عشق مخفیانه دختری که پدرش طالب است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

زرلشت (نام مستعار) دختر یک طالب است که از خانه‌اش فرار کرده و فعلا هم با هراس زندگی مخفیانه دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

زرلشت، یک دختر کوچی و غژدی‌نشین بوده که در دشت‌های سوزان قره‌باغ ولایت غزنی در جنوب افغانستان زندگی سخت را همراه با فامیلش داشت.

زرلشت ادامه می‌دهد: «هر موقع که فکر می‌کردم، این حس را دیوانگی بیش نمی‌دانستم، چون من یک دختر غژدی‌نشین بودم که حتا حق حرف زدن را نداشتم، چه برسد به این که در باره‌ی احساساتم با کسی حرف بزنم، اما به امید دیدن کسی که مهرش به دلم نقش بسته بود، وقتی رمه را به چراگاه می‌بردم از کنار سرک خاکی می‌گذشتم تا آن شخص را بار دیگر ببینم».

چون راننده یک پسر هزاره بوده و زرلشت یک دختر پشتون، به همین خاطر آن‌ها ازدواج شان را غیرممکن می‌بینند و با هم قرار فرار را می‌گذارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهردار «اتاوا» اعلام کرد که همجنسگرا است🔺شهردار «اتاوا» اعلام کرد که همجنسگرا است به گزارش سی‌ان‌ان آقای واتسون در ادامه نوشت که مدتها با علنی کردن این موضوع مشکل داشته، چرا که نگران واکنش منفی اعضای خانواده، دوستان، و شهروندان اتاوا بوده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

با نورا نراقی، دختر موتورسواری که حالا موج‌سوار است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزارت اطلاعات: زاکانی عنصری غافل است که ناجوانمردانه فضاسازی می‌کند | DW | 19.08.2019همزمان با مجادله محمد یزدی و صادق لاریجانی، وزارت اطلاعات و علیرضا زاکانی نیز انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه گرفته‌اند. وزارت اطلاعات در واکنش به اتهامات زاکانی او را عنصری غافل خوانده که خلاق واقع سخن می‌گوید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نگفته‌ام که اگر فلانی را دستگیر کنید به نجف می‌رومپاسخ آیت الله آملی_لاریجانی به آیت_الله_یزدی :اگر در شورای نگهبان سکوت می کنند بخاطر پیرمردبودن شماست مشروح پاسخ آملی لاریجانی را اینجا بخوانید:
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

اطلس پرنکوف؛ کتاب نازی‌ها که هنوز جراحان به آن نیاز دارندوقتی دکتر سوزان مکینن، جراح اعصاب برای تمام کردن یک عمل جراحی نیاز به کمک پیدا کرد، مثل همیشه سراغ یک کتاب آناتومی، چاپ اواسط قرن بیستم رفت. این مطلب در مورد 'اطلسی' است که دکتر پرنکوف با قطعه‌ قطعه کردن اجساد زندانیان سیاسی خلق کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مراسم یادبود برای یخچالی که دیگر نیستدر ایسلند، برای از بین رفتن یک یخچال طبیعی ۷۰۰ ساله مراسم عزاداری برگزار شد و در این مکان لوحی برای یادبود نصب شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »