علت خروج هواپیمای تهران - کرمانشاه از باند فرودگاه هنوز مشخص نیست | DW | 01.02.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سه سانحه هواپیمایی در ظرف یک هفته در ایران اتفاق افتاد. آخرین سانحه خروج هواپیمای تهران - کرمانشاه از باند فرودگاه است. در این حادثه آسیبی به خلبان و سرنشینان هواپیما وارد نشده اما علت بروز این حادثه هنوز رسما مشخص نیست.

جلیل بالایی، مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه اطلاع داد صبح شنبه پرواز ۲۸۳ تهران - کرمانشاه متعلق به شرکت هواپیمایی ایران‌ایر بعد از لندینگ و طی‌کردن حدود نیمی از مسیر از باند فرودگاه منحرف شده است.به گفته بالایی در این سانحه هیچ آسیبی به خلبان و سرنشینان هواپیما وارد نشده و همه آنها به داخل فرودگاه منتقل شدند.

هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه هم درباره این حادثه گفت: «این هواپیما بعد از انتقال به تاکسی‌وی، یکی از چرخ‌های آن به دلیل بارش سنگین برف به طول ۶ متر لیز خورده که خوشبختانه هیچ گونه مشکلی برای آن به وجود نیامده است.»صنعت هوایی ایران در هفته گذشته سه سانحه هوایی را ثبت کرد. هواپیمای مسافربری کاسپین روز دوشنبه هفتم بهمن که از تهران به ماهشهر پرواز می‌کرد به دلیل نقص فنی از باند فرودگاه ماهشهر خارج شد.مجموعه این حوادث نگرانی نسبت به پرواز با هواپیما را در ایران بیشتر کرده است.

رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به سوال خبرگزاری تسنیم مبنی بر این‌که آیا این‌که گفته می‌شود هواپیما به علت نقص فنی از باند خارج شده، پاسخ داده است: «به هیچ وجه نمی‌توان هم‌اکنون درباره علت خروج هواپیما از باند صحبت کرد و آن را ناشی از نقص فنی هواپیما دانست چرا که باید منتظر بررسی دقیق این سانحه باشیم.»

سرهنگ سیامک یدی، رئیس پلیس فرودگاه کرمانشاه هم درباره خروج هواپیمای تهران کرمانشاه از باند فرودگاه گفته است که این"حادثه جزئی" بوده و"به دلیل بارش سنگین برف و لغزندگی باند فرودگاه یکی از چرخ‌هایش از باند خارج شد."محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی ایران هم گفته است که به علت"یخ‌زدگی بخشی از باند فرودگاه کرمانشاه چرخ‌های هواپیما در گل فرو رفته است و خوشبختانه مسئله چندان جدی نبوه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

توباند فرودگاه نمیتونند هواپیما بنشونند حساب کن بخواند جنگنده بلند کنند و رو ناو بنشینند .پدافند بخواد کروز را بزنه و کارخونه خودرو سازیمون تولیدات داره و مملکن منزوی خوب به درک بهترین راهبرد برای یک کشور . بسیار پیچیده و متفکرانه .متصل به درگاه الهی

نميدانيد علتش چيست ؟؟ تحريم فروش قطعات هواپيما به ايران، اينست علتش، واين را شما نميدانيد ؟!؟! احمق هستيد، يا ديگران را احمق فرض كرده ايد ؟؟

چرا... خیلی از این سوانح که مستقیما متوجه جان ملت ایرانه، تحریم های ظالمانه امریکای جنایتکاره، مثل همین تحریم هواپیمایی! که دستش تا آرنج به خون مردم ایران و سایر ملت های مظلوم آغشته است! و لعنت به پادوهای احمق امریکا که شماها باشید!

با قطار باید رفت 😂😂😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسپر: آمریکا در پی استقرار سامانه دفاعی در برابر ایران در خاک عراق استدولت واشنگتن بنا دارد سامانه دفاع پاتریوت را «برای دفاع از سربازان خود» در عراق مستقر کند. این سپر ها نجاتتون نمیده بلکه آدم بودن نجاتتون میده 😂 کار خوبی میکنه، ولی فایده نداره ، بخواد بخوره میخوره ، چه با سامانه دفاعی چه بی سامانه دفاعی بی زحمت رفتی در رو پشت سرت ببند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادستان کل کشور: پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی در حال بررسی استشیراز - ایرنا- دادستان کل کشور گفت: موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی و چگونگی رسیدگی به آن در حال بررسی است ، در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده و به لحاظ پیچیدگی موضوع باید کارشناسان در باره آن نظر جامع بدهند. نه_مرسى شماها خودتون زدین حالا اینم نمایش جدیدتونه مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه‌ای_جنایتکار جعبه سیاه را تحویل بده الدنگ انگار ما به دادگاه فرمایشی شما نیاز داریم .
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پیام اتحاد و امیدواری رهبران اتحادیه اروپا در آستانه خروج بریتانیارهبران نهادهای اتحادیه اروپا روز جمعه ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) در آستانه خروج رسمی بریتانیا از این اتحادیه در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در بروکسل شرکت کردند. حالا این رو با خاورمیانه یا اتحادیه عرب مقایسه کنید کلا کشور مورد نظر رو بایکوت میکنن بهتر ، انگلیس ویروس بود تو ساختار اتحادیه ...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نرخ بیکاری در منطقه یورو به پایین‌ترین حد در دوازه سال گذشته رسیدبه گفته یورواستات، بیکاری طی چند سال گذشته به ویژه در کشورهایی که در صدر بحران بدهی منطقه یورو قرار داشته‌اند، بصورت متوالی کاهش یافته، اما نرخ بیکاری در این کشورها با ابرقدرت اقتصادی اروپا یعنی آلمان، همچنان اختلاف فاحش دارد. لطفا لینک منبع تان را از یورواستات در متن خبر در سایت بگذارید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه جلسه استیضاح |‌ روز دوم پرسش‌ها در دادگاه؛ سپس تصمیم بر سر حضور شهود در سناادامه جلسه استیضاح |‌ روز دوم پرسش‌ها در دادگاه؛ سپس تصمیم بر سر حضور شهود در سنا سنای ایالات متحده پنج شنبه صحنه آخرین دور پرسش و پاسخ سناتورها با وکلای مدافع پرزیدنت ترامپ و قانونگذاران مجلس نمایندگان بر سر پرونده استیضاح رئیس جمهور است. سنا دنبال 'ماست مالیزاسیون'ماجرای 'اوکراین گیت'بنفع ترامپ است.اگر آنها غیر از مدارک و اسناد افشا شده،دنبال حقیقت یابی بیشتر هستند،چرا از احضار جان بولتون برای شهادت دادن می ترسند؟! مگر بولتون یکی از عالی ترین مشاوران امنیتی کاخ سفید نبوده است؟ و مگر سناتورها سوگند نخورده اند؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۳۰ سال پیش در چنین روزی: صف بی‌پایان در برابر اولین مک‌دونالد شوروی«... چیزی از غرب بود. چیزی باورنکردنی. همه برای [تجربه کردن] این چیز باور نکردنی، صف کشیدند.» مردم احتمالا فکر میکردن همبرگرش موزه 🥵 بعدشم کشورشون رفت رو هوا😂😂معلوم نیست از رئیس جمهوراتون باید بیشتر ترسید یا از فرهنگتون یا کلا از هرچی که رنگ و بوی شماها رو داره😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »