عشق دوران کرونای جهانگرد یهودی-آمریکایی به زادگاه طالبان - BBC News فارسی

14/12/2020 08:45:00 ق.ظ

عشق دوران کرونای جهانگرد یهودی-آمریکایی به زادگاه طالبان

عشق دوران کرونای جهانگرد یهودی-آمریکایی به زادگاه طالبان

برای بار اول که درو بینسکی نام افغانستان را شنیده بود، تصورش را هم نمی‌کرد که اگر روزی به آنجا سفر کند، به حدی دلبسته‌اش شود که بخواهد در میانه همه‌گیری کرونا و وضعیت بحرانی افغانستان برای بار دوم کوله‌بارش را ببندد و به این کشور برود. داستان او را در مطلبی از سهراب سیرت بخوانید.

"افغانستان کمتر مدرنیزه شده و همین حالا هم در مناطقی از افغانستان که سفر کنید حدود صد تا ۲۰۰ سال از نظر زمان به عقب می‌روید."دومین سفر یک جهانگرد شناخته‌شده آمریکایی به افغانستان به این دلیل هم مورد توجه قرار گرفته است که این کشور در یک وضعیت حساس و تاریخی سیاسی قرار دارد.

توضیح تصویر،او در گفتگو با بی‌بی‌سی می‌گوید وضعیت امنیتی هر سال و هر روز نسبت به سال‌های قبل بدتر شده است و طالبان حملات و فعالیت خود را بیشتر کرده‌اند و به دلیل امنیتی او را نمی‌تواند به بعضی مناطقی که دفعه قبل رفته بودند، ببرد.نور محمد به عنوان مثال از ولسوالی/شهرستان تاریخی بلخ در ولایت بلخ یادآوری کرد که سال گذشته حتا ممکن بود با گردشگران به آنجا برود ولی اکنون به دلیل بدتر شدن امنیت راه، نمی‌تواند برود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

خانم این جهانگردی یهودی امریکایی یک خانم افغان است که از قندهار است وستاره ای فلم های پورن است و بسیار مشهورهم است.این جهانگردبواسطه ای مصرف پولی خانمش به سیاحت پرداخته است.من با این جهانگرد از طریق فبسبوک در تماس استم.دومین بار است که غانکستان آمده و دوستی فامیلی اشرف و لولا است حتما می خواهند کوروش گمکشته را پیدا بکنند

یکبار دیگه به جمله دقت کنیم: «جهانگرد یهودی-آمریکایی»، «زادگاه طالبان» چقدر احتمال داره که طرف جاسوس باشه؟