علم‌الهدی: مردم اصفهان برای نان و آب مقابل انقلاب نمی‌ایستند

12/09/1400 03:16:00 ب.ظ

احمد علم‌الهدی، روز جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰، در واکنش به اعتراضات اصفهان معترضان را «مزدور دشمن» دانست و گفت: «دشمنان مزدوران خود را با کوکتل مولوتوف به میان مردم فرستادند». اخبار_ایران اعتراضات_اصفهان

احمد علم‌الهدی، روز جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰، در واکنش به اعتراضات اصفهان معترضان را «مزدور دشمن» دانست و...

احمد علم‌الهدی، روز جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰، در واکنش به اعتراضات اصفهان معترضان را «مزدور دشمن» دانست و گفت : «دشمنان مزدوران خود را با کوکتل مولوتوف به میان مردم فرستادند». این عضو مجلس خبرگان بدون اشاره به نام رسانه‌ای گفت عده‌ای در داخل مطالبات مردم را تحریف می‌کنند.

به گفته علم الهدی صدا و سیمای جمهوری اسلامی در مدیریت رسانه‌‌ای اعتراضات اصفهان هوشمندانه عمل کرد. او می‌گوید اعتراضات روز جمعه، پنجم آذر ماه، توسط دشمنان مردم اصفهان شکل گرفته است. به گفته امام جمعه شهر مشهد، مردم ایران ثابت کرده‌‌اند «مدیریت داهیانه رهبری» بر همه چیز زندگی آن‌ها مقدم است.

او می‌گوید مردم پای انقلاب تا آخرین قطره خون ایستاده‌اند و «از همه چیز ممکن است دست بردارند اما از نظام و انقلاب دست برنمی‌دارند». براساس گزارش‌ها در اعتراضات روز جمعه، هزاران نفر از شهروندان اصفهانی به خیابان آمدند. این اعتراضات با شلیک گاز اشک‌آور و گلوله ساچمه‌‌ای از سوی ماموران انتظامی و امنیتی به خشونت کشیده شد. همچنین گزارش‌های حقوق بشری از بازداشت بیش از ۲۰۰ نفر و مجروح شدن چند ده نفر حکایت دارد. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

چین با چه شرایطی نفت ایران را می خرد؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: چندی پیش «شی جین پینگ» رئیس جمهور چین بنا بر دعوت پادشاهی سعودی راهی ریاض شد تا در دو نشست یکی میان چین و سران کشورهای عربی و دیگری با حضور رئیس جمهور چین و سران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس شرکت داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مشکلات به حدی زیاد شده که مردم توان ایستادگی ندارند/ کشور تاوان تندروی‌های گروهی از افراطیون را می‌دهد/ باید اعتبار و اعتماد اجتماعی را بازگردانیم/ برخی مشکلات با دستور حاکمیتی متوقف می‌شودرجایی در گفت‌وگو با ایلنا: مشکلات به حدی زیاد شده که مردم توان ایستادگی ندارند/ کشور تاوان تندروی‌های گروهی از افراطیون را می‌دهد/ باید اعتبار و اعتماد اجتماعی را بازگردانیم/ برخی مشکلات با دستور حاکمیتی متوقف می‌شود

۳۰ سال از جنگ گذشته اما رنج مردم حلبچه ادامه دارد

حکومت دینی باید پشتیبان مردم برای اقامه عدالت باشدمشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: طبق آیات قرآن هدف اصلی تمام انبیا آن است که قسط و عدل را اقامه کنند. پس باید حکومت‌های دینی عده و عده خود را فراهم کنند تا مردم خودجوش برای عدالت قیام کنند و حکومت باید مقوم و پشتیبان مردم باشد نه مانع آنها.

استاندار تهران: برای تأمین آب شرب تهران مشکلی نداریم/مردم نگران نباشنداستاندار تهران با تاکید بر اینکه برای تامین آب شرب تهران مشکلی وجود ندارد، گفت: اینکه گفته شده تهران تنها برای ۹۰ روز آب شرب دارد صحیح نیست، لذا شهروندان نگران نباشند. نگران نباشید، با شلنگ بیافتید به جون ماشین هاتون و استخرهاتون رو پر کنید گور بابای رود ها و بقبه ی استان ها جوانان اصفهان حتما امروز بدون کاندم بیایید چون میخواییم زن این کچل و حامله کنید ... میگم حالا اب به زاینده رود اومد یا نیومد؟؟؟

ثبات اقتصادی، حمایت از تولید و تامین معیشت مردم محور اصلی بودجه باید باشدرئیس جمهور با اشاره به دقت و جدیت اعضای هیات دولت در بررسی و تصویب تبصره‌های لایحه بودجه در جلسات فشرده روزهای اخیر گفت: ثبات اقتصادی حمایت از تولیدکنندگان و مشارکت فعال بخش خصوصی در اقتصاد کشور و تامین معیشت مردم محورهای اصلی و مورد توجه دولت در تصویب لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور باید باشد.

ثبات اقتصادی، حمایت از تولید و تامین معیشت مردم محور اصلی بودجه باید باشدرئیس جمهور با اشاره به دقت و جدیت اعضای هیات دولت در بررسی و تصویب تبصره‌های لایحه بودجه در جلسات فشرده روزهای اخیر گفت: ثبات اقتصادی حمایت از تولیدکنندگان و مشارکت فعال بخش خصوصی در اقتصاد کشور و تامین معیشت مردم محورهای اصلی و مورد توجه دولت در تصویب لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور باید باشد. تا وقتی که سیاست دشمن تراشی را ادامه بدین وضع همینه با دنیا باید همراه باشید قیمت دلار در ترکیه رو‌ ببینید.عاقبت دهان کجی به دنیا ظلم در حق مردمه.امیدوارم وجدانتان به زودی بیدار شود و درد مردم‌رو‌ ببینید حمایت از تولید یا حمایت از فرغون ساز داخلی!!!! جمع کنید بابا فقط مزخرف بلدید بگید ولی عمل کردن هیچچچ