عفو بین‌الملل از فشارهای «زن ستیزانه» علیه مخالفان در بلاروس انتقاد کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسئول بخش اروپای شرقی و آسیای مرکزی سازمان عفو بین‌الملل مقامات بلاروس را متهم کرد که عمدا فعالان سیاسی زن یا اعضای خانواده آنها را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند.

آژانس فضایی اروپا، نزدیک‌ترین تصوبر از خورشید توسط ماهواره خورشیدی خود را برای نخستین بار منتشر کرد.

دانیل مولر، یکی از دانشمندان شاغل در آژانس فضایی اروپا تصویرهای جدید از خورشید را همچون کارت پستال‌هایی دانسته که فضاپیما از سفر خود برای ما ارسال کرده است. او می‌گوید که اولین عکس‌ها خارج از تصور آنها بوده، زیرا موفق شده‌اند پدیده‌هایی را ببینند که تا به حال در دسترس نبوده‌اند. گویا آنها اطمینان پیدا کرده‌اند که به این وسیله می‌توانند پاسخ پرسش‌های خود در زمینه خورشید را بیابند.

دانشمندان معتقدند که ماهواره خورشیدی هرچه به خورشید نزدیک‌تر باشد، عکس‌های آن خواناتر خواهند بود. گروهی که هدایت این ماهواره را بر عهده دارند، می‌گویند که دانستن وضعیت دقیق در دو قطب خورشید، بالاترین معماست. آنها امیدوارند که ماهواره خورشیدی عکس‌هایی از قطب‌های خورشیدی نشان دهد که تا به حال دیده نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض عفو بین‌الملل به اعدام دو زندانی کرد و هشدار نسبت به اعدام‌های تازه | DW | 16.07.2020عفو بین‌الملل با انتشار بیانیه‌ای به اعدام دیاکو رسول‌زاده و صابر شیخ عبدالله در زندان ارومیه اعتراض کرد. این سازمان معتقد است که جمهوری اسلامی برای ایجاد ترس و جلوگیری از اعتراضات مردمی اعدام مخالفان را افزایش داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض حضرت‌پور به «ارمنی‌نشین» نامیده شدن قاراباغ در تلویزیون ایراننماینده مجلس ایران از ارمنی‌نشین نامیده شدن قاراباغ آذربایجان در تلویزیون این کشور انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بولتون: اشتیاق ترامپ به توافق با ایران نتیجه‌ای نخواهد داشتمشاور پیشین امنیت ملی آمریکا می‌گوید در ماه‌های آینده و پیش از انتخابات آمریکا، اتفاق مهمی در سیاست خارجی آمریکا در عرصه بین‌الملل رخ نخواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاکید بر ادامه همکاری ایران، روسیه و ترکیه در روند آستانه در مورد سوریهدکتر روحانی در گفتگو با رئیس جمهور روسیه: تاکید بر توسعه همکاری‌های دوجانبه و متوازن در همه سطوح قدردانی از روسیه بابت حمایت از برجام تاکید بر ادامه همکاری ایران، روسیه و ترکیه در روند آستانه در مورد سوریه
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

جستجوی یک هفته‌ای برای یافتن «سها رضانژاد» بی‌نتیجه ماندفرماندار کردکوی: * جستجوی یک هفته‌ای برای یافتن «سها رضانژاد» بی‌نتیجه ماند *عملیات جستجو همچنان تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد *گزینه‌های مختلف را دنبال می‌کنیم *البته از امروز تعداد نیروهای امدادی حاضر در منطقه کمتر شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار نسبت به ورشکستگی بیمارستان ها در بحران کرونارییس بیمارستان آیت الله طالقانی: *بسیاری از بیمارستان‌ها در حال ورشکستگی هستند *درآمد اختصاصی بیمارستان‌ها ۷۰درصد کاهش یافته *هزینه‌ها و مخارج بیرونی بیمارستان‌ها در حال افزایش است *بهمنی که در حال خراب شدن بر سر سیستم درمان کشور است را کاملا حس می‌کنم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »