علم‌الهدی: اظهار نفرت از زن بی‌حجاب، تکلیف الهی است

01/11/1400 03:55:00 ب.ظ

«احمد علم‌الهدی»، روز جمعه، ۱ بهمن ۱۴۰۰، با اشاره به موضوع حجاب زنان گفت:«مظاهر اجتماعی ما مالامال از مفاسد و منکرات و بی‌حجابی شده و متاسفانه بی‌تفاوت از کنار این وضعیت گذر می‌کنیم». اخبار_ایران علم_الهدی

«احمد علم‌الهدی»، روز جمعه، ۱ بهمن ۱۴۰۰، با اشاره به موضوع حجاب زنان گفت : «مظاهر اجتماعی ما مالامال از مفاسد و منکرات و بی‌حجابی شده و متاسفانه بی‌تفاوت از کنار این وضعیت گذر می‌کنیم».

او گفته است «بی‌حجابی» نماد آزادی زن نیست بلکه نشانگر آزادی مرد است و ادامه داد: «آزادی زن در این است که با صیانت، خود را حفظ کند تا مورد تجاوز ستمگرانه یک مرد ولو در حد نگاه و تماشا قرار نگیرد».

امام جمعه مشهد می‌گوید زنان از نظر جسمی آسیب پذیر و نیازمند صیانت هستند و به وسیله حجاب «شخصیت و مقام زن محفوظ می‌ماند. در غیر این صورت این شخصیت از بین رفته و مورد تجاوز قرار می‌گیرد». نماینده خامنه‌ای در خراسان رضوی با اشاره به اینکه زنان هیجان بیشتری نسبت به مردان از خود بروز می‌دهند، به موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: «این هیجان به دلیل تحریک کننده بودن برای مردان حرام است اما اجبار فدراسیون بین المللی فوتبال برای حضور زنان در تماشای فوتبال صرفا ناشی از شیطنت و رذالت یک عده خارج نشین است».

به گفته علم الهدی زنان نباید از تماشای فوتبال محروم و صرفا محدود به تماشای آن از آیینه تلویزیون شوند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یک خبرنگار حوزه اقتصادی از سوی جمهوری اسلامی به بیش از سه سال زندان محکوم شدامیرعباس آذرم‌وند که خبرنگار حوزه‌ اقتصادی در برخی از رسانه های داخل ایران بود،‌ از سوی دادگاه انقلاب تهران به حداقل سه سال و هفت سال زندان محکوم شد.

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های آمریکا بودوزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگویی خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای را یکی از بدترین تصمیمات سیاست خارجی آمریکا خواند. کدام تصمیم امریکادرمورد نحوه برخورد باایران درست بوده که بلینکن تصمیم کشورش بخروج از برجام را اشتباه اعلام کرده است.؟ترامپ برای خشنودی لابی اسراییل و عربستان لازم بود امریکا را هم آتش میزد.

میراسماعیلی: چرا باید هم از خارج سیلی بخوریم، هم از داخل؟رییس فدراسیون جودو گفت: چرا کمیته ملی المپیک ۵۰ درصد بودجه ما را کاهش داده است؟ چرا باید هم از بیگانگان سیلی بخوریم، هم از داخلی‌ها؟

بازگشت مهدی تاج پس از ۱۶ ماه سکوت؛ از او چه سوالاتی بپرسیم؟

آزادی «افشار محب» از زندان اردبیل پس از یک ماه بازداشت

عدم استقبال پوتین از رئیسی در فرودگاه مسکوحکومت جمهوری اسلامی ایران که به دلیل ناکارآمدی سیاست‌های داخلی و خارجی خود از جمله پرونده جنجال‌برانگیز هسته‌ای، تنش‌زایی با همسایگان، مداخله‌جویی و سگ شیردہ 🐷 خامنه ای و گاو شیردہ 🐄 سلمان آل سعود خاک بر سر العربیه ایران هم آمد رییس جمهور نرفت به استقبال ش😎