علیرضابیگی: نیروی انتظامی با کارگران هپکو مدارا کند

06/10/2019 11:34:00 ق.ظ

نماینده مردم تبریز در مجلس خطاب به نیروی انتظامی گفت: انتظار دارم که با قربانی‌های سازمان خصوصی سازی با مدارا رفتار شود.

نماینده تبریز: *یارانه نقدی می‌تواند ۶ برابر شود *مردم بهتر از دولت و مجلس اقتصاد می‌دانند، آنها با اقتصاد صبحشان را شام می‌کنند

نماینده مردم تبریز در مجلس خطاب به نیروی انتظامی گفت: انتظار دارم که با قربانی‌های سازمان خصوصی سازی با مدارا رفتار شود.

وی با بیان این‌که « دولت باید امید به رفع تحریم‌ها را از دستور خارج کند» اظهار کرد: بارها عنوان شده که قدرت داخلی باید تحریم‌ها را بی اثر کند. روسیه و چین هم با تحریم روبرو هستند ولی آن‌ها به قدرت داخلی خود تکیه کردند. متاسفانه جریان غرب گرا در انتظار کرم غربی‌ها فرصت‌های بسیاری را از دست داد. مشکل ما اروپا و غرب نیست. مشکل ما جریان داخلی است که تمام مشکلات را به غرب گره زده است. ان‌شاءالله ملت، با رای خود زمینه ظهور دولت جوان و انقلابی را فراهم خواهد کرد.

این عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس ضمن انتقاد از سبک خصوصی سازی صنایع  گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی ضرورت واگذاری اقتصاد به مردم بیش از پیش احساس می‌شود. حال که موضوع رانت‌های رنگارنگ و به دنبال آن فسادهای ملموس از طریق دستگاه قضایی بیان می‌شود، بهترین زمان برای ایجاد یک حرکت انقلابی و واگذاری ثروت مردم به مردم است. از کسی پذیرفته نیست که بگوید مردم اقتصاد نمی‌دانند. مردم بهتر از دولت و مجلس اقتصاد می‌دانند. آنها با اقتصاد صبحشان را شام می‌کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نیروی انتظامی به اختیار خودش عمل نمی کند!!!!! و انتخابات نزدیک شد باز گوسفند هم بیشتر از مسوولین جمهوری اسلامی میفهمه دم انتخابات شد سیاسیون در قامت مصلحان و دلسوزان اجتماع ظاهر خواهند شد!

کمبود نیروی انسانی و اعتبارات مشکل جدی آموزش و پرورش استوزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: وزارت آموزش و‌پرورش مصمم است که وضعیت خورستان و‌ سایر استانهایی که شرایط آنها از متوسط کشوری عقب تر است ارتقا پیدا کند. این مشکلات آموزش و پرورش وو.... چرا در مناطق فارس نشین نیست و در مناطق ملتهای ایرانیان غیر فارس است؟ با این حرفها تشگیلات جاهلیت فرقه فارسیسم خیانت و جنایت و جاهلیت شئونیزم پان فارسی را تحریف و توجیح و با فکرهای جاهلانه بازی میکنید؟!!!... دانش صحیح کشورداری وجودنداردکه نمی توانند راهگشاباشندودولت ومجلس به جای حل صحیح مسایل کشوردرهرزمینه ای به زمان،خودموجب ایجادمشکلات شده ودانش ان رانداردکه احادمردم بایددارای امکانات زمان باشندواحادمردم دارای شغل باشن که پتانسیل ان به زمان وجودداردلکن دولت باعدم شناخت وشناخت اشتباه عوضش الحمدالله که مردم سوریه.فلسطین.لبنان.یمن.سودان ووو صدقه سرشما هیچ مشکل اعتباری ندارند حتی زنان_بدون_سرپرست_عراقی رو شما حقوق ماهیانه بهشون میدید وروحانی گفت زیربارتحریمها ما علاوه برتامین سلاح ومهمات تونستیم حقوق_ارتش_سوریه_وعراق_روهم_پرداخت_کنیم.

پهپاد جاسوسی آمریکا با تجهیزات بومی ایران سرنگون شدجانشین وزیر دفاع: ۶۰ هزار آمریکایی در اطراف کشور ما حضور دارند و آنها قطعا این عقلانیت را دارند که اقدامی علیه ما نکنند می‌فهمند تجهیزات و امکاناتی می‌سازیم و استفاده می‌کنیم که توانسته هواپیماهای بدون سرنشین آنها را سرنگون کرده و یا پهپاد آنها را بنشانیم مث‌ ماهواره ای که بومی بود بعد گندش دراومد همه تجهیزاتش از المان خریداری شده و هنوز که هنوزه رو زمین به عنوان دکور ازش استفاده میشه سردار،سلاح‌های‌کشتار‌انسانها مثل درخت ‌وجانوری‌‌خاص‌نیست‌تا بخواهیدبومی‌ایرانشان‌کنید همه طراحی‌ و ساخت‌ غرب‌ می باشند چطور‌درعالم‌اندیشه‌هر‌استدلالی‌را‌با‌منشاء‌غربی‌نفی‌می‌کنید‌به‌اسلحه‌که‌می رسد هی‌افتخاردرورمیکنید.بس‌کنیداین‌مغاله‌هارا. آیا اینها اصلا فکر کردند آنها چه جوابی می دهند؟

ماهواره چینی با موفقیت به فضا ارسال شداین ماهواره چینی روز شنبه با موفقیت به فضا فرستاده شد.

خشکی ۹۷ درصد تالاب بین‌المللی گاوخونی با تامین حقابه رفع می‌شوداصفهان- ایرنا- معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان با بیان این که ۹۷ درصد از وسعت تالاب بین المللی گاوخونی خشک است،گفت: حفظ این تالاب به تامین حقابه آن وابسته است که تاکنون محقق نشده است.

نگرانی کشورها از سرکوب اعتراضات عراق با زور نیروهای امنیتیاعتراضات در عراق به عملکرد اقتصادی دولت، تا کنون دست‌کم ۶۵ کشته برجای گذاشته است. این اعتراضات بزرگترین تظاهرات ضددولتی از زمان آغاز نخست‌وزیری عادل عبدالمهدی محسوب می‌شود. با نیروهای سپاه قدس و حشد الشعبی سرکوب میشن!! IslamicRegimeMustGo سرکوب توسط نیروهای جمهوری اسلامی ریدم به یورونیوز با کارکنان پفیوزش با زور حشدالشعبی و سپاه. نیروهای امنیتی عراق آدم نکشتن تا الان

تجدید عهد ترکیه با اتحادیه اروپا بر سر پناه‌جویان؛ یونان ترکیه را متهم کرد

به گزارش ایسنا، احمد علیرضا بیگی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: از نیروی انتظامی انتظار دارم که با قربانی‌های سازمان خصوصی سازی با مدارا رفتار کند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محسن حاجی میرزایی در شورای آموزش و‌ پرورش استان خوزستان که در استانداری برگزار شد، گفت: ما در وزارت آموزش و پرورش مصمم هستیم که وضعیت خورستان و‌ سایر استانهایی که شرایط آنها از متوسط کشوری عقب تر است ارتقا پیدا کند و به شاخص های متعادل نزدیک شود.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع،  سردار قاسم تقی زاده جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دومین همایش ملی مصون سازی زیرساخت ها و صیانت از مردم که در سالن همایش های الغدیر وزارت کشور برگزار شد، اظهارداشت: مجموعه نیروهای مسلح و صنعت دفاعی توانست فعالیت های علمی و صنعتی را در سطح ملی، مدیریت و پیش ببرد و به طور طبیعی و با توجه به تکنولوژی ها و فناوری های سلاح های دشمنان و تهدیدات موجود از سوی رژیم صهیونیستی و آمریکا، فناوری های های مقابله و تکنولوژی های جهشی دفاعی را طراحی و بکار گرفته است.عملیات ارسال ماهواره چین به فضا با موفقیت انجام شد.

اگر کارگران هپکو روی ریل آهن سفره خود را پهن می‌کنند و روی آن سنگ می‌گذارند و بر آن می‌گریند و شریان خط شمال به جنوب را مسدود می‌کنند و دستور کنار زدن آن‌ها صادر می‌شود، مدارا با آن‌ها مورد انتظار اینجانب است. نیروی انتظامی بداند که طغیان کارگران معلول دیگری دارد که ان‌شاءالله با رسیدگی قاطع دستگاه قضایی طومارشان در هم پیچیده خواهد شد. وزیر آموزش و پرورش کمبود نیروی انسانی و اعتبارات را از مشکلات جدی وزارت آموزش و پرورش دانست وگفت: با اعتبارات موجود در مجموعه وزارت آموزش و پرورش فقط قادر هستیم به۶۰ درصد تعهدات خود عمل کنیم. وی با بیان این‌که « دولت باید امید به رفع تحریم‌ها را از دستور خارج کند» اظهار کرد: بارها عنوان شده که قدرت داخلی باید تحریم‌ها را بی اثر کند.   جانشین وزیر دفاع با اشاره به روند شکل گیری صنعت موشکی کشور گفت: روزی که فعالیت در حوزه موشکی را شروع کردیم، پنج نفر بودیم و روی موشک های زمین به زمین کار می کردند اما بعد از مدتی به این نتیجه رسیدیم که نباید انفعال داشته باشیم و باید با ابتکار پیش برویم و برای ایجاد بازدارندگی موثر بحث تهاجمی را مد نظر قرار دادیم. روسیه و چین هم با تحریم روبرو هستند ولی آن‌ها به قدرت داخلی خود تکیه کردند. وی خاطرنشان کرد: ما مسئله ای را می توانیم حل کنیم که به درستی آن را بفهمیم و ریشه های آن را درک کنیم و بشناسیم. متاسفانه جریان غرب گرا در انتظار کرم غربی‌ها فرصت‌های بسیاری را از دست داد.

مشکل ما اروپا و غرب نیست. وزیر آموزش و پرورش گفت: باید بررسی شود که هرکدام از ما چه سهمی در شکل گیری این مشکلات داریم .   وی افزود: در موشک های دوربرد زمین به زمین نیز از سوخت جامد استفاده می‌کنیم که با استفاده از این فناوری در موشک های ذوالفقار که با آن پایگاه های داعش را در بوکمال و دیرزور مورد اصابت قرار دادیم و بواسطه آن ۷۴ نفر از فرماندهان داعش کشته شدند و همین باعث شد کار داعش تمام شود، استفاده کردیم. مشکل ما جریان داخلی است که تمام مشکلات را به غرب گره زده است. ان‌شاءالله ملت، با رای خود زمینه ظهور دولت جوان و انقلابی را فراهم خواهد کرد. وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کنونی۴۰ ساله است، افزود: در حال حاضر ۲۵ سال است که سامان دهی نیروی انسانی دچار اشکال است و در حالی که من دو هفته است شروع به کار کرده ام، با کمبود ۱۰۸ هزار معلم رو به هستم. این عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس ضمن انتقاد از سبک خصوصی سازی صنایع  گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی ضرورت واگذاری اقتصاد به مردم بیش از پیش احساس می‌شود.   وی همچنین گفت: در موشک های ضد زره با استفاده از لیزر دارای موشک هایی مثل هویزه هستیم که کاربرد آن علیه داعش بسیار موثر بود و امروز این موشک جزو دو موشک معروف محسوب می شود. حال که موضوع رانت‌های رنگارنگ و به دنبال آن فسادهای ملموس از طریق دستگاه قضایی بیان می‌شود، بهترین زمان برای ایجاد یک حرکت انقلابی و واگذاری ثروت مردم به مردم است. وی گفت: دولت باید حس کند و پرورش که آموزش یک قابلیت ممتاز است که در سختی ها به یاری کشور می آید.

از کسی پذیرفته نیست که بگوید مردم اقتصاد نمی‌دانند. مردم بهتر از دولت و مجلس اقتصاد می‌دانند. حاجی میرزایی گفت: وضعیت آموزشی در استان خوزستان تغییر خواهد کرد البته این تغییر زمانی رخ می دهد که رویکردها در این جمع تغییر پیدا کند.   جانشین وزیر دفاع گفت: در حوزه دریا نیز پروژه و کار های بزرگی انجام گرفته و موشک های نقطه زن بسیار دقیق در این حوزه داریم. آنها با اقتصاد صبحشان را شام می‌کنند. علیرضابیگی با انتقاد از سیاست‌های ارزی نیز تصریح کرد:‌ مسئولان بانک مرکزی باید در محاکم پاسخگوی اشتباهات باشند. حاجی میرزایی همچنین گفت: دولت تصمیم گرفته است  ظرف دوماه آینده وضعیت نیروی انسانی را تعیین تکلیف کند و امسال نیاز ما به نیروی انسانی شدیدتر است. البته آنها انگشت اتهام را به سمت رئیس دولت می‌گیرند، مدعی هستند که اجرای دستور کرده‌اند.   وی در ادامه تصریح کرد: ما امروز جزو کشور های برتر در عرصه فناوری کنترل و شناسایی و انهدام پهپاد هستیم و رادارهای و سیستم های میکروالکترونیک بسیار پیشرفته ای داریم؛ همچنین در بحث ساخت هواپیمای جنگنده نیز توانستیم جنگنده پیشرفته کوثر را تولید کنیم.

این عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به تاثیر ارز بر نرخ تضمینی خرید محصولات گفت: همین ارز ۴۲۰۰ تومانی سبب محاسبه غیر دقیق نرخ خرید تضمینی گندم می‌شود. کد خبر: 328677. خرید تضمینی به فروش اجباری تبدیل می‌شود. علی القاعده خرید تضمینی برای جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان است.   وی ادامه داد: ما به دنبال آن هستیم سلاحی بسازیم که از سلاح آمریکا برتر و البته قیمت آن ارزان تر و متناسب با جغرافیای تهدید باشد؛ البته تمام این تلاش ها در حالی صورت می گیرد که میانگین سنی دانشمندان وزارت دفاع ۳۳ سال است و آنها آماده کارهای بزرگی هستند. تا اگر در بازار مشتری پیدا نکردند آن را به دولت بفروشند ولی دولت با احتساب غلط در محاسبه قیمت با به کارگیری نرم افزارهای دولتی کشاورز را وادار به فروش گندم به دولت می‌کند. در حالی که خریداران با قیمت بالاتر و در بازار داخلی و خارجی حضور دارند.

هزینه‌های کشاورزان بر مبنای قیمت آزاد و دلار است اما فروش آن‌ها با قیمت‌های غیر واقعی محاسبه می‌شود.   سردار تقی زاده در ادامه با اشاره به انتقال ناوگان پنجم آمریکا از بحرین، اظهار داشت: تحرک های آمریکا در منطقه به صورت ساعتی رصد می شود، به عنوان مثال هواپیماهای u2 آمریکا که از قبرس بلند می‌شدند و بر فراز منطقه روزی دو بار پرواز داشتند با ساخت سامانه پدافند هوایی باور ۳۷۳ متوجه شدند که این سامانه می تواند آنها را رهگیری و منهدم کند لذا این پروازها را متوقف کردند. علیرضابیگی هم‌چنین با اشاره به مبلغ ۱۴ میلیارد دلاری برای تامین کالاهای اساسی گفت: اگر این ۱۴ میلیارد دلار را به ریال تبدیل کنیم مبلغی معادل ۱۶۰ هزار میلیارد تومان یعنی ۵ برابر مبلغ یارانه‌ی هر فرد می‌شود. یارانه‌ای که امروز پس از ۱۰ سال ۴۵ هزار تومان باقی مانده و دست کم می‌تواند ۶ برابر افزایش پیدا کند. نماینده مردم تبریز و آذر شهر در مجلس خطاب به وزیر کشور گفت: آثار وحشتناک اقتصاد غیر واقعی امروز خود را در قاچاق روزانه بنزین و گازوئیل نشان می‌دهد آری، یک پنجم تولید سوخت ما قاچاق می‌شود.   وی ادامه داد: پدافند غیرعامل موثر و بازدارنده است به خصوص در مسائل سایبری؛ البته کارهای بسیار بزرگی تا کنون صورت گرفته است. سوالی از وزیر کشور در مورد قاچاق مطرح کردم.

آقای وزیر به کمیسیون آمدند اما نتوانستند در مورد مستندی که یک سال قبل توسط صدا و سیما ساخته شده بود پاسخ دهد. آیا می‌توان باور کرد که وزارت کشور هیچ نقشی در قاچاق ندارد. انتهای پیام. چرا وزیر کشور در نمایش این مستند به مردم توضیحی نداد. این کار عذر بدتر از گناه بود. البته وزیر کشور ترجیح داد سوال به صحن علنی بیاید.

علیرضابیگی افزود:‌ همین سیاست های واگذاری ثروت به مردم می‌تواند مفید باشد. سهام عدالت نیز برای همین گذاشته شده است که فاصله طبقاتی را کم کرده و مردم را توانمند کند. آیا می‌دانید اقتصاد خصوصی سازی فعلی چه بلایی به اعتماد مردم آورده است. شیوه موضع گیری دولت ما را به یاد شیوه موضع گیری دکتر احمدی‌نژاد می‌اندازد. انتهای پیام .