علایم خفیف ابتلا به کرونا / ناشنوایی؛ علامتی نادر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ناشنوایی؛ علامت نادر ابتلا به کرونا مردانی: *بدنبال ابتلا به کرونا، بروز ناشنوایی حالتی بسیار نادر است *نباید اینگونه باشد که هرفردی تا اندکی گوش‌هایش سنگین شد، فکر کند که به کرونا مبتلا شده *از بین رفتن حس بویایی و چشایی می‌تواند تا دو ماه پایدار باشد

دکتر مسعود مردانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علائم خفیف ابتلای به کرونا، گفت: ضعف، خستگی، بی‌حالی، سر درد و... از علائم ابتلا به نوع خفیف کرونا هستند. نکته قابل توجه آن است که ۵۵ درصد کل بیماران یا علامت ندارند یا به شکل خفیف به بیماری مبتلا می‌شوند.

مردانی درد اندام‌ها و احساس درد در قسمت پشت بدن را از علائم کرونا معرفی کرد و افزود: اخیرا طی گزارشات هم می‌بینیم که این مورد نسبت به گذشته بیشتر شده است. این متخصص بیماری‌های عفونی افزود: درد شکم همراه با تب، بی‌اشتهایی، تهوع و استفراع می‌تواند نشانه‌ بروز کووید۱۹ باشد. البته اینکه هر فرد با دیدن تنها یک علامت در خود بلافاصله آن را به کرونا نسبت دهد، کار منطقی نیست. عمدتا سابقه تماس فرد با سایر مبتلایان کرونا اهمیت زیادی دارد، زیرا فردی که با بیمار مبتلا به کرونا در ارتباط نبوده اما علائم بیماری را دارد، ممکن است به بیماری دیگری دچار شده باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 7104 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به 800 هزار و 849 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت آمریکا قیمت پایه جهانی واکسن احتمالی کرونا را مشخص کرد؛ هر فرد حدود ۴۰ دلاردولت آمریکا قیمت پایه جهانی واکسن احتمالی کرونا را مشخص کرد؛ هر فرد حدود ۴۰ دلار به گزارش خبرگزاری رویترز، این توافق که مشروط به تأیید محصول نهایی است، واکسن کافی را برای واکسیناسیون ۵۰ میلیون آمریکایی تضمین می‌کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابتلای 1368 نفر به کرونا در اسرائیل طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان دکتری مبتلا به کرونا آغاز شدسخنگوی سازمان سنجش: داوطلبانی که علائم بیماری آنها از ۲۸ تیر ۹۹ به صورت قطعی تایید شده تا فردا با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان فرم خوداظهاری را تکمیل کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میرباقری: نباید به خاطر کرونا هیات‌ها تعطیل شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »