علاوه بر تایید وزارت اطلاعات، تایید «اطلاعات سپاه» هم به شرط دادن تابعیت به فرزندان والدین ایرانی اضافه شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

♦️علاوه بر تایید وزارت اطلاعات، تایید «اطلاعات سپاه» هم به شرط دادن تابعیت به فرزندان والدین ایرانی اضافه شد ⚡️مجلس ایران در اصلاحیه لایحه اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی، تایید اطلاعات سپاه را نیز از شروط دریافت تابعیت افراد بالای ۱۸ سال قرار داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پرزیدنت ترامپ: آمریکا از کشورهای دیگر می‌خواهد به آزار و تعقیب افراد بر مبنای گرایش‌های دینی آنها پایان دهنددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در جریان یک سخنرانی در سازمان ملل گفت که ایالات متحده آمریکا با صدایی واحد از ملل جهان می‌خواهد به آزار و تعقیب افراد بر مبنای باورها و گرایش‌های دینی آنها پایان دهند، ارتکاب جرائم علیه باورمندان را متوقف کنند، و زندانیان عقیدتی را آزاد کنند.

او افزود که مومنان و باورمندان، تنها به خاطر مومن بودن، به دست دولت‌های خودشان سرکوب، شکنجه، و کشته می‌شوند.پرزیدنت ترامپ اعلام کرد ایالات متحده مبلغ ۲۵ میلیون دلار دیگر را به بودجه فعالیت‌های آزادی ادیان اضافه می‌کند. رئیس جمهوری ایالات متحده همچنین تاکید کرد که دولت او بر آزادی مذهبی و مشکلات آنها متمرکز بوده است و برای آزاد کردن گروگان‌هایی مانند کشیش اندرو برانسون تلاش می‌کند.

او از تمامی کشورهای جهان خواست به سرکوب آزادی‌های مذهبی پایان داده و اجازه دهند مومنان و پیروان همه ادیان آزادانه مناسک مذهبی‌شان را به جا آورند.مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا، پیش از معرفی پرزیدنت ترامپ برای سخنرانی گفت: «ما در حالی این جا در مقر سازمان ملل گرد هم آمده‌ایم که بیش از ۸۰ درصد مردم جهان در کشورهایی زندگی می‌کنند که آزادی دینی‌شان تهدید یا نقض می‌شود.»

ایالات متحده همواره از بزرگترین حامیان آزادی‌های مذهبی در جهان بوده است. مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، روز جمعه ۳۱ خرداد در سخنانی در وزارت خارجه آمریکا«سم براون بک» نماینده ویژه آمریکا در امور آزادی مذهب در جهان نیز که پس از آقای پمپئو سخنرانی می‌کرد گفت، آمریکا به تنهایی نمی‌تواند آزادی مذهبی را تضمین کند، بلکه همه باید سهم داشته باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مدیر بنادر استان هرمزگان رفع توقیف استینا ایمپرو را تایید کردیک مقام محلی در استان هرمزگان ایران رفع توقیف نفتکش استینا ایمپرو را تایید کرده و گفته این نفتکش به زودی بندرعباس را ترک خواهد کرد. این نفتکش، که تحت پرچم بریتانیا حرکت می‌کرده و شرکت مالک آن سوئدی است، بیش از دو ماه پیش توقیف شد. مبارک تون باشه چرا؟؟؟؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سازمان استاندارد وجود 'ضایعات در گندم' را تایید کردسازمان استاندارد وجود 'ضایعات در گندم' را تایید کرد سازمان ملی استاندارد ایران: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که در خرید تضمینی گندم در مواردی برای اینکه بتوانند پول بیشتری از خریدار گندم دریافت کنند، گندم را با ناخالصی‌هایی مخلوط کرده‌اند. از فردا باید خودمون گندم بخریم آرد کنیم پیش به سوبی عصر پارینه سنگی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ صحبت با رئیس جمهور اوکراین درباره جو بایدن را تایید کرددونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تایید کرده که در جریان مکالمه تلفنی با ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، درباره جوبایدن و پسرش که عضو هیات مدیره یک شرکت گاز اوکراینی است، صحبت کرده است. پذیرش این مساله احتمال استیضاح آقای ترامپ را بیش از پیش مطرح کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ تایید کرد که با رئیس جمهوری اوکراین درباره جو بایدن حرف زده استبر اساس اطلاعات منتشر شده دونالد ترامپ قصد داشته از طریق تحقیق درباره هانتر بایدن بداند که آیا پدرش جو بایدن به‌عنوان معاون رئیس جمهوری وقت، دولت اوکراین را برای اخراج دادستانی که در حال تحقیق درباره شرکت گازی وی در اوکراین بوده، تحت فشار گذاشته است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادگاه تجدیدنظر حکم فرشته طوسی را تایید کردThe Islamic Regime has sentenced Ms Fereshteh Toosee to 1.5 years in prison for Defending Women’s Rights. And JZarif tells USAdarFarsi and others that Iranians are not sent to prison for their thoughts and opinions! Islamic Regime was born by lies and exists through more lies! خروش_دانشجو
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مدیر بنادر استان هرمزگان رفع توقیف استینا ایمپرو را تایید کردیک مقام محلی در استان هرمزگان ایران رفع توقیف نفتکش استینا ایمپرو را تایید کرده و گفته این نفتکش به زودی بندرعباس را ترک خواهد کرد. این نفتکش، که تحت پرچم بریتانیا حرکت می‌کرده و شرکت مالک آن سوئدی است، بیش از دو ماه پیش توقیف شد. مبارک تون باشه چرا؟؟؟؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »