عشقی ممنوع بین دو زن - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عشقی ممنوع بین دو زن

عشق‌های ممنوعه قرن‌های پیشین، همیشه منبع خلق آثاری حیرت‌انگیز، احساسی و عاشقانه بوده‌اند. هالی هانتر را در "پیانو"، فیلم هنوز درخشان جین کمپیون به یاد آورید، که با لباس‌های قرن نوزدهمی‌اش کنار ساحل به سوی عاشق خشنش، هاروی کیتل می‌شتافت. یا در همین سال گذشته، دو زن قرن هجدهمی در فیلم "پرتره بانو" در آتش ساخته ساخته سلین سیاما، که عاشق هم می‌شوند.

سبک فرانسیس لی، شاعرانه و پیشگویانه است. او از روایت خویشتنداری رایج در قرون پیشین، به داستانی درباره عشقی سوزان می‌رسد.این سبک زیبا در نخستین فیلم او " سرزمین خود خدا" که در سال ۲۰۱۷ ساخت، درباره دو مرد هم‌جنس‌گرا در مزرعه ای در شمال انگلستان هم به چشم آمد. اما آمونیت بر اساس شخصیت‌های واقعی ساخته شده و در زمینه اجتماعی بزرگ‌تری اتفاق می‌افتد.

صداهای پس زمینه به قامت صحنه جفت و جورند. از روشنایی بلورین ساحل و آسمان تا اتاق‌های تاریک خانه کوچک مری و مادرش که با شمع روشن شده‌اند. ساحل چشمگیر و زیبای لایم رجیس البته لوکیشن فیلم زن ستوان فرانسوی هم بوده است. فیلمی دیگر درباره خیانتی که در قرن گذشته رخ داد.عشق‌های ممنوعه قرن‌های پیشین، همیشه منبع خلق آثاری حیرت‌انگیز، احساسی و عاشقانه بوده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زناا چطور با هم سکس می کنند اونها که کیر ندارند فقط کس دارن

هست بله....ولی آیا تبلیغ سیگار کار درستیه..؟؟!!!!!!!تا این موارد باشه...؟؟!!! فقط تبلیغ نکنید تا به عرف و رسم درستی تبدیل بشه...لطفا

دیگه از مسخره بازی ها بین دو زن و دو مرد تو اروپا و آمریکا معنا نداره که شلوغش میکنید بیاید تو ایران دختر و پسر نمیتونن با هم راه برن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خشونت‌ها در افغانستان؛ بیش از چهل نظامی کشته شدند - BBC News فارسیدر یک شبانه روز گذشته جنگ و خشونت‌ها در دستکم ده ولایت افغانستان ادامه داشته و به گفته مقام‌های محلی در نتیجه این خشونت‌ها ۴۲ نظامی افغان کشته و ده‌ها نظامی دیگر زخمی شده‌اند. همچنین از کشته و زخمی شدن ده‌ها جنگجوی طالبان نیز گزارش شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

صادارت قالی افغانستان '۷۰ درصد کاهش یافته است ' - BBC News فارسیرئیس انجمن تولیدی و صادراتی قالین/قالی کابل می‌گوید که در سه ماه دوم سال گذشته افغانستان ۶۰ هزار متر مربع قالی صادر کرده بود اما امسال در زمان مشابه این رقم به ۱۰ هزار متر مربع کاهش یافته که هفتاد درصد کاهش را نشان می‌دهد. اکنون میزان تولید و صادرات قالی افغانستان مانند گذشته نیست. شیوع کرونا و عدم حمایت درست از این صنعت قدیمی افغانستان، آنرا کم کم به رکود مواجه کرده است، شمار زیادی از قالی بافان حرفه‌ای این شغل را ترک کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تاج محل پس از 'طولانی‌ترین غیبت' بازگشایی شد - BBC News فارسیتاج محل پس از طولانی‌ترین مدتی که در تاریخ خود بسته مانده بود، روز خلوتی را پشت سر گذاشت و بازگشایی این جاذبه توریستی شش ماه پس از بسته شدن درهای آن به دلیل شیوع کرونا، بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب نکرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا تحریم‌های تازه‌ ایران را اعلام کرد - BBC News فارسیدولت آمریکا تحریم‌های تازه‌ای را برای وزارت دفاع ایران و نهادهای مرتبط با برنامه‌های تسلیحاتی و هسته‌ای اعلام کرد. هدف دولت آقای ترامپ این است که اعلام کند تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل که بزودی مهلتش به اتمام می‌رسد دوباره برقرار شده‌اند هر چند که متحدان آمریکا از جمله کشورهای اروپایی چنان اقدامی را زیر سوال برده‌اند. به درک:) فقط سوپرماركتي سر كوچه ما تحريم نشده! آمريكا خيلي بدبخت و مستاصل شده خدايي خوب کرد!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

لیگ قهرمانان آسیا؛ مساوی‌های ناامید کننده ایرانی‌ها - BBC News فارسیامروز هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا که به صورت متمرکز و فشرده در قطر برگزار می‌شود به پایان خواهد رسید. برد هاي اميدواركننده پرسپوليس ايران
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

فوت‌و‌فن؛ چلسی-لیورپول: کارت قرمز و مانه کابوس لمپارد شدند - BBC News فارسیمدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، قرعه جالبی در ابتدای فصل داشته؛ ابتدا مقابل لیدز، قهرمان چمپیون‌شیپ (دسته دوم فوتبال انگلیس) و بعد مقابل چلسی که فعال‌ترین تیم انگلیسی در مهلت نقل و انتقالات بود و یکی از مدعیان قهرمانی فصل جاری محسوب می شود. این هفته در فوت‌و‌فن چهار نکته مهم بازی لیورپول و چلسی را بررسی می‌کنیم
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »