حسن روحانی, علیرضا معزی

حسن روحانی, علیرضا معزی

علیرضا معزی به عنوان نماینده رئیس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما منصوب شد

رئیس جمهور در حکمی «علیرضا معزی» را برای مدت دوسال به عنوان «نماینده رئیس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما» منصوب کرد.

23/06/2020 12:09:00 ب.ظ

🔻در حکمی از سوی دکتر روحانی ؛ 🔹 علیرضا معزی به عنوان نماینده رئیس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما منصوب شد 🔹رئیس جمهور در حکمی « علیرضا معزی » را برای مدت دوسال به عنوان «نماینده رئیس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما» منصوب کرد...

رئیس جمهور در حکمی « علیرضا معزی » را برای مدت دوسال به عنوان «نماینده رئیس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما» منصوب کرد.

، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیمجناب آقای علیرضا معزیدر اجرای بند 1 ماده 1 و ماده 2 قانون نحوه اجرای اصل 175 قانون اساسی در بخش نظارت، مصوب 1370.7.11 مجمع تشخیص مصلحت نظام و با عنایت به تعهد، شایستگی و سوابق مفید جناب‌عالی، به موجب این حکم برای مدت دو سال به عنوان «نماینده رئیس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما» منصوب می‌شوید.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟ بازداشت‌شدگان خوزستان؛ نگهداری غیرقانونی در شرایط غیرمجاز

امید است ضمن همکاری مؤثر با سایر اعضای محترم آن شورا در انجام وظایف نظارتی مقرر در قانون یاد شده، با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.حسن روحانی           ادامه مطلب: پاد »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل: ایران خطرناکترین کشور در خاورمیانه استرئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل: ایران خطرناکترین کشور در خاورمیانه است آویو کوخاوی، رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل گفت ایران نه فقط به خاطر برنامه‌ هسته‌ای، که به دلیل تسلیحات متعارف و حمایتش از فعالیت‌های تروریستی علیه اسرائیل خطرناکترین کشور خاورمیانه است

روایت مجازی کدخدایی از دیدارش با قالیباف و نواب رئیس مجلس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی شورای نگهبان روایتی از دیدارش با رئیس و نواب رئیس مجلس را در فضای مجازی منتشر کرده است.

جمشید پژویان رئیس سابق شورای رقابت ایران بر اثر کرونا درگذشتجمشید پژویان، استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و رئیس سابق شورای رقابت ایران بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. - خبرگزاری آناتولی

پوتین تلاش دوباره برای رییس جمهور شدن را رد نکردمسکو - ایرنا - در حالی که براساس قانون اساسی فعلی روسیه پوتین پس از سال ۲۰۲۴ میلادی دیگر نمی تواند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند رییس جمهوری روسیه تلاش دوباره برای تصاحب این جایگاه را رد نکرد.

جمشید پژویان درگذشتجمشید پژویان درگذشت جمشید پژویان، اقتصاددان و رئیس سابق شورای رقابت به دلیل ابتلا به بیماری کوئید۱۹ درگذشت.

"محمدمهدی دادمان" رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی شد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimحجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حکمی محمد مهدی دادمان را به ریاست «حوزه هنری» منصوب کرد.