عضو گردان امام علی در دادگاه مردمی آبان: فرمانده گفت از کمر به بالا بزنید

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو گردان امام علی در دادگاه مردمی آبان: فرمانده گفت از کمر به بالا بزنید العربيه_فارسى

شاهد 458 که از اعضای سابق «گردان امنیتی امام علی» بود، یکی از شاهدان این جلسه از دادگاه بود.

او درباره نحوه برخورد نیروهای امنیتی با معترضان گفت، شماری از نیروهای امنیتی از روی پشت‌بام ساختمان‌‌ها به مردم شلیک کرده و نیروهای این گردان، پمپ بنزین را آتش زدند. مریم فومنی، عضو هیات دادستانی دادگاه هم برای حفظ امنیت شاهد 504 که چشم‌ پزشک است، بجای او شهادت و گفت، تا روز 27 آبان 98، بیش از 70 نفر به‌دلیل اصابت گلوله‌ ساچمه‌ای به چشم در بیمارستان بستری شدند که بیش از نیمی از آنها بینایی یک یا دو چشم‌شان را از دست داده‌اند.علی رضایی، برادر ناصر رضایی از کشته‌شدگان اعتراضات آبان 98 به عنوان شاهد 83 در این دادگاه حاضر شد. او در شهادت خود ضمن اشاره به نحوه کشته‌شدن برادرش گفت، نیروهای امنیتی خانواده او را مجبور کرده‌اند تا مصاحبه تلویزیونی انجام دهند.

برادر آمنه شهبازی فرد دیگر کشته شده در اعتراضات آبان 98 هم به دادگاه گفت که «پیکر خواهرم را با تهدید و پرداخت غرامت تحویل دادند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شاهد جلسات دادگاه مردمی آبان: کسی از کشتار نیزار سالم بیرون نیامددور دوم جلسات «دادگاه بین‌المللی مردمی آبان» برای استماع و بررسی اظهارات شاهدان در خصوص آنچه در جریان کشتار معترضان در آبان سال 98 در ایران رخ داد، با حضور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دومین دور از دادگاه مردمی آبان به صورت غیرعلنی آغاز شدطبق اعلام قبلی، دومین دور از دادگاه_بین‌المللی_مردمی_آبان برای رسیدگی به سرکوب اعتراضات در آبان‌ماه سال ۹۸ روز جمعه، ۱۵ بهمن‌ماه، در لندن آغاز شد. What are the sequence of events to unfold before World War 3? What are the events that will take place during World War 3? MuhammadQasimDreams
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه مردمی آبان؛ ماموران گلوله‌ها را از پیگر جانباختگان خارج می‌کردند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نتایج آرای مردمی فجر در دسترس همه قرار گرفت / «ملاقات خصوصی» همچنان در صدردسترسی مخاطبان برای مشاهده آخرین نتایج آرای مردمی چهلمین جشنواره فیلم فجر فراهم شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درباره سهم استان‌ها از قدرت سیاسی و اقتصادی در ایران چه می‌دانیم؟beehnam هیچی استان سیستان وبلوچستان دارای بزرگترین منابع زیرزمینی ازجمله معدن طلا و...... beehnam مردم سیستان وبلوچستان هیج سهمی ازثروت وقدرت کشور ندارند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

از «متالیکا» تا «CR7»؛ انتخاب کدام اسامی برای نوزادان در فرانسه ممکن نیست؟یکی از نامتعارف‌ترین اسم‌ها پیش از این در سوئد انتخاب شده بود زیرا والدین یک نوزاد پسر برای او نام «Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbbiiii6» را انتخاب کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »