علیرضابیگی: نیروی انتظامی با کارگران هپکو مدارا کند

نماینده مردم تبریز در مجلس خطاب به نیروی انتظامی گفت: انتظار دارم که با قربانی‌های سازمان خصوصی سازی با مدارا رفتار شود.

06/10/2019 11:34:00 ق.ظ

نماینده تبریز: *یارانه نقدی می‌تواند ۶ برابر شود *مردم بهتر از دولت و مجلس اقتصاد می‌دانند، آنها با اقتصاد صبحشان را شام می‌کنند

نماینده مردم تبریز در مجلس خطاب به نیروی انتظامی گفت: انتظار دارم که با قربانی‌های سازمان خصوصی سازی با مدارا رفتار شود.

وی با بیان این‌که « دولت باید امید به رفع تحریم‌ها را از دستور خارج کند» اظهار کرد: بارها عنوان شده که قدرت داخلی باید تحریم‌ها را بی اثر کند. روسیه و چین هم با تحریم روبرو هستند ولی آن‌ها به قدرت داخلی خود تکیه کردند. متاسفانه جریان غرب گرا در انتظار کرم غربی‌ها فرصت‌های بسیاری را از دست داد. مشکل ما اروپا و غرب نیست. مشکل ما جریان داخلی است که تمام مشکلات را به غرب گره زده است. ان‌شاءالله ملت، با رای خود زمینه ظهور دولت جوان و انقلابی را فراهم خواهد کرد.

دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم روحانی می گوید در هشت سال گذشته «بخشی از واقعیت» را به مردم نگفته است

این عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس ضمن انتقاد از سبک خصوصی سازی صنایع  گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی ضرورت واگذاری اقتصاد به مردم بیش از پیش احساس می‌شود. حال که موضوع رانت‌های رنگارنگ و به دنبال آن فسادهای ملموس از طریق دستگاه قضایی بیان می‌شود، بهترین زمان برای ایجاد یک حرکت انقلابی و واگذاری ثروت مردم به مردم است. از کسی پذیرفته نیست که بگوید مردم اقتصاد نمی‌دانند. مردم بهتر از دولت و مجلس اقتصاد می‌دانند. آنها با اقتصاد صبحشان را شام می‌کنند.

علیرضابیگی با انتقاد از سیاست‌های ارزی نیز تصریح کرد:‌ مسئولان بانک مرکزی باید در محاکم پاسخگوی اشتباهات باشند. البته آنها انگشت اتهام را به سمت رئیس دولت می‌گیرند، مدعی هستند که اجرای دستور کرده‌اند.این عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به تاثیر ارز بر نرخ تضمینی خرید محصولات گفت: همین ارز ۴۲۰۰ تومانی سبب محاسبه غیر دقیق نرخ خرید تضمینی گندم می‌شود. خرید تضمینی به فروش اجباری تبدیل می‌شود. علی القاعده خرید تضمینی برای جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان است. تا اگر در بازار مشتری پیدا نکردند آن را به دولت بفروشند ولی دولت با احتساب غلط در محاسبه قیمت با به کارگیری نرم افزارهای دولتی کشاورز را وادار به فروش گندم به دولت می‌کند. در حالی که خریداران با قیمت بالاتر و در بازار داخلی و خارجی حضور دارند. هزینه‌های کشاورزان بر مبنای قیمت آزاد و دلار است اما فروش آن‌ها با قیمت‌های غیر واقعی محاسبه می‌شود. headtopics.com

علیرضابیگی هم‌چنین با اشاره به مبلغ ۱۴ میلیارد دلاری برای تامین کالاهای اساسی گفت: اگر این ۱۴ میلیارد دلار را به ریال تبدیل کنیم مبلغی معادل ۱۶۰ هزار میلیارد تومان یعنی ۵ برابر مبلغ یارانه‌ی هر فرد می‌شود. یارانه‌ای که امروز پس از ۱۰ سال ۴۵ هزار تومان باقی مانده و دست کم می‌تواند ۶ برابر افزایش پیدا کند.

نماینده مردم تبریز و آذر شهر در مجلس خطاب به وزیر کشور گفت: آثار وحشتناک اقتصاد غیر واقعی امروز خود را در قاچاق روزانه بنزین و گازوئیل نشان می‌دهد آری، یک پنجم تولید سوخت ما قاچاق می‌شود. سوالی از وزیر کشور در مورد قاچاق مطرح کردم. آقای وزیر به کمیسیون آمدند اما نتوانستند در مورد مستندی که یک سال قبل توسط صدا و سیما ساخته شده بود پاسخ دهد. آیا می‌توان باور کرد که وزارت کشور هیچ نقشی در قاچاق ندارد. چرا وزیر کشور در نمایش این مستند به مردم توضیحی نداد. این کار عذر بدتر از گناه بود. البته وزیر کشور ترجیح داد سوال به صحن علنی بیاید.

علیرضابیگی افزود:‌ همین سیاست های واگذاری ثروت به مردم می‌تواند مفید باشد. سهام عدالت نیز برای همین گذاشته شده است که فاصله طبقاتی را کم کرده و مردم را توانمند کند. آیا می‌دانید اقتصاد خصوصی سازی فعلی چه بلایی به اعتماد مردم آورده است. شیوه موضع گیری دولت ما را به یاد شیوه موضع گیری دکتر احمدی‌نژاد می‌اندازد.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

نیروی انتظامی به اختیار خودش عمل نمی کند!!!!! و انتخابات نزدیک شد باز گوسفند هم بیشتر از مسوولین جمهوری اسلامی میفهمه دم انتخابات شد سیاسیون در قامت مصلحان و دلسوزان اجتماع ظاهر خواهند شد!

کمبود نیروی انسانی و اعتبارات مشکل جدی آموزش و پرورش استوزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: وزارت آموزش و‌پرورش مصمم است که وضعیت خورستان و‌ سایر استانهایی که شرایط آنها از متوسط کشوری عقب تر است ارتقا پیدا کند. این مشکلات آموزش و پرورش وو.... چرا در مناطق فارس نشین نیست و در مناطق ملتهای ایرانیان غیر فارس است؟ با این حرفها تشگیلات جاهلیت فرقه فارسیسم خیانت و جنایت و جاهلیت شئونیزم پان فارسی را تحریف و توجیح و با فکرهای جاهلانه بازی میکنید؟!!!... دانش صحیح کشورداری وجودنداردکه نمی توانند راهگشاباشندودولت ومجلس به جای حل صحیح مسایل کشوردرهرزمینه ای به زمان،خودموجب ایجادمشکلات شده ودانش ان رانداردکه احادمردم بایددارای امکانات زمان باشندواحادمردم دارای شغل باشن که پتانسیل ان به زمان وجودداردلکن دولت باعدم شناخت وشناخت اشتباه عوضش الحمدالله که مردم سوریه.فلسطین.لبنان.یمن.سودان ووو صدقه سرشما هیچ مشکل اعتباری ندارند حتی زنان_بدون_سرپرست_عراقی رو شما حقوق ماهیانه بهشون میدید وروحانی گفت زیربارتحریمها ما علاوه برتامین سلاح ومهمات تونستیم حقوق_ارتش_سوریه_وعراق_روهم_پرداخت_کنیم.

پهپاد جاسوسی آمریکا با تجهیزات بومی ایران سرنگون شدجانشین وزیر دفاع: ۶۰ هزار آمریکایی در اطراف کشور ما حضور دارند و آنها قطعا این عقلانیت را دارند که اقدامی علیه ما نکنند می‌فهمند تجهیزات و امکاناتی می‌سازیم و استفاده می‌کنیم که توانسته هواپیماهای بدون سرنشین آنها را سرنگون کرده و یا پهپاد آنها را بنشانیم مث‌ ماهواره ای که بومی بود بعد گندش دراومد همه تجهیزاتش از المان خریداری شده و هنوز که هنوزه رو زمین به عنوان دکور ازش استفاده میشه سردار،سلاح‌های‌کشتار‌انسانها مثل درخت ‌وجانوری‌‌خاص‌نیست‌تا بخواهیدبومی‌ایرانشان‌کنید همه طراحی‌ و ساخت‌ غرب‌ می باشند چطور‌درعالم‌اندیشه‌هر‌استدلالی‌را‌با‌منشاء‌غربی‌نفی‌می‌کنید‌به‌اسلحه‌که‌می رسد هی‌افتخاردرورمیکنید.بس‌کنیداین‌مغاله‌هارا. آیا اینها اصلا فکر کردند آنها چه جوابی می دهند؟

ماهواره چینی با موفقیت به فضا ارسال شداین ماهواره چینی روز شنبه با موفقیت به فضا فرستاده شد.

خشکی ۹۷ درصد تالاب بین‌المللی گاوخونی با تامین حقابه رفع می‌شوداصفهان- ایرنا- معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان با بیان این که ۹۷ درصد از وسعت تالاب بین المللی گاوخونی خشک است،گفت: حفظ این تالاب به تامین حقابه آن وابسته است که تاکنون محقق نشده است.

نگرانی کشورها از سرکوب اعتراضات عراق با زور نیروهای امنیتیاعتراضات در عراق به عملکرد اقتصادی دولت، تا کنون دست‌کم ۶۵ کشته برجای گذاشته است. این اعتراضات بزرگترین تظاهرات ضددولتی از زمان آغاز نخست‌وزیری عادل عبدالمهدی محسوب می‌شود. با نیروهای سپاه قدس و حشد الشعبی سرکوب میشن!! IslamicRegimeMustGo سرکوب توسط نیروهای جمهوری اسلامی ریدم به یورونیوز با کارکنان پفیوزش با زور حشدالشعبی و سپاه. نیروهای امنیتی عراق آدم نکشتن تا الان

تجدید عهد ترکیه با اتحادیه اروپا بر سر پناه‌جویان؛ یونان ترکیه را متهم کرد