علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال هم از ایران می‌رود

17/06/1398 04:15:00 ب.ظ

🔺علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال هم از ایران می‌رود ⚡️در ادامه موج مهاجرت و پناهندگی در جامعه ورزش ایران، این‌بار علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال ایران اعلام کرد که تا اواسط مهرماه به استرالیا مهاجرت می‌کند.

در ادامه موج مهاجرت و پناهندگی در جامعه ورزش ایران، این‌بار علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال ایران اعلام کرد که تا اواسط مهرماه به استرالیا مهاجرت می‌کند. برخی رسانه‌های ایران گزارش داده اند که علیرض عکس‌های نفتکش ایرانی «در نزدیکی طرطوس، سوریه» منتشر شد عکس ماهواره‌ای از آدریان دریا۱ که در نزدیکی طرطوس در سوریه از سوی کمپانی «مکسار» منتشر شده است.

انتشار عکس‌هایی از نفتکش ایرانی آدریان دریا ۱، هشدار وزیر خارجه آمریکا درباره متوقف شدن این نفتکش در نزدیکی سوریه را تایید کرد.

به گزارش رویترز، نفتکش ایرانی آدریان دریا۱، که در مرکز اختلاف بین تهران و اروپا قرار دارد، براساس تصاویری که یک کمپانی تحقیقات فضایی در آمریکا روز شنبه منتشر کرده است در نزدیکی «طرطوس در سوریه» قرار دارد.

کمپانی مکسار دو عکس ماهواره‌ای منتشر کرده که این نفتکش را در روز ۶ سپتامبر(۱۵ شهریور) در «نزدیکی بندر طرطوس» در غرب سوریه نشان می‌دهد. به نظر می رسد این نفتکش سیستم ردیابی خود را در غرب مدیترانه خاموش کرده است. headtopics.com

پیشتر وزیر خارجه ایالات متحده گفته بود آمریکا اطلاعات موثقی دارد که اَبرنفتکش جمهوری اسلامی که بعد از یک ماه توقیف از جبل الطارق آزاد شده بود، دوباره به سمت سوریه رفته است. /**/ /**/ /**/ مایک پمپئو: نفتکش ایرانی دوباره به سمت سوریه می‌رود؛ اعتماد به ظریف اشتباه بزرگی بود

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

علیرضا فغانی داور بین‌المللی ایران به استرالیا می‌رود

فغانی باز هم می‌تواند در ایران قضاوت کندفغانی باز هم می‌تواند در ایران قضاوت کند کمیته داوران فدراسیون فوتبال هنوز موضع رسمی نسبت به قضاوت نکردن فغانی در لیگ ایران نکرده و یکی از اعضای این کمیته معتقد است این داور باز هم می‌تواند در فوتبال ایران قضاوت کند.

مهاجرت داور بین‌المللی فوتبال ایران به استرالیاعلیرضا فغانی، داور سرشناس فوتبال ایران اعلام کرده است که برای زندگی و 'تحصیل فرزندانش' به استرالیا مهاجرت خواهد کرد. آخرین بازی‌ای که آقای فغانی در ایران قضاوت خواهد کرد دیدار تیم‌های استقلال و فولاد است.

تراز تجاری ایران و ترکیه به زیان ایران تغییر کرده است | DW | 06.09.2019صادرات ایران به ترکیه با احتساب نفت خام ۳۰ درصد کاهش پیدا کرده است اما حجم واردات ایران از ترکیه تغییری نکرده و به تراز تجاری مثبت به نفع ترکیه انجامیده است. رسانه‌های ترکیه نوشتند صادرات ترکیه به ایران سخت‌تر خواهد شد.

وزیر دفاع آمریکا: به‌نظر می‌رسد به نقطه مذاکره با ایران نزدیک شده‌ایممارک اسپر، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا روز جمعه گفت که به نظر می‌رسد ایران به تدریج در حال رسیدن به نقطه‌ای است که می‌تواند با آمریکا مذاکره کند.

آمریکا درباره سوخت‌رسانی به کشتی‌های تحریم شده ایران هشدار داد🔺آمریکا درباره سوخت‌رسانی به کشتی‌های تحریم شده ایران هشدار داد ⚡️وزارت خزانه‌داری آمریکا هشدار داد هرگونه سوخت‌رسانی به کشتی‌های تحریم شده ایران، ممکن است به قرار گرفتن در فهرست تحریم‌های آمریکا منتهی شود.