علیرضا فغانی داور بین‌المللی ایران به استرالیا می‌رود

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رسانه‌های داخلی ایران از مهاجرت «علی‌رضا_فغانی» داور بین‌المللی فوتبال ایران به کشور استرالیا خبر داده‌اند. به نظر می‌رسد علی‌رضا فغانی مهرماه سال جاری از ایران مهاجرت خواهد کرد. اخبار_ایران

مالی همیشگی داوران و تنها ماندن در راه آماده‌سازی‌های دائمی برای تورنمنت‌های بین‌المللی و حتی محرومیت‌های گاه و بیگاه از داوری در لیگ ایران بخشی از مشکلات فغانی در فوتبال ایران بود. با این حال کنفدراسیون فوتبال آسیا یک روز مانده به آغاز جام ملت‌های آسیا در امارات، از علی‌رضا فغانی و تیم داوری‌اش تقدیر کرد. در این مراسم کنفدارسیون فوتبال آسیا فغانی را بهترین داور سال ۲۰۱۸ آسیا معرفی کرده بود.

علی‌رضا فغانی در مورد خبر مهاجرتش از ایران به «ورزش سه» گفته بود: «من اقامت دائم استرالیا را دارم و مشکلی برای سفر به این کشور برای من وجود ندارد.» او با این ادعا که به اندازه کافی برای رسیدن به رویاهایش تلاش کرده مدعی شد که باید پس از این بیشتر به خانواده‌اش اهمیت بدهد: «می‌خواهم مقدمات تحصیل فرزندانم در استرالیا را فراهم کنم.»

همین ادعای فغانی باعث این گمانه‌زنی شد که با توجه به اینکه ترم زمستانی مدارس و دانشگاه ها در استرالیا حدود یک ماه و نیم دیگر آغاز می شود، فغانی و خانواده اش باید حدود مهرماه به این کشور سفر کنند. فغانی گفته است که «قطعاً تا سه چهار هفته دیگر راهی استرالیا خواهیم شد» و در عین حال تاکید کرده که برای ادامه داوری‌اش باید در ایران زندگی کند: «با توجه به این‌که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال ایران را به عنوان مرجع اطلاع‌رسانی به من می‌شناسند، باید برای داوری در ایران باشم. به همین دلیل در زمان‌هایی که مقدور باشد برای قضاوت به ایران می‌آیم و در صورتی که حکمی برای قضاوت‌های بین‌المللی هم برای من صادر شود از فدراسیون فوتبال ایران تحویل خواهم گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فغانی: پوست کلفت تر از آن هستم که از چیزی فرار کنمفغانی: *پوست کلفت‌‌تر از آن هستم که از چیزی فرار کنم *اگر موضوع ادامه تحصیل و حضور در مقطع دکتری نبود بعد از جام جهانی از ایران رفته بودم *با توجه به شرایطی که در کشور استرالیا فراهم شد به فکر مهاجرت افتادم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فغانی باز هم می‌تواند در ایران قضاوت کندفغانی باز هم می‌تواند در ایران قضاوت کند کمیته داوران فدراسیون فوتبال هنوز موضع رسمی نسبت به قضاوت نکردن فغانی در لیگ ایران نکرده و یکی از اعضای این کمیته معتقد است این داور باز هم می‌تواند در فوتبال ایران قضاوت کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فغانی: پوست کلفت تر از آن هستم که از چیزی فرار کنمفغانی: *پوست کلفت‌‌تر از آن هستم که از چیزی فرار کنم *اگر موضوع ادامه تحصیل و حضور در مقطع دکتری نبود بعد از جام جهانی از ایران رفته بودم *با توجه به شرایطی که در کشور استرالیا فراهم شد به فکر مهاجرت افتادم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مهاجرت داور بین‌المللی فوتبال ایران به استرالیاعلیرضا فغانی، داور سرشناس فوتبال ایران اعلام کرده است که برای زندگی و 'تحصیل فرزندانش' به استرالیا مهاجرت خواهد کرد. آخرین بازی‌ای که آقای فغانی در ایران قضاوت خواهد کرد دیدار تیم‌های استقلال و فولاد است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رئیس موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای گفت‌وگو به ایران می‌رود🔺رئیس موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای گفت‌وگو به ایران می‌رود ⚡️رئیس موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و مسئول نظارت بر توافق هسته‌ای ۱۳۹۴ بین ایران و قدرت‌های جهانی قرار است روز یکشنبه در تهران با مقام‌های ایرانی دیدار کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سرپرست آژانس انرژی اتمی همزمان با کاهش تعهدات ایران به تهران می‌رودسخنگوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت که سرپرست این نهاد فردا شنبه، هفت سپتامبر (۱۶ شهریور) به تهران می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »