علاقمندی کودک افغان به تیم فوتبال سیواس اسپور ترکیه

27/06/1398 03:10 ب.ظ

کودک 8 ساله افغان که علاقه زیادی به تیم سیواس اسپور دارد از رئیس جمهور ترکیه خواست تا شرایط تماشای مسابقه این تیم در استادیوم را برای وی فراهم کند. - خبرگزاری آناتولی

کودک 8 ساله افغان که علاقه زیادی به تیم سیواس اسپور دارد از رئیس جمهور ترکیه خواست تا شرایط تماشای مسابقه این تیم در استادیوم را برای وی فراهم کند. - خبرگزاری آناتولی 18.09.

2019 کابل/خبرگزاری آناتولی ایوب ترکمن، کودک 8 ساله افغان که در قلعه زال ولایت کندوز افغانستان متولد و به دلیل حملات طالبان به همراه خانواده اش به کابل مهاجرت کرده است به خبرنگار آناتولی درباره پیراهن سیواس اسپور که به عنوان هدیه به وی داده شده بود، گفت: از وقتی این پیراهن را هدیه گرفتم طرفدار تیم فوتبال سیواس اسپور ترکیه شدم و تمام مسابقات آن را پیگیری و تماشا می کنم.

وی با بیان اینکه آرزو دارد مسابقه سیواس اسپور را در استادیوم تماشا کند، افزود: زمانی که برق قطع است و امکان دیدن مسابقات سیواس اسپور را از تلویزیون ندارم بعدا از اینترنت حتما دنبال می کنم. ایوب از رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و صالح آیحان استاندار سیواس خواست تا شرایط تماشای مسابقه سیواس اسپور در استادیوم را برای او فراهم کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کودک 8 ساله افغان که علاقه زیادی به تیم سیواس اسپور دارد از رئیس جمهور ترکیه خواست تا شرایط تماشای مسابقه این تیم در استادیوم را برای وی فراهم کند.

والیبالیست ایرانی به تیم بورسای ترکیه پیوستمرتضی شریفی ملی پوش والیبال ایران با تیم شهرداری بورسای ترکیه قرارداد امضا کرد. - خبرگزاری آناتولی

لایحه ممنوعیت کودک همسری آماده تصویب در کمیسیون لوایح دولت استیاسوج - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تشریح آخرین جزییات لایحه ممنوعیت کودک همسری گفت: این لایحه اکنون آخرین مراحل خود را برای تصویب در کمیسیون لوایح دولت می‌گذراند.

دختران فوتبالیست ایران قهرمان تورنمنت کافا شدندتیم ملی فوتبال نوجوان دختر ایران در آخرین دیدار از تورنمنت آسیای مرکزی، موسوم به کافا مقابل میزبان به میدان رفت و به پیروزی رسید. ملی پوشان ایران با شکست ۳ بر ۲ ازبکستان به عنوان قهرمانی این تورنمنت رسیدند

والیبالیست ایرانی به تیم بورسای ترکیه پیوستمرتضی شریفی ملی پوش والیبال ایران با تیم شهرداری بورسای ترکیه قرارداد امضا کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران میزبان ششمین نشست روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیهششمین نشست روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود. گریه داره گریه داره دیوارحاشابلندگریه داره گریه داره گریه داره دیوارحاشابلندتکیه داده

سعید معروف: کم اشتباه بودیم و پیروز شدیمکاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در مسابقه امروز کم اشتباه بازی کردیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

کودک 8 ساله افغان که علاقه زیادی به تیم سیواس اسپور دارد از رئیس جمهور ترکیه خواست تا شرایط تماشای مسابقه این تیم در استادیوم را برای وی فراهم کند.

18.09.2019

کابل/خبرگزاری آناتولی

ایوب ترکمن، کودک 8 ساله افغان که در قلعه زال ولایت کندوز افغانستان متولد و به دلیل حملات طالبان به همراه خانواده اش به کابل مهاجرت کرده است به خبرنگار آناتولی درباره پیراهن سیواس اسپور که به عنوان هدیه به وی داده شده بود، گفت: از وقتی این پیراهن را هدیه گرفتم طرفدار تیم فوتبال سیواس اسپور ترکیه شدم و تمام مسابقات آن را پیگیری و تماشا می کنم.

وی با بیان اینکه آرزو دارد مسابقه سیواس اسپور را در استادیوم تماشا کند، افزود: زمانی که برق قطع است و امکان دیدن مسابقات سیواس اسپور را از تلویزیون ندارم بعدا از اینترنت حتما دنبال می کنم.

ایوب از رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و صالح آیحان استاندار سیواس خواست تا شرایط تماشای مسابقه سیواس اسپور در استادیوم را برای او فراهم کنند.

او با بیان اینکه در خانه بیشتر شبکه های ترکیه را تماشا می کنند، گفت: دیگر می توانم ترکی صحبت کنم.