علیرضا حقیقی به نساجی پیوست- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim

30/07/1398 02:01 ب.ظ

«علیرضا_حقیقی دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال با قراردادی یکساله به نساجی مازندران پیوست»

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال به نساجی مازندران پیوست.

و به نقل از سایت باشگاه نساجی، علیرضا حقیقی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال در جام‌ جهانی 2014 برزیل، با عقد قراردادی به جمع شاگردان محمدرضا مهاجری پیوست..خبرگزاری تسنیم.به گزارش ایسنا، در پی انتشار گزارشی از سوی یکی ازخبرگزاری‌ها درباره چگونگی سفر رئیس و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای شرکت در اجلاس آی پی یو (بین المجالس جهانی) به کشور صربستان، اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی توضیحاتی بدین شرح منتشر کرد:.پدر دوریس لسینگ (Doris Lessing) در جنگ جهانی اول افسر ارتش و مادرش پرستار بیمارستان جنگی همان افسر بود..

مدت قرارداد دروازه‌بان جدید نساجی با این باشگاه یک ساله است...سخنگوی دستگاه دیپلماسی همچنین گفت: فرستاده ویژه دولت چین فردا به ایران سفر می‌کند..

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

سخنگوی وزارت خارجه: گزارش حمله به نفتکش را به سازمان ملل دادیم/ ایران آماده برداشتن گام چهارم است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت خارجه: گزارش حمله به نفتکش را به سازمان ملل دادیم/ ایران آماده برداشتن گام چهارم است فکر می کنیم حمله به نفتکش ایران پشتوانه دولتی دارد گام چهارم طراحی شده است. برخی از مواردی که دیروز از سوی سازمان انرژی اتمی اعلام شد، شامل همین مسائل است. 1/موارددیگری هم است که درمرحله تصمیم‌گیری است. امیدواریم کاربه مرحله چهارم نکشدوشاهدقدم وتحولات ویژه‌ای ازسوی کشورهای باقی‌مانده در برجام باشیم وگرنه ایران آماده برداشتن گام چهارم است. طرح مشترک فرانسه و ژاپن به ایران برای اجرای کامل برجام همان طرح قبلی است که بی‌نتیجه مانده است

واکنش روابط عمومی مجلس به حاشیه‌ها در مورد سفر لاریجانی به صربستانروابط عمومی مجلس درباره گزارش منتشر شده در یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر بازگشت رئیس مجلس و هیأت همراه از صربستان به ایران با پرواز اختصاصی توضیحاتی ارائه داد.

از کمونیسم به صوفیگری و سر انجام به فانتزی | DW | 22.10.2019۲۲ اکتبر ۱۹۱۹: ۱۰۰ سال پیش در چنین روزی دوریس لسینگ در کرمانشاه زاده شد. در داستان‌هایش توجه ویژه‌ای به شخصیت‌های زن داشت، مبادا که از حافظه و سپس از تاریخ قلم گرفته شوند.

سفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان؛ پلوسی هم پس از اسپر به کابل رفتسفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان در حالی انجام می شود که به دنبال تصمیم دونالد ترامپ برای خارج کردن نظامیان کشورش از سوریه نگرانی هایی در مورد میزان تعهد واشنگتن به متحدان خود از جمله دولت افغانستان پدید آمده است.

دستگیری جدیدی بعد از بازداشت زم نداشتیم/اطلاعات ذی‌قیمتی به دست آمده است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی قوه قضائیه: *دستگیری جدیدی بعد از بازداشت روح‌الله_زم نداشتیم *اطلاعات ذی‌قیمتی به دست آمده است

فیلم/ "انتقال آب خزر به سمنان" این دریاچه را می‌خشکاند؟- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimحالا حتی پیش از انتقال آب خزر به سمنان هم، حال و روز این دریاچه اصلاً 'خوش' نیست! سطح آب خزر در بسیاری از نقاط ساحلی در 3 استان‌ شمالی کشورمان به شدت فروکش کرده است؛ نمونه این پس‌روی آب خزر در سواحل استان گلستان در بندر ترکمن به وضوح قابل مشاهده است. دولت بی برنامه وهدف به این دولت گفته میشود آقای روحانی تو رو به خدا بفکر منابع طبیعی این کشور باش واگر از نیروهای متخصص داخل کشور استفاده نمی کنید حداقل بیانات مقام معظم رهبری را استفاده کنید. با .جود انهمه شواهد آشکار و کار سخت شکافتن کوهها در حالیکه نواحی جنوبی نسبتاً مسطح است و کار اساسی می‌باشد چه اسراری به این کار از همه جهت غلط