عزم نمایندگان پارلمان فرانسه برای ممنوعیت تبلیغات جمعه سیاه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

عزم نمایندگان پارلمان فرانسه برای ممنوعیت تبلیغات جمعه سیاه: دوباره جمعه‌ها را سبز کنید

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نمایندگان پارلمان فرانسه طرحی را با هدف ممنوعیت تبلیغات حراج‌های «جمعه سیاه» در کمیسیون توسعه پایدار این مجلس به تصویب رساندند.

این طرح اصلاحی بر اساس «قانون ضد زباله» فرانسه، مصرف‌گرایی بیش از اندازه در این حراج‌ها را عامل فاجعه محیط زیستی می‌داند. جمعه سیاه یا «بلک فرایدی» رسمی سالانه در آستانه کریسمس است که از ایالات متحده به کشورهای دیگر وارد شد. نمایندگان پارلمان فرانسه در طرح خود این روز را تبلیغات برای «مصرف‌گرایی بیش از حد» خوانده‌اند.جمعه سیاه در ایالات متحده در روز بعد از تعطیلات عید شکرگزاری برگزار می‌شود و در این روز فروشگاه‌ها اجناس و محصولات خود را با تخفیف‌های ویژه ارائه می‌کنند. به طور معمول در این روز حراج بزرگ، مردم به مغازه‌ها هجوم می‌برند و حتی برای خرید یک محصول با یکدیگر زد و خورد می‌کنند.

یک شرکت فروش کفش در فرانسه در ماه جاری اعلام کرد که حداقل ۶۰۰ فروشگاه و مارک کفش فرانسوی در کارزاری با شعار «جمعه‌ها را دوباره سبز کنید» حراج «جمعه سیاه» را تحریم کرده‌اند. کمیسیون توسعه پایدار پارلمان فرانسه روز دوشنبه این طرح را تصویب کرد و قرار است به زودی در صحن عموم پارلمان به رای گذاشته شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

euronews - اخبار بین المللی در مورد زمین لرزهزمین لرزه | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نامه نمایندگان تهران به «آذری‌جهرمی» برای اتصال اینترنت موبایلنامه نمایندگان تهران به «آذری‌جهرمی» برای اتصال اینترنت موبایل ۳۰ نماینده تهران در نامه‌ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید داشتند با توجه به قطع طولانی مدت اینترنت هرچه سریع‌تر نسبت به برقراری اینترنت موبایل استان تهران اقدام کنند. نمایندگان بی خاصیت ! مجلس به این بی غیرتی هرگز ندیده ملتی ! دلشون خوش هست که نماینده هستند . مفت خورهای بی کفایت توجه یا بی توجهی به درخواست نمایندگان، آزمونی برای ارزیابی شان آنان خواهد بود. این جهرمی مگه نگفت دست من نیست؟ الان جهرمی داره دروغ میگه یا نماینده‌ها ساختار قدرت و قانون تو این دیکتاتوری رو نمی‌دونن؟ این دروغگو و شیاده یا اونا گاون بالاخره؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست نمایندگان تهران از آذری جهرمی برای وصل اینترنتتهران-ایرنا-۳۰ نماینده تهران در نامه ای به محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات خواستار وصل اینترنت استان تهران شدند. این دوستان ما رو چی فرض کردن یا واقعا خودشون... آخه مگه azarijahromi دستور قطع داد که حالا با نامه حضرات وصل کنه!؟ دست بردارید از این پز ها و فیگورهای انتخاباتی سر رو بیار بیرون از تو برف برادر... 🤷‍♂️🤦‍♂️ سی تائی شون درک صحیحی از اوضاع جهان ندارند وزیر گفته در اختیاراتش نیست. چطور این را نمایندگان مجلس نمی‌دانند؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

استولتنبرگ: طرح، عزم و توانایی لازم برای دفاع از تمام متحدان خود را داریماستولتنبرگ درباره اعتراض ترکیه به طرح دفاعی ناتو برای کشورهای حوزه بالتیک و مخالفت آمریکا با طرح دفاعی این سازمان برای ترکیه که در آن پ.ک.ک/ی.پ.گ به عنوان «تهدید» قلمداد شده است، گفت:طرح، عزم و توانایی لازم برای دفاع از تمام متحدان خود را داریم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض نمایندگان مجلس ایران به عدم وصل اینترنت موبایل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تنگه هرمز نظامی‌تر می‌شود؛ قطر و کویت به ائتلاف آمریکا و هلند به فرانسه می‌پیوندددر حالیکه قطر و کویت برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس اعلام آمادگی کردند، همزمان رسانه‌های هلندی می‌گویند که آمستردام در ماموریت دریایی تنگه هرمز به رهبری فرانسه مشارکت می‌کند. جمله بندى رو!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »