ملی کشتی ایران قرار است ۲۳ بهمن ماه به آمریکا برود و مسابقه‌ای دوستانه با تیم ملی این کشور داشته باشد. عضو سابق تیم ملی کشتی ایران طبق خبری که ایسنا منتشر کرده است در نشست خبری امروز خود کپی پاسپورتش را بین خبرنگاران پخش کرد و گفت که : «نقدر بی عقل هستند که من را فیمیل (زن) نوشتند. دیروز سفارت آمریکا ایمیل زد به فدراسیون که چرا آقای دبیر گرین کارتت را پس دادی؟ توضیح بده. همانجا هم از من سوال کردند چرا گربن کارت را باطل کردی که گفتم از کشورتان خوشم نیامد. از ایرانی های آنجا بپرسید آیا آنجا را دوست دارند یا نه. یا می گویند من آنجا چه چیزهایی دارم. الان می گویم هر چه دارم برای آن ها.

این سخنان در حالی مطرح می‌شود که یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا هفته گذشته به فاکس نیوز گفته بود: «قوانین صدور روادید آمریکا شامل اعضای تیم ملی ایران هم می‌شود و به این معناست که احتمال صادر نشدن ویزا برای تیم ملی کشتی ایران وجود دارد».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

البته راش ندادن

رو رو بنازم!

ایشان فقط ادعای پس دادن گرین کارت کردند! ایشان شرف رو فروخته اند و گرین کارت خریده اند ، لازم باشد پا روی همه اصول میگذارد ولی گرین کارت جان را محافظت میکند!!! این که صحبت از بچه شیعه و امثالهم میکند، میخواهد نانش را خالی نخورد والا اعتقاد کیلو چند !!! راستی منزل لاکچری چی ؟؟؟

احتمالا اون مسئولی که گرین کارت رو پس گرفته ازش پرسیده ،بیشتر از کجاش خوشت نیومده

چرا از اول گرفتی برادر؟؟

این مردیکه زمان جوانیش با افتخار پرچم اونارو بوسید و قسم خورد حالا که نون این بیشرفها رو خورده سنگشو به سینه میزنه واقعا که آدم پستی هست

شایدم باز داره دروغ میگه …

حالا تصور کنید که موضوع داشتن گرین کارت علیرضاخان دبیر برملا نمی شد…

دمش گرم

علیرضا دبیر: گرین‌کارت آمریکا را پس دادم و گفتم از کشورتان خوشم نیامد!!! جواب شاه_والا:نتیجه نهادینه شدن فرهنگ کون گشادی ملایان و 12 امام مفت خور خمس_بگیر همین است. هیچکس از عمری_کار_کردن و عمری_درس_خواندن خوشش نمی آید اما هیچ ملتی هم بدون این سختیها امریکا و ژاپن نشده است.

کس ننه ادم دروغ گو😂😂😂😂

مشت خیلی محکمی زدی، خایه_مال.

🤣🤣🤣خوشش نيومد ولى تقاضا داد

حالا من اين عليرضا دبير نميشناسم اما خود بنده چندین بار به آمريكا وبه چند شهر مختلف این کشور سفر کرده ام اما خداییش من هم هیچ تمنایي براي زندگي كردن در آمريكا نكردم گرچه براي من بسيار ميسر و آسان است

واقعا!!!!! عجب!!!!! التماس تفکر

تواگر به آمریکابری گاواشونم نمیدن بچرونی دنیا آدم متفکر میخواد نه خرزور و رانتخوار. کمی صبر کن تا خورشید بتابد ببینمی جایگاه واقعیت کجاست.

تو حرامزده تو بی پدر و مادر ، .... دروغ در سلول های هیکل نجست ریشه کرده تو از اخوند کثیف هم ، کثیف تری

تو حرامزده تو بی پدر و مادر ، تو .... دروغ در سلول های هیکل نجست ریشه کرده از تو خبیث تر اخونده

چون اونجا خایمال و مادر جنده رو تحویل نمیگیرن ولی اینجا میشه با خایمالی ب همه چی رسید

اولین نشانه های مهاجرت معکوس!

کار درستی کردی...

جالبه! قهرمان المپیک و ... یعنی قبل اینکه گرین کارت بگیری خوشت میامد؟ بعد رفتی دیدی خوب نیست؟ ولمون کن پهلوون!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.